Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Wyniki turnieju Polish Fighter Kids 2_22.04.2017 - Szczecin

22.04.2017
22.04.2017 w Szczecinie odbył się Międzynarodowy turniej POLISH FIGHTER KIDS 2.
Konfrontacja w stójce uderzanej na zasadach kickboxingu dla dzieci, kadetów młodszych i starszych trenujących kickboxing, karate, taekwondo i muay thai.
Wystartowało 220 zawodników z 28 klubów. Dzieci i kadeci walczyli w formułach light kontakt, kick light oraz piankowe pałki.
Turniej pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Organizator: Klub Sportowy Alkon Szczecin, Artur Cholewa.

Kalaki
Kalaki dziewczynki 7-8 lat
1. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
2. Aleksandra Bernisz (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
3. Julia Koźmińska (Golden Dragon Bydgoszcz)

Kalaki chłopcy 7-8 lat
1. Stanisław Rzepecki (KS Czerwony Smok Poznań)
2. Bartosz Fras (SKST Szczecin)
3. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kalaki dziewczynki 9-10 lat
1. Anna Schweisster (Mechanik Włodawa)
2. Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)
3. Urszula Korybska (MKS Mechanik Włodawa)

Kalaki chłopcy 9-10 lat
1. Mateusz Jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2. Bartosz Niedziela (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado)
3. Dorian Kupc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)

Kalaki dziewczynki 11-12 lat
1. Kaja Czechowska (KS Czerwony Smok Poznań)
2. Olga Wudkiewicz (SKST Szczecin)
3. Amelia Hnat(KS Czerwony Smok Poznań)

Kalaki chłopcy 11-12 lat
1. Mateusz Nużyński (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado)
2. Nikodem Laszczyński (KS Alkon Szczecin)
3. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)

Light Contact
Kadetki młodsze -32 kg
1. Kaja Czechowska (KS Czerwony Smok Poznań)
2. Marysia Ryć (A&W Team Obrowo)

Kadetki młodsze -42 kg
1. GracjannaBurowska (Pretorium Poznań)
2. Amelia Hnat (KS Czerwony Smok Poznań)
3. Aleksandra Jankowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadetki młodsze +42 kg
1. Zuzanna Dołęgowska (KSW Szczecinek)
2. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
3. Jenny Dąbrowski (Horents Germany)

Kadeci młodsi -28 kg
1. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2. Dorian Kupc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
3. Tomasz Pająk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado)

Kadeci młodsi -32 kg
1. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
2. Cyprian Stefanowski (KS Alkon Szczecin)
3. Aleks Kapysz (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)

Kadeci młodsi -37 kg
1. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
2. Kacper Kowalski (KS Sporty Walki Piła)
3. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)

Kadeci młodsi -42kg
1. Bartosz Centka (MLKS Spider Złotów)
2. Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Alex Przywóski (NakMuayRewal)

Kadeci młodsi -47kg
1. Jan Gertchen (Zakon Czaplinek)
2. Oskar Bogacz (KSW Spartakus Świdwin)
3. Mikołaj Popławski (A&W Team Obrowo)

Kadeci młodsi +47 kg
1. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
2. Adrian Czubek (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado)
3. Jakub Milewski (Wataha Łobez)

Kick Light
Kadetki starsze -42 kg
1. Patrycja Mielewczyk (AgogaGym Lębork)
2. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

Kadetki starsze -50 kg
1. Wiktoria Ciuła (KSW Spartakus Świdwin)
2. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
3. Wiktoria Karbowska (A&W Team Obrowo)

Kadetki starsze – 55 kg
1. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
2. Julia Kwidzińska (KTS-K GOSRiT Luzino)
3. Weronika Zając (AgogaGym Lębork)

Kadetki starsze -60 kg
1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
2. Nikola Bardabusz (Złocieniecka Akademia Kick Boxingu)
3. Aleksandra Ignacak (Złocieniecka Akademia Kick Boxingu)

Kadeci starsi -42 kg
1. Kacper Tecław (KS Sporty Walki Piła)
2. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
3. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)

Kadeci starsi -47 kg
1. Seweryn Mickiewicz (KS Sporty Walki Piła)
2. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
3. MikoŁajHrycoŃ (MLKS Spider Złotów)

Kadeci starsi -52 kg
1. Marcel Darjer (MLKS Spider Złotów)
2. Jakub Gałan (KSW Szczecinek)
3. Krzysztof Kruzel (AgogaGym Lębork)

Kadeci starsi -57 kg
1. Igor Jarmuż (A&W Team Obrowo)
2. Maik Jung (Golden Hornets GERMANY)
3. Alan Przybylski (KSW Spartakus Świdwin)

Kadeci starsi -63 kg
1. Mikołaj Świokła (KSW Szczecinek)
2. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
3. Marcel Sołtysiak (KSW Gorzów)

Kadeci starsi -69 kg
1. Konrad Mroczek (KSW Szczecinek)
2. Michał Szarowski (AgogaGym Lębork)
3. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)

Kadeci starsi -74 kg
1. Daniel Bieńko (Wataha Łobez)
2. Maksymilian Kaźmierowicz (Złocieniecka Akademia Kick Boxingu)

Kadeci starsi +74 kg
1. Mateusz Dwornik (KS Tornado Szczecin)
2. Aleks Rybczyński (MKS Mechanik Włodawa)
3. Jakub Wodyk (KSW Gorzów)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL