Polski Związek Kickboxingu
reklama
reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ


KONTAKT DOKUMENTY STOPNIE LICENCJE WYNIKI KADRA KLUBY KALENDARIUM AKTUALNOŚCI
Mistrzostwa Polski Kad., Kad. Mł., Jun. Light-Contact i Pointfighting i Sen. Pointfighting_05-07.05.2017 - Rydzyna
05.05.2017
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Tomasz Jabłkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Sergiusz Dalke (Gwardia Zielona Góra)
  3. Wiktor Jankowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Patryk Nicke (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  5. Gracjan Różewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Daniel Aniśko (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
  3. Seweryn Wiśniewski (KS Ziętek Team Kalisz)
    Remigiusz Warga (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Kacper Kosowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  5. Przemysław Kunowski (KKT Bałtyk Koszalin)
  6. Łukasz Ślosarczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Paweł Kubiński (KS START Działdowo)
  2. Michał Rzadkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Szymon Sieradzki (KS Ziętek Team Kalisz)
    Patryk Trzciński (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Piotr Błaszczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  5. Kacper Michalak (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Krystian Cieślik (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Mateusz Biernat (KS Ziętek Team Kalisz)
    Bartłomiej Grochowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Alan Cabanek (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Dorian Kunicki (Alien Kick Łódź)
    Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  4. Jakub Łykowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Łukasz Cichy (Polonia Rzeszów)
  6. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Remigiusz Golanowski (Kickboxing Czajków)
  2. Adrian Dziemsza (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Filip Stark (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Michał Frątczak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Aleksander Drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Kamil Sip (Kickboxing Czajków)
  6. Emil Drajer (MLKS Spider Złotów)
  7. Damian Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Marcin Wągrowski (Kickboxing Czajków)
  2. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Szymon Podlaszewski (Zamek Kurzętnik)
    Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Szymon Jaszczak (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Bartłomiej Kłysik (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Arkadiusz Grzegorowski (DRACHE- Leszno)
  7. Sebastian Pietryczko (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  2. Lucjan Wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
    Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  4. Filip Toboła (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Michał Król (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Maciej Kuczyński (KS Sporty Walki Piła)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Dawid Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
    Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Bartosz Szczerba (KSW Łuków)
  5. Konrad Kruczek (Polonia Rzeszów)
  6. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  7. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Jolanta Cichoń (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
    Marta Stasiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  2. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Ewa Englert (KKT Bałtyk Koszalin)
    Weronika Kaczmarek (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  4. Julia Sopocka (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Klara Piętak (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Daria Drabik (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Natalia Kunowska (KKT Bałtyk Koszalin)
    Karolina Harędarz (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Daria Nowacka (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Julia Hewelt (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Katarzyna Iwanowska (KKT Bałtyk Koszalin)
    Kamila Słomka (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Karolina Górka (KSW Łuków)
  6. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Karolina Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  3. Hanna Przeniczna (LZS POPRAWA Siedlików)
    Aleksandra Bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Julia Furmańczyk (Alien Kick Łódź)
  6. Adrianna Zadruska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Gabriela Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Ada Grudnicka (KS Ziętek Team Kalisz)
    Katarzyna Jankowska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Oliwia Wolska (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  2. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  3. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Tomasz Grochowski (KS START Działdowo)
  4. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
  6. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Jakub Wodyk (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Patryk Glinka (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
    Adrian Chojnacki (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  4. Miłosz Pokorski (KS Pogoń Mogilno)
  5. Artur Remion (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Mateusz Śliwiński (X Fight Piaseczno)
  7. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  3. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
    Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Szymon Słotwiński (Gwardia Zielona Góra)
  5. Mateusz Kostecki (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Bartosz Wolsza (SMOK Toruń)
  7. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  2. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  3. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
    Daniel Szymecki (KSW Łuków)
  4. Igor Jarmuż (A&W Team Obrowo)
  5. Dominik Olędzki (X Fight Piaseczno)
  6. Damian Stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
  7. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jonatan Babińczuk (Ragnarok Białystok)
  2. Borys Chudziński (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
    Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Michał Kornacki (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Dąbrowski (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Kobus (KS Sporty Walki Piła)
  3. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  4. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
  5. Jakub Skabluk (GSWW Najemnik Gliwice)
  6. Oskar Korzym (UKS EVAN Nowy Sącz)
  7. Seweryn Mickiewicz (KS Sporty Walki Piła)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Tecław (KS Sporty Walki Piła)
  2. Karol Piekuta (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Jakub Worek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
  6. Marcel Hulbój (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
  7. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  2. Kaja Piwowar (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Wiktoria Kamianowska (X Fight Piaseczno)
    Magdalena Staszewska (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  4. Martyna Szyndler (KSW Łuków)
  5. Emilia Czerwonka (KKT Bałtyk Koszalin)
  6. Wiktoria Trybińska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  7. Kinga Komorowska (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Aleksandra Trawczyńska (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
  3. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
    Monika Olszewska (KSW Łuków)
  4. Lena Szymańska (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Wiktoria Krakowiak (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  6. Gabriela Werner (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
    Kinga Galuba (Kickboxing Czajków)
  4. Anna Letniowska (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  7. Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Anna Piętka (Ragnarok Białystok)
  2. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Julia Kwidzińska (KTS-K GOSRiT Luzino)
  5. Martyna Niewiadomska (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  6. Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  2. Blanka Prechitko (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Julia Ryć (A&W Team Obrowo)
  4. Agnieszka Stempka (KS START Działdowo)
  5. Alicja Jaskulska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
    Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Oliwia Nazwalska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Aleksandra Sokołowska (MKS Mechanik Włodawa)
  6. Iga Bornikowska (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  7. Wiktoria Kalisz (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  2. Wiktoria Ratajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Zuzanna Nowakowska (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Dawid Popień (KSW POLICE)
  3. Igor Kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Skrzypek Łukasz (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
  6. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Semir Wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jakub Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Adam Szeliga (Zamek Kurzętnik)
  3. Patryk Ficoń (GukaKan Jaworzno - Polska Organizacja Jiujutsu)
    Mikołaj Prechitko (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Wiktor Proksa (GukaKan Jaworzno - Polska Organizacja Jiujutsu)
  5. Kacper Łeska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Juliusz Łuczak (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Zdzieborski Krystian (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  2. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  3. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
    Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  4. Karol Długi (GSWW Najemnik Gliwice)
  5. Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
  3. Aleksander Piasecki (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  4. Dawid Matysiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Kacper Kowalski (KS Sporty Walki Piła)
  6. Kamil Golanowski (Kickboxing Czajków)
  7. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  2. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
    Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  4. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  5. Oskar Ziębicki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Hubert Przytarski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  7. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Mateusz Pędziwiatr (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Wiktor Flisikowski (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  3. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
  2. Nina Dawid (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Kinga Kolendo (Legion Głogów)
    Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
  5. Amelia Runo (KSW POLICE)
  6. Natalia Skorupa (Kickboxing Czajków)
  7. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Klaudia Pudełko (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
  2. Nadia Basta (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Ewelina Janus (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Aleksandra Jankowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
    Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Anastazja Żal (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Weronika Stępniak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Amelia Biegańska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Amelia Łożyńska (CSW Champion Lubawa)
  4. Marysia Ryć (A&W Team Obrowo)
  5. Ilona Kokoszka (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Agata Pniak (KS FUX Zabrze)
  3. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Krzysztof Majcher (KS FUX Zabrze)
  3. Tomasz Pasek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
  3. Błażej Bedyk (LKS Puncher Płock)
    Antoni Maliszewski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  3. Michał Michałowski (X Fight Piaseczno)
    Michał Borzęcki (KSW POLICE)
  4. Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Tomasz Hirsz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  2. Damian Jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Dominik Kotowski (KSW POLICE)
    Adam Wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Mateusz Łania (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Tomasz Bagrowski (KSW Gorzów)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Tomasz Kurzeja (X Fight Piaseczno)
  2. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  3. Dominik Kowalski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Karol Wierzejski (KS START Działdowo)
  4. Robert Wasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
  2. Rafał Trzciński (ASW Fighter Mogilany)
  3. Cezary Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Aleksander Karwatka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Marcin Gupta (DAN Świdnik)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Bastian Grzegorowski (DRACHE- Leszno)
  3. Mateusz Tatar (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Dominika Cuper-przybylska (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
  3. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Sandra Bruksztus (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Ewelina Jaszczuk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Milena Dwórznik (KS START Działdowo)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Kacper Tokarski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -94kg
  1. Daniel Aniśko (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Paweł Kubiński (KS START Działdowo)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Aleksander Szlęk (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Alan Cabanek (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Daniel Poliszuk (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Filip Stark (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Adrian Dziemsza (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Dawid Czapiewski (KSW Szczecinek)
    Kamil Mrozowski (Gwardia Zielona Góra)
  4. Adrian Zdrowiak (Gwardia Zielona Góra)
  5. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  6. Szymon Wawrzyniak (DRACHE- Leszno)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Krystian Żuk (DAN Świdnik)
  2. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Arkadiusz Grzegorowski (DRACHE- Leszno)
    Szymon Jaszczak (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Sebastian Pietryczko (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  2. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  3. Krystian Biś (KSW POLICE)
    Sebastian Szlichten (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  4. Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Przemysław Sobolewski (LKS Puncher Płock)
  6. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  7. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  3. Oskar Kondraciuk (X Fight Piaseczno)
    Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  5. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Patrycja Jaworska (X Fight Piaseczno)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  3. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Julia Bonder (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Hewelt (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
  3. Cecylia Somska (LKSW Pomorze Świnoujście)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Paulina Rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Kamila Słomka (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
  4. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
  3. Gabriela Zienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
    Adrianna Zadruska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Wiktor Jakóbiak (KSW POLICE)
    Jakub Wodyk (KSW Gorzów)
  4. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Kacper Macholl (KTS-K GOSRiT Luzino)
  6. Mariusz Wójcik (ASW Fighter Mogilany)
  7. Przemysław Dąbrowski (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Adrian Chojnacki (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  2. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
    Miłosz Pokorski (KS Pogoń Mogilno)
  4. Mateusz Szczytniewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  5. Kacper Guz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Marcel Sołtysiak (KSW Gorzów)
    Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Szymon Słotwiński (Gwardia Zielona Góra)
  5. Hubert Todorski (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Mateusz Kostecki (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Kacper Zalewski (X Fight Piaseczno)
  2. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  3. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
    Stanisław Zakrzewski (KSW POLICE)
  4. Dawid Kozłowski (DRACHE- Leszno)
  5. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  6. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  7. Dawid Nowakowski (KS START Działdowo)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
    Kacper Lekan (DAN Świdnik)
  4. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Kacper Gębala (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  6. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  7. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Dąbrowski (X Fight Piaseczno)
  2. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
  3. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
    Karol Piekuta (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Marcel Hulbój (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Trybińska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  2. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  3. Joanna Kowalczyk (KS START Działdowo)
    Emilia Czerwonka (KKT Bałtyk Koszalin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Sandra Pikron (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Natalia Kowaleczko-krupa (KSW Gorzów)
    Anna Letniowska (SKT Tiger Dzierżoniów)
  4. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Maja Woźniak (DAN Świdnik)
    Natalia Andrzejewska (KSW POLICE)
  4. Julia Kwidzińska (KTS-K GOSRiT Luzino)
  5. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Małgorzata Nastały (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Agnieszka Stempka (KS START Działdowo)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  3. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Aleksandra Gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Dawid Popień (KSW POLICE)
  2. Mikołaj Bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Skrzypek Łukasz (WKS SFINKS Węgrów)
    Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  4. Semir Wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Juliusz Łuczak (WKS SFINKS Węgrów)
    Zdzieborski Krystian (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Szymon Gałach (KSW Łuków)
  5. Patryk Ficoń (GukaKan Jaworzno - Polska Organizacja Jiujutsu)
  6. Viktor Suprun (X Fight Piaseczno)
  7. Wiktor Proksa (GukaKan Jaworzno - Polska Organizacja Jiujutsu)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  2. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  3. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
    Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  4. Maciej Mariański (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Karol Długi (GSWW Najemnik Gliwice)
  6. Jakub Turulski (CSW Champion Lubawa)
  7. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
  3. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
    Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  4. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  5. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Wojtyński Bartosz (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Wiktor Zawadzki (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  2. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
    Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  4. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  5. Bartosz Linkiewicz (MKS Mechanik Włodawa)
  6. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  7. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Wiktor Flisikowski (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  2. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Amelia Runo (KSW POLICE)
  3. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
    Nina Dawid (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Amelia Olszewska (MKS Mechanik Włodawa)
  5. Izabela Mika (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  6. Oliwia Frączyk (DAN Świdnik)
  7. Magdalena Szczygielska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Natalia Sas (X Fight Piaseczno)
  2. Klaudia Pudełko (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Małgorzata Zięba (CSW Champion Lubawa)
  2. Wiktoria Lendzion (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksandra Jankowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Maja Walkusz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Ewelina Janus (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Julia Matyś (DAN Świdnik)
  3. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
  6. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Amelia Łożyńska (CSW Champion Lubawa)
  3. Marta Ściągaj (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsi zawodnicy POINT-FIGHTING: kadet mł. - Jan Bocheński (X Fight Piaseczno), kadetka mł. - Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała), kadet st. - Jakub Grzywacz (K.S Centrum Tang Soo Do Pionki), kadetka st. - Maja Popczyk (K.S ORIENT Częstochowa), junior - Krystian Żuk (DAN Świdnik), juniorka - Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa), senior - Michał Borkowski (K.S Centrum Tang Soo Do Pionki), seniorka - Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski).LIGHT-CONTACT: kadet mł. - Maciej Zuz (SKK Kielce), kadetka mł. - Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo) kadet st. - Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz), kadetka st. - Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino), junior - Paweł Zdun (DAN Świdnik), juniorka - Jolanta Cichoń (UKS EVAN Nowy Sącz).
Najlepszy klub
Point-Fighting: Najlepsza drużyna Kadet mł.,st. - X Fight Piaseczno, juniorów - DAN Świdnik, seniorów - KSW Police. Light-Contact: Najlepsza drużyna Kadet mł.- KSW Łuków, kadet st. - X Fight Piaseczno, juniorów - KS Polonia 1912 Leszno Leszno.
Skład sędziowski
SĘDZIA GŁÓWNY - Waldemar Hajducki, Jarosław Sułkowski, Mirosław Kutyła, Krzysztof Kacperski, Agnieszka Turchan, Mieczysław Dzięcioł, Krzysztof Kuca, Tomasz Bałdyga, Józef Mazurek, Dariusz Matusik, Rafał Bałachowski, Krzysztof Żychliński, Adrian Kramarczyk, Mateusz Łyszczek, Dominik Szymczak, Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Robert Olewicki, Tomasz Sroka, Jerzy Bassa, Arleta Oleksy, Bartłomiej Turek, , Jarosław Biernacki, Barłomiej Olewicki, DELEGAT PZKB - Krzysztof Kaproń
LICZNIK LICENCJI
2908

ZAWODOWE TYTUŁY
MISTRZA POLSKI

Reklama boczna
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
KURSY / SZKOLENIA
OBOZY I WYJAZDY

PATRONAT I WSPÓŁPRACA

System Obsługi Imprez
KICKBOXING K-1 RULES
POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU

Copyright 2017 Polski Związek Kickboxingu
Projekt i realizacja: upweb.pl