Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

MP w Kickboxingu Oriental Rules Jun. i Sen., MP KL Weteranów_09-11.12.2016 - Starachowice

09.12.2016
oriental-rules / Senior [k] / -54kg
  1. Agnieszka Kameczura (UKS Barbakan Kraków)
oriental-rules / Senior [k] / -51kg
  1. Patrycja Kamińska (Legion Głogów)
  2. Sylwia Kaczoruk (Fight Gym Lublin)
oriental-rules / Senior [m] / +91kg
  1. Grzegorz Ciosek (KO GYM Świebodzice)
  2. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
  3. Artur Tyralski (Quest Bogdanka)
    Grzegorz Maciejewski (Husaria Drutex Słupsk)
  4. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Senior [m] / -91kg
  1. Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
  2. Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk)
  3. Łukasz Bartnik (Fight Gym Lublin)
    Piotr Orzech (Walka Rzeszów Rzeszów)
oriental-rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Mateusz Rędowicz (Palestra Warszawa)
  3. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
    Michał Młynarczyk (Berserkers Jatubaht Szczecin)
oriental-rules / Senior [m] / -81kg
  1. Konrad Delekta (Fight Gym Lublin)
  2. Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
  3. Dawid Malinowski (Quest Bogdanka)
    Piotr Tutkowski (Husaria Drutex Słupsk)
oriental-rules / Senior [m] / -75kg
  1. Piotr Pokładek (Legion Głogów)
  2. Krzysztof Kubaczka (Legion Głogów)
  3. Jarosław Jankowski (UKS Puncher Wrocław)
    Mateusz Olkiewicz (Quest Bogdanka)
  4. Marcin Kosiarski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Konrad Langowski (Berserkers Jatubaht Szczecin)
  6. Arkadiusz Ignaczak (Legion Głogów)
oriental-rules / Senior [m] / -71kg
  1. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Artur Gałecki (KO GYM Świebodzice)
    Krystian Sanecki (Akademia Muay Thai kielce)
  4. Kamil Kotkiewicz (Fight Gym Lublin)
  5. Dacjan Bekasiewicz (Husaria Drutex Słupsk)
  6. Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa)
oriental-rules / Senior [m] / -67kg
  1. Fabio Di-lalla (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)
    Sebastian Kartasiński (Quest Bogdanka)
  4. Adrian Skrzyniarz (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  5. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  6. Arkadiusz Wieczorek (Berserkers Jatubaht Szczecin)
oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Artur Gabryelski (KO GYM Świebodzice)
oriental-rules / Senior [m] / -60kg
  1. Kamil Szczepaniak (Quest Bogdanka)
  2. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  3. Sebastian Żesławski (Akademia Walki Częstochowa)
    Jakub Stańczuk (Berserkers Jatubaht Szczecin)
  4. Krystian Sinkiewicz (Legion Głogów)
oriental-rules / Senior [m] / -57kg
  1. Mateusz Kucharski (Gymnazion Sosnowiec)
  2. Dominik Gałązka (Quest Bogdanka)
  3. Piotr Jurkowski (Legion Głogów)
    Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
oriental-rules / Junior [k] / -60kg
  1. Aleksandra Surus (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Junior [k] / -57kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Weronika Eszer (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior [k] / -51kg
  1. Julia Świca (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior [m] / +81kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Mateusz Kozłowski (Husaria Drutex Słupsk)
  3. Artur Szóstakowski (Sparta Gym Warszawa)
oriental-rules / Junior [m] / -81kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Patryk Piesiewicz (UKS Puncher Wrocław)
  3. Konrad Szymański (Berserkers Jatubaht Szczecin)
oriental-rules / Junior [m] / -75kg
  1. Patryk Wiśniewski (Berserkers Jatubaht Szczecin)
  2. Szymon Kukła (Legion Głogów)
  3. krzysztof mielczarek (opera czestochowa)
    Dawid Duch (UKS Barbakan Kraków)
oriental-rules / Junior [m] / -71kg
  1. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  2. Radosław Kartasiński (Quest Bogdanka)
  3. Erwin Burzyński (UKS Puncher Wrocław)
    Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
oriental-rules / Junior [m] / -67kg
  1. Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
  2. Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  3. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  4. Oskar Biesiadecki (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
oriental-rules / Junior [m] / -63.5kg
  1. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Adam Curyło (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  3. Dariusz Niedzilela (Octagon Team Kraków)
    Daniel Jurczak (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
oriental-rules / Junior [m] / -60kg
  1. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Adam Frydrych (Quest Bogdanka)
  3. Miłosz Hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
oriental-rules / Junior [m] / -57kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Mateusz Szklennik (Sparta Dwikozy)
  3. mateusz kotkowski (opera czestochowa)
oriental-rules / Junior [m] / -54kg
  1. Marcel Jasniński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Jakub Siemek (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior [m] / -51kg
  1. Bartłomiej Mietliński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Patryk Czestkowski (Legion Głogów)
  3. kwintyn wilk (opera czestochowa)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (UKS Astra Krynica-Zdrój)
  2. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Artur Wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
  2. Jerzy Kolendo (Legion Głogów)
  3. paweł stróżczyk (fight fabric)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Jasiński (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. marek wilk (opera czestochowa)
kick-light / Weteran [m] / -63kg
  1. Tomasz Szczepaniuk (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)

Najlepsi zawodnicy
NAJLEPSZY ZAWODNIK junior – Adrian Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice NAJLEPSZA ZAWODNICZKA junior – Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN) NAJLEPSZY ZAWODNIK senior – Adam Gielata UKS Puncher Wrocław NAJLEPSZA ZAWODNICZKA senior – Patrycja Kamińska Legion Głogów
Najlepszy klub
1-Legion Głogów 2-Klub Sportowy DRAGON Starachowice 3- KGHM METRACO ARMIA Polkowice 4- Quest Bogdanka
Skład sędziowski
SĘDZIA GŁÓWNY – KRZYSZTOF ŻYCHLIŃSKI (PIASECZNO) 1. JAROSŁAW SUŁKOWSKI (KIELCE) 2. ANDRZEJ STACHERA (PIASECZNO) 3. TOMASZ BAŁDYGA (WARSZAWA) 4. MIROSŁAW KUTYŁA (OSTROWIEC ŚW.) 5. DARIUSZ MATUSIK (WĘGRÓW) DELEGAT PZKB – KRZYSZTOF KAPROŃ (Warszawa)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL