Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Krakowa w Kickboxingu – Kadet Starszy, Junior, Senior_30.09.2017 - Siepraw

30.09.2017
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Andranik Poghosyan (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Oskar Trzupek (Klub Sztuk I Sportów walki Shogun Mysłowice)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Paweł Chlebda (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Igor Osmenda (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Dawid Adaś (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Damian Zarazik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Denis Gierat (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Marcin Sikora (ASW Fighter Mogilany)
    Adam Michalik (Gladiator Binczarowa)
  4. Mateusz Jeziorski (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Christian Holst (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Oskar Barczyk (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Studzińska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Kamila Lubińska (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kamil Piwowarczyk (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Eryk Grabowski (ASW Fighter Mogilany)
  2. Nicolas Nowakowski (Klub Sztuk I Sportów walki Shogun Mysłowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Franciszek Zawisza (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Szymon Złydaszyk (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Maksymilian Sonik (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Oskar Waśniowski (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)
  2. Blanka Prechitko (UKS EVAN Nowy Sącz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
I miejsce-ASW FIGHTER MOGILANY II miejsce- KS C.S.E. SPARTA CHRZANÓW III miejsce-KSS SMOK KRAKÓW
Skład sędziowski
Sędzia główny-Agnieszka Turchan Józef Mazurek-sędzia punktowy Mirosław Kutyła-sędzia punktowy Jaroslaw Sułkowski-sędzia punktowy Krzysztof Bulanda-sędzia punktowy
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL