Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Puchar Polski Kadetów i Juniorów w LC oraz Turniej o Puchar Węgrowa PF_10-11.11.2017 - Węgrów

10.11.2017
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Bartek Dzik (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Bartek Dzik (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. BARTOSZ ZADKA (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  3. Sebastian Denst (LKS Puncher Płock)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Motyka (ASW Fighter Mogilany)
  2. Sebastian Denst (LKS Puncher Płock)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Kamil Sip (Kickboxing Czajków)
  3. Kacper Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  2. Marcin Wągrowski (Kickboxing Czajków)
  3. Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
    Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Patryk Glinka (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
  6. Patryk Jaroń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Mateusz Kostecki (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Adrian Makowicz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Aleks Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Marcel Kernewicz (Alien Kick Łódź)
    Adrian Mysiewicz (Husaria Gołdap)
  4. Patryk Jaroń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Karol Nowosielski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Józef Piekarski (KO Team Otwock)
  7. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Konrad Gibki (KSW START Częstochowa)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Paulina Rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. WERONIKA BARTCZAK (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Kamila Lubińska (ASW Fighter Mogilany)
    Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
  4. Monika Jankowska (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Aleksandra Trawczyńska (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Joanna Laskowiecka (X Fight Piaseczno)
    Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  2. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
    Alicja Radwańska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
  5. Julia Furmańczyk (Alien Kick Łódź)
  6. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Sebastian Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Maciej Mościcki (KSW Łuków)
  4. Marcin Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Kamil Piwowarczyk (ASW Fighter Mogilany)
  6. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Marceli Drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Bartosz Rudziński (X Fight Piaseczno)
    Maciej Pyl (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Miłosz Pokorski (KS Pogoń Mogilno)
  3. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Aleksander Tendera (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  5. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Marcin Biraga (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  7. Leon Mamczarek (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Karol Matysiak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Gracjan Ludtke (Husaria Gołdap)
  6. Jakub Wiechec (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Gracjan Ludtke (Husaria Gołdap)
  3. Zdzieborski Krystian (WKS SFINKS Węgrów)
    Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  3. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
    Jakub Worek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Kamianowska (X Fight Piaseczno)
  2. Natalia Skorupa (Kickboxing Czajków)
  3. Oliwia Ciepołowicz (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  3. Wiktoria Sawicka (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
    Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)
  4. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Julia Wiewióra (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
    Julia Kwidzińska (KTS-K GOSRiT Luzino)
  4. Zuzanna Winiecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Zuzanna Nowakowska (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
    Agnieszka Stempka (KS START Działdowo)
  4. Anna Bielawa (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Aleksandra Kożak (Husaria Gołdap)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  2. Aleksandra Kożak (Husaria Gołdap)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Łukasz Skrzypek (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Jakub Kościelink (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Michał Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Oskar Trafisz (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  6. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Michał Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Sebastian Sroka (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Olivier Baranowski (LKS Puncher Płock)
    Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Kamil Golanowski (Kickboxing Czajków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Miłosz Osiński (Husaria Gołdap)
  3. Olivier Baranowski (LKS Puncher Płock)
    Kacper Synoradzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Damian Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  6. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Wojtyński Bartosz (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Mateusz Pędziwiatr (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
    Oskar Ziębicki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Wiktor Flisikowski (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  6. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
  2. Amelia Olszewska (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Kinga Kotarba (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
  3. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Anastazja Żal (KS Ziętek Team Kalisz)
    Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  4. Małgorzata Podolska (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  5. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
  6. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Martyna Okrzeja (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Łucja Błaszkowska (KS Ziętek Team Kalisz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Kadet Młodszy - JAN BOCHEŃSKI - X FIGHT PIASECZNO Najlepsza Kadetka Młodsza - OLIWIA CZADER - BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA Najlepszy Kadet Starszy - NORBERT KUSZ - KS ZIĘTEK TEAM KALISZ Najlepsza Kadetka Starsza - MICHELLE MAIER - KLUB SPORTOWY ORIENT CZĘSTOCHOWA Najlepszy Junior - OSKAR ZAWIŚLAK - ALIEN KICK ŁÓDŹ Najlepsza Juniorka - JUSTYNA CIBORSKA - GSWW NAJEMNIK GLIWICE
Najlepszy klub
1. X Fight Piaseczno 2. KS Ziętek Team Kalisz 3. Beskid Dragon Bielsko-Biała
Skład sędziowski
Waldemar Hajducki, Jarosław Sułkowski, Mirosław Kutyła, Marcin Wrzosek, Agnieszka Turchan, Mieczysław Dzięcioł, Krzysztof Kuca, Andrzej Stachera, Józef Mazurek, Dariusz Matusik, Krzysztof Kaproń, Albin Pudlicki, Dominik Szymczak, Tomasz Sroka, Tadeusz Poliański, Grzegorz Gzara, Piotr Żołędź, Jacek Puchacz.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL