Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Masters Cup Turniej pierwszego kroku w formule KL Kadetów, Juniorów i Seniorów_24-25.11.2017 - Otwock

24.11.2017
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Bartosz Zacharko (KS OYAMA Rzeszów)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Marcin Świerczek (KS OYAMA Rzeszów)
  2. KAMIL JASTRZĘBSKI (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Adrian Łączyński (KO Team Otwock)
  2. Adrian Rak (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Maciej Głogowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Ireneusz Dudzic (KS OYAMA Rzeszów)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Daniel Maciejko (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Wojciech Lewandowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Bartłomiej Krzemiński (UKS Sanda Płock)
    Michał Jarszak (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Sebastian Kołakowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Sławomir Dąbek (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Piotr Sztajerowski (X Fight Piaseczno)
  2. MICHAŁ KULIKOWSKI (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Paweł Gruszczyński (KO Team Otwock)
    Maciej Kurpiewski (KO Team Otwock)
  4. Norbert Babicki (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Monika Pawlak (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Aleksandra Załustowicz (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  3. Karolina Lisowska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Diana Urban (X Fight Piaseczno)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Karol Rudowski (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Oskar Wysocki (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
  2. Kamil Swat (UKS Sanda Płock)
  3. Tomasz Żmijewski (MKS Wicher Kobyłka)
    Sebastian Rozkosz (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Józef Piekarski (KO Team Otwock)
  2. Jerzy Jaracz (KS OYAMA Rzeszów)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Nadia Bartnik (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
  2. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
  3. Sandra Malczewska (Alien Kick Łódź)
kick-light / Kadet starszy [m] / -74kg
  1. Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Krystian Kopacz (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Adam Koper (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Rafał Wojnowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sułkowski Jarosław Matusik Dariusz Wrzosek Marcin Kaczmarczyk Aneta Kutyła Mikrosław Bałdyga Tomasz Sękowska Beata Stachera Andrzej Kichner Marta
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL