Polski Związek Kickboxingu
reklama
reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ


KONTAKT DOKUMENTY STOPNIE LICENCJE WYNIKI KADRA KLUBY KALENDARIUM AKTUALNOŚCI
Przedłużone zgłoszenia do 10.03 godz. 12:00_MPSeniorów i Juniorów w Kickboxingu k - 1 Rules_10-12.03.2017 - Legnica
10.03.2017
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Armen Avagyan (Agoga Gym Lębork)
    Bartosz Paniączyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Krzysztof Kowalski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Mariusz Paryż (Palestra Warszawa)
  7. Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
  2. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
    Kamil Kadzidłowski (Fighter Wrocław)
  4. Radosław Mozdyniewicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Mikołaj Krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
  6. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  7. Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Piotr Nowak (Paco Team Katowice)
    Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  4. Kamil Janik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
  6. Piotr Morawski (Palestra Warszawa)
  7. Radosław Rydzewski (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  2. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Konrad Delekta (Fight Gym Lublin)
  4. Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Łukasz Rambalski (SMOK Toruń)
  6. Piotr Rzyman (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  7. Sebastian Adamski (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Michał Ronkiewicz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
  5. Marcin Mazurkiewicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  6. Miłosz Pacak (KT Legia Warszawa)
  7. Daniel Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  2. Artur Baradyn (Human Białystok)
  3. Patryk Radoń (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Przemysław Kubicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Krzysztof Mariańczyk (Paco Team Katowice)
  5. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  6. Jacek Rzepecki (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  7. Maciej Drajer (MLKS Spider Złotów)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Wojciech Kazieczko (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  2. Michał Polak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Fabio Di-lalla (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
  5. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  7. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
  3. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
    Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Tomasz Przekurat (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Bartosz Woźniak (Fighter Wrocław)
  6. Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
  7. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  3. Norbert Piotrowski (Fighter Wrocław)
    Hubert Ulikowski (UKS Puncher Wrocław)
  4. Paweł Szmyd (X Fight Piaseczno)
  5. Krystian Sinkiewicz (Legion Głogów)
  6. Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
  7. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Kasper Batra (Scorpion Krępice)
    Dawid Kies (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  4. Dominik Żelasko (KO GYM Świebodzice)
  5. Kamil Kasowski (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  3. Izabela Dziopa (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Nikołajczuk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa, Warszawa)
  3. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
    Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
  2. Anna Cora (Paco Team Katowice)
  3. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa)
  2. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  3. Małgorzata Dymus (UKS Puncher Wrocław)
    Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  4. Olga Michalska (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Kamila Hermanowska (X Fight Piaseczno)
  6. Sandra Kulpa (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  7. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Justyna Falkiewicz (UKS Puncher Wrocław)
  2. Sandra Bartkowska (Husaria Drutex Słupsk)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Dagmara Tchorek (Palestra Warszawa)
  3. Anna Gruszczyńska (Palestra Warszawa)
    Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Dawid Nitek (KS Sporty Walki Piła)
  3. Mateusz Kozłowski (Husaria Drutex Słupsk)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dominik Bala (Legion Głogów)
  2. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  3. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Samuel Nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  3. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  2. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Grzegorz Rokaszewicz (Legion Głogów)
    Mateusz Cimochowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Stanisław Hubert (Fight Club Zielona Góra)
  5. Oskar Graur (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Aleksander Drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  7. Miłosz Karyś (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  3. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
    Konrad Hoły (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  4. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Jakub Szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
  6. Erwin Burzyński (UKS Puncher Wrocław)
  7. Kacper Frankiewicz (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
  2. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
    Mateusz Sobczak (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  4. Daniel Jurczak (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  5. Dawid Grygory (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  6. Jacek Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  7. Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Paweł Białas (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
    Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  4. Piotr Szwed (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Mateusz Lipka (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Adam Curyło (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Dominik Nowak (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  3. Wojciech Wójcik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
    Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Rafał Tronci (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
    Mateusz Trzeciak (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Michał Moskot (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Zuzanna Matusiewicz (Legion Głogów)
  2. Paulina Matracka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  3. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Weronika Eszer (Legion Głogów)
  4. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  5. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Natalia Sikorska (UKS Sanda Płock)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  3. Izabela Szelest (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Marlena Tomczyk (Victoria Szydłowiec)
    Wiktoria Kuklińska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Jakub Baader (Legion Głogów)
  3. Patryk Kurek (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Kacper Tokarski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Piotr Cieśla (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Patryk Czyżewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Patryk Dychtanowski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  3. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
    Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Piotr Wiśnios (Victoria Szydłowiec)
  2. Maciej Ludwiczak (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  3. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Rafał Maik (Legion Głogów)
  5. Arkadiusz Ciosłowski (Scorpion Krępice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  2. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Gustaw Łapa (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
    Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  4. Kacper Grafling (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Miłosz Hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
  3. Bartosz Wójcik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  4. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Adrian Smoliński (SMOK Toruń)
  2. Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Marcel Jasniński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Jakub Siemek (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Patryk Wojtysiak (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  3. Bartłomiej Mietliński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Filip Kopaniszyn (KT Legia Warszawa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Jakub Kobus (KS Sporty Walki Piła)
  2. Patryk Czestkowski (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  2. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  3. Weronika Nowak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Zuzanna Łaptuta (Fight Academy Stargard Szczeciński)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Kamila Krawczyk (Victoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  3. Maja Wolańska (Fight Academy Stargard Szczeciński)
    Julia Świca (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Kaja Borowska (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik senior: Kaleta Dominik, Najlepsza zawodniczka seniorka: Ewa Pietrzykowska, Najlepszy zawodnik junior starszy: Dominik Bala, Najlepsza zawodniczka juniorka starsza: Zuzanna Licha, Najlepszy zawodnik junior młodszy: Piotr Wiśnios, Najlepsza zawodniczka juniorka młodsza: Magdalena Niemyjska
Najlepszy klub
Legion Głogów [punktów: 22 (3 - 4 - 5)] Palestra Warszawa [punktów: 16 (3 - 3 - 1)] UKS Puncher Wrocław [punktów: 13 (3 - 1 - 2)] Klub Sportowy DRAGON Starachowice [punktów: 12 (3 - 1 - 1)]
Skład sędziowski
sędzia główny: Ryszard Zawistowski, kierownik ringu A: Krzysztof Kacperski, sędziowie: Wielgosz Janusz, Sułkowski Jarosław, Kutyła Mirosław, Turchan Agnieszka, Zdziarska Marta. kierownik ringu B: Hajducki Waldemar, Pudlicki Albin, Pudlicka Cecylia, Bassa Jerzy, Sękowska Beata, Mazurek Józef.
LICZNIK LICENCJI
2908

ZAWODOWE TYTUŁY
MISTRZA POLSKI

Reklama boczna
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
KURSY / SZKOLENIA
OBOZY I WYJAZDY

PATRONAT I WSPÓŁPRACA

System Obsługi Imprez
KICKBOXING K-1 RULES
POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU

Copyright 2017 Polski Związek Kickboxingu
Projekt i realizacja: upweb.pl