Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Przedłużenie do 25.05_MP Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule kick-light_26-28.05.2017 - Mysiadło

26.05.2017
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Aleksander Kaim (Champion Gdańsk)
  3. Marcin Treder (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Ernest Figura (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Piotr Cieśla (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Maksymilian Brzostowski (Palestra Warszawa)
  6. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  7. Mateusz Malinowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  3. Damian Abramowicz (Ragnarok Białystok)
    Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  4. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Mateusz Pietruch (Gladiator Binczarowa)
  6. Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Patryk Glinka (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
  2. Dominik Brodala (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Jan Ptaszek (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Marcel Sołtysiak (KSW Gorzów)
  4. Maciej Pyl (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  6. Grzegorz Szynkowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  7. Bartłomiej Kurbiel (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  2. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  3. Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)
    Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Wojciech Krzyżaniak (KS Pogoń Mogilno)
  5. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  6. Konrad Przygoda (UKS Diament Pstrągowa)
  7. Igor Jarmuż (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jonatan Babińczuk (Ragnarok Białystok)
  2. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  3. Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)
    Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Michał Kornacki (CSW Champion Lubawa)
  5. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Jakub Kobus (KS Sporty Walki Piła)
  7. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Szymon Góra (Gladiator Binczarowa)
  2. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
  3. Seweryn Mickiewicz (KS Sporty Walki Piła)
    Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Arkadiusz Kasprzycki (Gladiator Binczarowa)
  5. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  6. Dawid Kuszmar (Zakon Czaplinek)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Tecław (KS Sporty Walki Piła)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Piotr Osmólski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Kacper Szulc (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
  4. Kacper Borkowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
  6. Bartosz Pawliszyn (Legion Głogów)
  7. Karol Piekuta (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Kamianowska (X Fight Piaseczno)
  2. Kamila Igielska (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  3. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
    Natalia Pawlikowska (Champion Gdańsk)
  4. Wiktoria Kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Nina Dawid (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Marta Chomicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  4. Julia Wiewióra (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Agata Trepczyk (PCNP Rebelia Kartuzy)
  6. Zuzanna Studzińska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  7. Natalia Kowaleczko-krupa (KSW Gorzów)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Zuzanna Winiecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Małgorzata Dolatowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  4. Julia Kwidzińska (KTS-K GOSRiT Luzino)
  5. Daria Zaręba (KT Legia Warszawa)
  6. Anna Piętka (Ragnarok Białystok)
  7. Martyna Kowalewicz (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Blanka Prechitko (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Julia Ryć (A&W Team Obrowo)
    Wiktoria Karbowska (A&W Team Obrowo)
  4. Agnieszka Stempka (KS START Działdowo)
  5. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  6. Zuzanna Giro (Ragnarok Białystok)
  7. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Nikola Zaborowska (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Wiktoria Durlak (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Damian Kielak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Mateusz Napiórkowski (Ragnarok Białystok)
  3. Kacper Raba (KSW Sokół Jarosław)
    Denis Janas (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Konrad Pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Jakub Pszenny (KS START Działdowo)
  2. Alan Lemańczyk (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
  3. Rafał Wojnowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Adam Szeliga (Zamek Kurzętnik)
  4. Ksawery Żurawski (Champion Gdańsk)
  5. Kordian Białek (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jakub Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Patryk Ficoń (GukaKan Jaworzno - Polska Organizacja Jiujutsu)
  3. Wiktor Proksa (GukaKan Jaworzno - Polska Organizacja Jiujutsu)
    Jan Gertchen (Zakon Czaplinek)
  4. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  5. Gracjan Borkowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  6. Adam Koper (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  7. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Szymon Lichota (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Klaudiusz Wojciechowski (Gladiator Binczarowa)
  3. Karol Długi (GSWW Najemnik Gliwice)
    Bartosz Centka (MLKS Spider Złotów)
  4. Daniel Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  5. Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
  6. Adam Rzemiński (Gladiator Binczarowa)
  7. Jan Gigoń (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Bartosz Pospiszył (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
    Dawid Matysiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Filip Walczak (X Fight Piaseczno)
  6. Jakub Turulski (CSW Champion Lubawa)
  7. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Hubert Przytarski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
    Kacper Grzymkowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Sebastian Majewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  6. Simone Coscarella (Legion Głogów)
  7. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Konrad Redestowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Wiktor Flisikowski (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +57kg
  1. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
  2. Monika Syta (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
    Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
  1. Patrycja Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
  2. Natalia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -52kg
  1. Nadia Czarnecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Klaudia Pudełko (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
  2. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
  3. Nadia Basta (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Zuzanna Święs (Gladiator Binczarowa)
  5. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Weronika Stępniak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Ilona Kokoszka (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Marysia Ryć (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Agata Pniak (KS FUX Zabrze)
  2. Wiktoria Ptaszyńska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Julia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Weronika Ptaszyńska (Golden Dragon Bydgoszcz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik : Rafał Wójcik X-Fight Piaseczno Najlepsza zawodniczka : Martyna Kierczyńska LEGION Głogów
Najlepszy klub
X Fight Piaseczno [punktów: 12 (3 - 1 - 1)] Zamek Kurzętnik [punktów: 11 (2 - 2 - 1)] Gladiator Binczarowa [punktów: 10 (1 - 3 - 1)] Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice [punktów: 10 (2 - 1 - 2)]
Skład sędziowski
Kaproń Krzysztof delegat PZKB Żychliński Krzysztof A - sędzia główny zawodów Pudlicki Albin A Matusik Dariusz A - kierownik planszy A Pudlicka Cecylia A Turchan Agnieszka A - kierownik planszy B Saganek Marek A Stachera Andrzej B Bałdyga Tomasz B Wrzosek Marcin C Kutyła Mirosław B Sułkowski Jarosław B Stachera Andrzej B
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL