Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Kad.Młod., Starsz. i Juniorów w Pointfightingu_27-28.10.2017 - Świdnik

27.10.2017
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Daniel Marciszkiewicz (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Patryk Jabłoński (KS Centuria Toruń)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Daniel Poliszuk (DAN Świdnik)
  2. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Adrian Laskowski (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Sebastian Denst (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Adrian Laskowski (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Sebastian Denst (LKS Puncher Płock)
    Krzysztof Piwowarski (MKS Kalina Lublin)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  2. Sebastian Szlichten (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Sebastian Szlichten (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  2. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  3. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Kacper Stąpór (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Kacper Lekan (DAN Świdnik)
    Albert Podstawka (DAN Świdnik)
  4. Oskar Kondraciuk (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
  2. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
  3. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Natalia Jastrzębska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
  2. Natalia Jastrzębska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Martyna Woch (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
    Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Martyna Woch (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Szymon Szulc (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
    Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Aleks Rybczyński (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Szymon Szulc (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
    Janusz Kwiatkowski (KS Centuria Toruń)
  4. Jakub Ogiński (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  5. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Bartosz Marczak (MKS Kalina Lublin)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. KACPER GADOMSKI (Centrum Sztuk Walk Wesoła)
    Leon Czarnecki (Centrum Sztuk Walk Wesoła)
  4. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Wiktor Bąbel (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
  6. Jakub Wieczerzak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Jakub Wieczerzak (DAN Świdnik)
  4. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Kacper Gadomski (Centrum Sztuk Walk Wesoła)
  6. Daniel Cur (DAN Świdnik)
  7. Mateusz Pasik (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mateusz Pasik (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
  3. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Daniel Cur (DAN Świdnik)
  4. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Franciszek Sikora (Centrum Sztuk Walk Wesoła)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  2. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
  3. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
    Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  2. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
  3. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  3. Julia Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
    Zuzanna Tomczyk (Centrum Sztuk Walk Wesoła)
  4. Oliwia Ciepołowicz (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Magdalena Gadomska (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
  3. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Vendula Boučková (Škola taekwon-do ITF Karviná)
  4. Natalia Kowaleczko-krupa (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Magdalena Gadomska (Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów)
  2. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Tereza Tobolová (Škola taekwon-do ITF Karviná)
    Julia Kwidzińska (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Maja Woźniak (DAN Świdnik)
    Bára Šebestová (Škola taekwon-do ITF Karviná)
  4. Julia Kwidzińska (KTS-K GOSRiT Luzino)
  5. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  6. Małgorzata Nastały (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Lucie Mullerová (Škola taekwon-do ITF Karviná)
  2. Małgorzata Nastały (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Aleksandra Sokołowska (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Zuzanna Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Tobiasz Rychlik (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Skrzypek Łukasz (WKS SFINKS Węgrów)
    Viktor Suprun (X Fight Piaseczno)
  4. Tymon Szałwinski (KS Centuria Toruń)
  5. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  3. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
    Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  4. Fabian Kik (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  3. Jakub Kasprowicz (X Fight Piaseczno)
    Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  4. Olivier Baranowski (LKS Puncher Płock)
  5. Jakub Urbanowicz (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  6. Michał Niebrzydowski (X Fight Piaseczno)
  7. Szymon Olszewski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Niebrzydowski (X Fight Piaseczno)
  3. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
    Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  4. Kasper Śmiałkowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  5. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  7. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Piotr Woźniak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Martyna Woźniak (KS Centuria Toruń)
  3. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
    Maja Błażejewska (KS Centuria Toruń)
  4. Wiktoria Suchorab (MKS Mechanik Włodawa)
  5. Amelia Olszewska (MKS Mechanik Włodawa)
  6. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Oliwia Frączyk (DAN Świdnik)
  2. Julia Matyś (DAN Świdnik)
  3. Natalia Sas (X Fight Piaseczno)
    Wiktoria Lendzion (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Julia Matyś (DAN Świdnik)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Olga Rychlik (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
    Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Tatiana Pieniak (KSW Łuków)
    Sara Steć (DAN Świdnik)
  4. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
  5. Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Szczygielska (KS Centuria Toruń)
  3. Zuzanna Guz (DAN Świdnik)
    Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  4. Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)

Najlepsi zawodnicy
Junior Adrian Laskowski, Juniorka Zuzanna Wesołowska, Kadet starszy Patryk Banaszek, kadetka starsza Zuzanna Kalbarczyk, Kadet młodszy Jan Bocheński, Kadetka młodsza Oliwia Frączyk
Najlepszy klub
1-DAN Świdnik [punktów: 53 2-KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa [punktów: 30 3-Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki [punktów: 27 4-Tang Soo Do Ronin - Tęcza Stanisławów [punktów: 18
Skład sędziowski
Bassa J. - sędzia główny, Żychliński K. ,Sułkowski J., Bałdyga T. - kierownicy plansz, Poljański T., Bassa U., Zdziarska M., Kutyła M., Matusik D., Grzęda C., Puchacz J., Wrzosek M., Kaczmarczyk A., Żołędź P., Steć M., Guz. A.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL