Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu w formule Kick- Light_18-19.05.2017 - Warszawa

18.05.2017
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  2. Szymon Czerski (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Kamil Laskowski (X Fight Piaseczno)
    Michał Grzegorczyk (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  4. Krzysztof Kędzior (KU AZS Uniwersytet Rzeszowski)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Dominik Grzęda (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Adrian Płonka (KU AZS WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa)
  3. Tobiasz Kołodziejczyk (AZS Politechnika Częstochowska)
    Dominik Szymczak (KU AZS WAT)
  4. Wojciech Kudła (AZS Politechnika Rzeszowska)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Radosław Paczuski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Jacek Muszyński (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Piotr Kimbar (Politechnika gdańska)
    Przemysław Rudnicki (KU AZS Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy Bydgoszcz)
  4. Arkadiusz Belcer (KU AZS Uniwersytet Rzeszowski)
  5. Paweł Mrozek (Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Kamil Połosak (X Fight Piaseczno)
  3. Krzyszytof Górski (KS Ziętek Team Kalisz)
    Emil Witkowski (AZS Politechnika Warszawska)
  4. Amadeusz Sobczyk (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  5. Grzegorz Sikora (KU AZS WAT)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Michał Białek (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  2. Armin Pawlak (Human Białystok)
  3. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
    Piotr Matuszak (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Dominik Kucharski (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Aleksander Dunajewski (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  6. Vladyslav Bilorus (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Artur Baradyn (Human Białystok)
  2. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Miłosz Pacak (KT Legia Warszawa)
    Piotr Leśniak (Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
  4. Michał Krzemień (Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
  5. Mateusz Parat (PWSZ Kalisz)
  6. Wojciech Winiarski (AZS Politechnika Warszawska)
  7. Kacper Krawczyk (Klub Uczelniany AZS PWSZ Nowy Sącz)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Igor Jarczyński (PWSZ Kalisz)
  2. Stanisław Zagórski (Palestra Warszawa)
  3. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
    Konrad Jędrys (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  4. Jakub Lewandowski (AZS Politechnika Warszawska)
  5. Konrad Zacios (AZS Politechnika Rzeszowska)
  6. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  7. Oleh Tykhonchuk (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Robert Ułasiuk (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Mateusz Dederko (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Mateusz Mazurek (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  4. Maciej Tarnawski (KU AZS WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa)
  5. Sebastian Krzyżanowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Ładziński (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Angelika Sobala (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Agnieszka Osial (KSW Łuków)
  2. Kamila Hermanowska (X Fight Piaseczno)
  3. Marta Fałek (X Fight Piaseczno)
    Dorota Ekalt (Akademia Sztuki Wojennej)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Klaudia Cichoń (Klub Sportowy DEXTERS TEAM Nowy Sącz)
  2. Sonia Szular (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Sandra Bruksztus (KKT Bałtyk Koszalin)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Paulina Szewczuk (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  2. Olena Shydlovska (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  3. Agata Ptak (AZS Politechnika Warszawska)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Jakowiecka (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  2. Angelika Zarzeczna (KU AZS Politechniki Lubelskiej)

Najlepsi zawodnicy
Patryk Kuryłek -MKS Wicher Kobyłka Agnieszka Osial -KSW Łuków
Najlepszy klub
1.KU AZS Politechniki Lubelskiej [punktów: 16 (3 - 3 - 1)] 2.AZS Politechnika Warszawska [punktów: 7 (1 - 1 - 2)] 3.X Fight Piaseczno [punktów: 6 ( - 2 - 2)] 4.Human Białystok [punktów: 5 (1 - 1 - )]
Skład sędziowski
Sędzia Główny:Żychliński Krzysztof, Matusik Dariusz, Bałdyga Tomasz, Wrzosek Marcin, Kaczmarek Aneta, Kowalewski Zbigniew. Delegat Zawodów: Kaproń Krzysztof
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL