Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Puchar Polski Kick Light Seniorów_24-25.11.2017 - Otwock

24.11.2017
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Marcin Bartnik (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  3. Mirosław Sieńko (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Sebastian Jabłecki (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Sebastian Jabłecki (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Maciej Siarek (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Hubert Rutkowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Daniel Zaręba (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Maciej Dymek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Miłosz Pacak (KT Legia Warszawa)
  3. Patryk Moskwiak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Maciej Siarek (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Patryk Hrycak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Michał Sztajerowski (X Fight Piaseczno)
    Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  2. Rusłan Yeremieiev (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  3. Jakub Grzegorzewski (KT Legia Warszawa)
    Jędrzej Pacak (KT Legia Warszawa)
  4. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
  5. Gerard Paduchowski (UKS Sanda Płock)
  6. Marcin Starzykiewicz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
  3. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
    Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
  4. Tomasz Sołtys (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Mateusz Chojnacki (MKS Wicher Kobyłka)
  6. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  7. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
  3. Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
    Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Paulina Batorzyńska (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)
    Aneta Święch (KO Team Otwock)
  4. Klaudia Słowikowska (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  2. Aneta Święch (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Kamila Gołębiewska (MKS Wicher Kobyłka)

Najlepsi zawodnicy
PATRYK KURYŁEK - MKS WICHER KOBYŁKA KLARA KLECZKOWSKA - KT LEGIA WARSZAWA
Najlepszy klub
1.MKS Wicher Kobyłka 2.Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN 3.KO Team Otwock
Skład sędziowski
Sułkowski Jarosław Matusik Dariusz Wrzosek Marcin Kaczmarczyk Aneta Kutyła Mikrosław Bałdyga Tomasz Sękowska Beata Stachera Andrzej Kichner Marta
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL