Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Low Kick Seniorów i Juniorów_21-23.04.2017 - Nowy Targ

21.04.2017
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Krzysztof Kowalski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
    Krzysztof Majcher (KS FUX Zabrze)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Patryk Grabowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
    Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  4. Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  2. Witold Myjak (Halny Nowy Sącz)
  3. Kamil Janik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Patryk Moskwiak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Kamil Połosak (X Fight Piaseczno)
  4. Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
  5. Patryk Sajewicz (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Krzysztof Mariańczyk (Paco Team Katowice)
  3. Rafał Kosiarski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Marcin Mazurkiewicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Karate)
  6. Dawid Drost (SMOK Toruń)
  7. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Marcin Kret (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Przemysław Kubicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Patryk Radoń (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  5. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  6. Artur Rawski (SMOK Toruń)
  7. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  2. Michał Polak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Arkadiusz Rolka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Wojciech Zając (SMOK Toruń)
  6. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  7. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Mariusz Przewłocki (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
    Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  4. Rafał Trzciński (ASW Fighter Mogilany)
  5. Jakub Nowak (Klub Sportowy DEXTERS TEAM Nowy Sącz)
  6. Daniel Słupek (Hunter Gym Bydgoszcz)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Łukasz Jendrych (Palestra Warszawa)
  2. Norbert Piotrowski (Fighter Wrocław)
  3. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
    Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Jakub Konieczny (KSW Sokół Jarosław)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Przemysław Kmiecik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Kasper Batra (Scorpion Krępice)
    Dominik Żelasko (KO GYM Świebodzice)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Dominika Gęborek (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Natalia Nikołajczuk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Wioleta Teichmann (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Anna Cora (Paco Team Katowice)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Karolina Piastowska (KS FUX Zabrze)
    Klaudia Cichoń (Klub Sportowy DEXTERS TEAM Nowy Sącz)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Dagmara Tchorek (Palestra Warszawa)
    Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Anna Gruszczyńska (Palestra Warszawa)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Konrad Kowalczyk (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Dawid Nitek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dominik Bala (Legion Głogów)
  2. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  3. Samuel Nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Marcel Pułjanauskas (KS FUX Zabrze)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  2. Konrad Hoły (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Grzegorz Zielant (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
    Mateusz Cimochowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  3. Jakub Szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
    Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  4. Krystian Piech (Samuraj Sanok)
  5. Arkadiusz Ciosłowski (Scorpion Krępice)
  6. Adrian Płaczkiewicz (Kolski Klub Sportów Walki - Koło)
  7. Kacper Stemplewski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
    Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  4. Jakub Pichola (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Jakub Haś (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  6. Patryk Kosiór (UKS Fenix Krzyżówka)
  7. Piotr Leja (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
    Paweł Białas (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  4. Mateusz Lipka (Hunter Gym Bydgoszcz)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Marcel Kopaniszyn (Legion Głogów)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Adrian Smoliński (SMOK Toruń)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)
  3. Ilona Pawłowska (UKS Astra Krynica-Zdrój)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Patrycja Woźniak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  2. Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Natalia Kłys (Alien Kick Łódź)
    Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  4. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Julia Kiesiewicz (Halny Nowy Sącz)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Marlena Tomczyk (Victoria Szydłowiec)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Piotr Paczkowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Dominik Chruściel (Victoria Szydłowiec)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Maciej Grabski (KS OYAMA Rzeszów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Jakub Rymarowicz (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  3. Piotr Wiśnios (Victoria Szydłowiec)
    Kacper Lenczuk (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  4. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Jakub Klasztorny (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  3. Patryk Glinka (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Gustaw Łapa (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
    Seweryn Obszyński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  4. Dawid Stryczula (Center Team Odolanów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Kacper Grafling (Legion Głogów)
    Maciej Kuczyński (KS Sporty Walki Piła)
  4. Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  5. Dawid Zawitowski (Champion Gdańsk)
  6. Kamil Chruślicki (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  7. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Wójcik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Filip Rychwalski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  3. Marcel Kernewicz (Alien Kick Łódź)
    Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Bartłomiej Mietliński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Szymon Myjak (UKS Fenix Krzyżówka)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Patryk Wojtysiak (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Jakub Kobus (KS Sporty Walki Piła)
  2. Patryk Łapacz (KS Czerwony SMOK Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Emma Hasiak (Alien Kick Łódź)
  4. Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  3. Kamila Krawczyk (Victoria Szydłowiec)
    Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Julia Świca (Legion Głogów)
  3. Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Agnieszka Drapała (UKS Diament Pstrągowa)

Najlepsi zawodnicy
.
Najlepszy klub
.
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Krzysztof Kacperski, Józef Mazurek, Kutyła Mirosław, Saganek Marek, Polijański Tadeusz, Urszula Bassa, Sułkowski Jarosław, Maciusiewicz Andrzej, Bajtel Maciej, Agnieszka Turchan
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL