Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick-Light_24-26.03.2017 - Kartuzy

24.03.2017
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Jaszczuk (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  3. Patryk Rosiak (LKSW Pomorze Świnoujście)
    Paweł Deik (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Patryk Czyrski (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
  4. Maciej Hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Mikołaj Krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
  3. Sebastian Dziama (Sparta Dwikozy)
    Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Łukasz Świątek (X Fight Piaseczno)
  6. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  7. Wojciech Chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Łukasz Puczyński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Patryk Szyszko (Palestra Warszawa)
    Szymon Lipiński (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Mateusz Kret (MKS Wicher Kobyłka)
  6. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Dominik Szczodruch (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mateusz Szymczak (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Jakub Bartnik (X Fight Piaseczno)
    Konrad Stachowicz (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Maciej Siarek (MKS Wicher Kobyłka)
  5. Marcin Pisula (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  6. Jarosław Lewandowski (Alien Kick Łódź)
  7. Patryk Domański (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Paweł Świeczkowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  6. Kamil Królikowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  7. Jakub Markowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Maciej Wiączek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Adam Szczęsny (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
    Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Kacper Kadłubicki (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  6. Michał Sztajerowski (X Fight Piaseczno)
  7. Robert Wasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  2. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Łukasz Jendrych (Palestra Warszawa)
    Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
  4. Mateusz Chojnacki (MKS Wicher Kobyłka)
  5. Daniel Zwada (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
  7. Gerard Paduchowski (UKS Sanda Płock)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
  3. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
    Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
  4. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  2. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
  3. Maja Czubkowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Monika Marchlewska (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Aleksandra Piętka (KT Legia Warszawa)
    Agnieszka Osial (KSW Łuków)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Paulina Szewczuk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Aneta Święch (KO Team Otwock)
  4. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Klaudia Cichoń (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  6. Aleksandra Łukasik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Monika Rudzińska (DAN Świdnik)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Olimpia Podolska (Champion Gdańsk)
  3. Kamila Gołębiewska (MKS Wicher Kobyłka)
    Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Sebastian Markiewicz (LKSW Pomorze Świnoujście)
  2. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Sergiusz Dalke (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Piotr Paczkowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Kamil Kandulski (Gwardia Zielona Góra)
    Bernard Markiewicz (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Aleksander Szlęk (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Oskar Graur (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Norbert Wojno (Alien Kick Łódź)
    Karol Bieszczad (Elbląski Klub Karate)
  4. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
  5. Maciej Orłowski (Alien Kick Łódź)
  6. Piotr Jelak (Champion Gdańsk)
  7. Kamil Mrozowski (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
    Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Norbert Prykowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Jakub Sikorski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  4. Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Artur Stępień (Legion Głogów)
  7. Eliasz Kania (A&W Team Obrowo)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Dominik Kurkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Kacper Wierzba (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Kacper Grafling (Legion Głogów)
  6. Rafał Sadowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  7. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)
    Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  5. Jakub Siemek (Legion Głogów)
  6. Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)
  7. Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Paulina Matracka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Magda Marczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Dominika Kludzińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Patrycja Pietrzakowska (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Kinga Łajczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Cecylia Somska (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Jagoda Strzyżewska (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Wiktoria Napieralska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  4. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Wiktoria Chomicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Angelika Deroń (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  4. Julia Dzierżanowska (Alien Kick Łódź)
  5. Gabriela Zienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Ewa Cichoń (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Gabriela Chomicz (Alien Kick Łódź)
    Anita Cybula (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Adrianna Zadruska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Julia Świca (Legion Głogów)
    Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Wiktoria Kuklińska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL