Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu_16-18.06.2017 - Nisko

16.06.2017
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Szymon Bajor (KWP Rzeszów)
  2. michał nowicki (WŻW POZNAŃ)
  3. Grzegorz Matysik (KWP Katowice)
    Łukasz Jarząbek (Straż Graniczna - PSG w Łodzi)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Tomasz Bednarz (WŻW POZNAŃ)
  3. Łukasz Podstawski (Uks San Stalowa Wola KMPSP Tarnobrzeg)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Daniel Urbanik (PSP Tarnobrzeg)
  2. Michał Kuternoga (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Alan Biały (24 Batalion Obrony Terytorialnej)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Rafał Kamiński (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Dawid Krajewski (JW 5700)
  3. Daniel Zaręba (KMP Ostrołęka)
    Cyprian Miedziocha (SA PSP Poznań)
  4. Arkadiusz Składowski (JW 4393)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Damian Bałtrukanis (JW 1747)
  2. Arel Neumann (Muaythai Legion Bydgoszcz)
  3. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Aleksander Adamiak (1 RWT Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Tomasz Kliś (Muay Thai Milenium Rzeszów)
  3. Krystian Bałtrukanis (WOJOWNICY)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Sebastian Milczarek (Biuro ochrony rządu)
  2. Marek Mazur (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Rafał Sawerwain (KWP Poznań)
  2. Bartek Kłysik (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Emilia Filipiuk (Biuro ochrony rządu)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (Stowarzyszenie Sportów Walki BERSERKERS TEAM Bielsko-Biała, Bielsko-Biała)
  2. Anna Nowak (5 Batalion Dowodzenia)
  3. Joanna Pietras- Mięsak (KPP SIEMIATYCZE)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Anita Szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Katarzyna Mizera (JW 3907)
  2. Monika Florek-Kurianowicz (Puncher)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Ewa Bulanda (KMP Katowice)
  2. Elżbieta Srebnicka (Tomek Mamulski Sport i rekreacja z klasą)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Łukasz Jarząbek (Straż Graniczna - PSG w Łodzi)
  2. Jakub Dąbrowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu)
  3. Robert Dochód (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
    Tomasz Lubert (jw4408)
  4. michał nowicki (WŻW POZNAŃ)
  5. Szymon Bajor (KWP Rzeszów)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Adam Chrzanowski (Komenda Stołeczna Policji)
  2. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
  3. Dawid Gostomski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Tomasz Bednarz (WŻW POZNAŃ)
  4. Mateusz Siemieniuch (Straż Graniczna - PSG w Łodzi)
  5. Błażej Wrona (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
  6. ANDRZEJ WISZNIEWSKI (14dappanc)
  7. Dariusz Wróblewski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Sebastian Matulaniec (UKS POWER Siedlce)
  2. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Arkadiusz Tomasewicz (jw 4408)
    Dominik Szymczak (WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA)
  4. Michał Borzęcki (Straż Ochrony Kolei)
  5. Kamil Ostrowski (Komenda Stołeczna Policji)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Konrad Tkaczyk (12 Brygada Zmechanizowana)
  2. Adam Wróbel (OSP Luzino)
  3. Daniel Zaręba (KMP Ostrołęka)
    Tomasz Stolarski (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
  4. Dawid Krajewski (JW 5700)
  5. Łukasz Szczodruch (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  6. Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei w Zielonej Górze)
  7. Kamil Steczkowski (14 dappanc)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Leszek Wojciechowski (PSP Zielona Góra)
  2. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Arkadiusz Składowski (JW 4393)
    Krzysztof Górski (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
  4. Sławomir Zieliński (JW 1156)
  5. Artur Gwiazda (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
  6. Damian Bałtrukanis (JW 1747)
  7. Andrzej Sieczkowski (jw 1517)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Łukasz Milewski (12 Brygada Zmechanizowana)
  3. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Przemysław Sułkowski (Biuro ochrony rządu)
  2. Marek Mazur (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
  3. Sławomir Gładysz (Polonia Rzeszów)
    Mikołaj Nazaruk (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Andrzej Szewczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  3. Bartek Kłysik (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
    Rafał Sawerwain (KWP Poznań)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Emilia Filipiuk (Biuro ochrony rządu)
  3. Marta Słapczyńska (Wataha Łobez)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Joanna Pietras Mięsak (KPP SIEMIATYCZE)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Anita Szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Katarzyna Mizera (JW 3907)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (KMP Katowice)
  2. Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Krystian Matyszczyk (JW 4808)
  2. michał nowicki (WŻW POZNAŃ)
  3. Tomasz Lubert (jw4408)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Piotr Maślanka (STRAŻ RYBACKA PŁOCK)
  2. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
  3. Adam Chrzanowski (Komenda Stołeczna Policji)
    Kornel Wiśniewski (Wataha Łobez)
  4. Dawid Gostomski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  5. Marcin Witkowski (JW 5700)
  6. Tomasz Bednarz (WŻW POZNAŃ)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Michał Borzęcki (Straż Ochrony Kolei)
  2. Dominik Szymczak (WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA)
  3. Kamil Ostrowski (Komenda Stołeczna Policji)
    Sebastian Wiszniewski (11 MPA Węgorzewo)
  4. Przemyslaw Koczura (11 MPA WEGORZEWO)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Szafran (JW 4808)
  2. Andrzej Kiełtyka (Komenda Stołeczna Policji)
  3. Adam Wróbel (OSP Luzino)
    Cyprian Miedziocha (SA PSP Poznań)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Przemysław Miśkiw (OSP Trzebież (KSW POLICE))
  2. Daniel Grzyb (Komenda Stołeczna Policji)
  3. Andrzej Sieczkowski (jw 1517)
    Leszek Wojciechowski (PSP Zielona Góra)
  4. Sławomir Zieliński (JW 1156)
  5. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Aleksander Adamiak (1 RWT Poznań)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Przemysław Sułkowski (Biuro ochrony rządu)
  2. Marek Mazur (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
  3. Sławomir Gładysz (Polonia Rzeszów)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Karcz (Straż Miejska Wejherowo)
  2. Andrzej Szewczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Marta Słapczyńska (Wataha Łobez)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Katarzyna Mizera (JW 3907)
  2. Patrycja Hinc (OSP Zelewo)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (KMP Katowice)
  2. Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Ewa Bulanda KMP Katowice. Najlepszy zawodnik Adam Chrzanowski Komenda Stołeczna Policji
Najlepszy klub
Najlepsza formacja Biuro Ochrony Rządu
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Agnieszka Turchan kierownik planszy, Mirosław Kutyła, Andrzej Stachera, Sylwester Protas, Krzysztof Bulanda, Jarosław Sułkowski. Józef Mzurek - kierownik ringu, Maciej Bajtel, Urszula Bassa, Waldemar Kaczmarczyk, Jacek Puchacz, Szymon Salachna
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL