Klasyfikacja medalowa
1. Palestra Warszawa 8 - 1 - 4
2. TKKF SIEDLCE 3 - 1 - 3
3. Toruński Klub Kickboxingu SMOK 3 - 1 - 1
4. Klub Sportowy Czerwony Smok 2 - 3 - 0
5. Hunter Gym Bydgoszcz 2 - 2 - 3
6. LEGION Głogów 2 - 2 - 0
7. LKSW TAJFUN Legionowo 2 - 1 - 1
8. Maximus Ełk 2 - 1 - 0
9. MKS "Mechanik" Włodawa 2 - 0 - 0
10. Samuraj Sanok 2 - 0 - 0
11. ksw szczecinek 1 - 2 - 1
12. K.S.Dragon Starachowice 1 - 2 - 0
13.AKS NIWKA SOSNOWIEC 1 - 2 - 0
14. UKS WILK 1 - 1 - 2
15. Golden Dragon 1 - 1 - 2
16. Pro Fight - Żytkiewicz Team 1 - 1 - 1
17. Klub Sportowy OYAMA Rzeszów 1 - 1 - 1
18. MKS Wicher Kobyłka 1 - 1 - 0
19. FIGHT CLUB RZESZÓW 1 - 0 - 3
20. Siedlecki Klub Sportowy Gladiator 1 - 0 - 1
21. K.S. Fux Zabrze 1 - 0 - 0
22. K. O. Gym Świebodzice 1 - 0 - 0
23. Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji WOLA Warszawa 1 - 0 - 0
24. K.S. Prosna Kalisz 1 - 0 - 0
25. Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin 0 - 2 - 0
26. SK Kick Boxing Kielce 0 - 2 - 0
27. KOKORO GYM Grudziądz 0 - 1 - 1
28. Fight Club Knurów 0 - 1 - 1
29. Fight Academy Stargard Szczeciński 0 - 1 - 1
30. Extreme Fighters Wrocław 0 - 1 - 0
31. Legia Boks 0 - 1 - 0
32. UKS Relaks Skarżysko-Kamienna 0 - 1 - 0
33. Stowarzyszenie Sportów Walki HUSARZ 0 - 1 - 0
34. Spartakus Świdwin 0 - 1 - 0
35. Punisher Gym 0 - 1 - 0
36. Polska Federacja Karate Kyokushin 0 - 1 - 0
37. TOWARZYSTWO SPORTOWE OUR TEAM 0 - 0 - 2
38. Diament Pstrągowa 0 - 0 - 2
39. Armia Polkowice 0 - 0 - 2
40. Walhalla Fight Club 0 - 0 – 1
41. WKS SFINKS 0 - 0 - 1
42. KSW Włocławek 0 - 0 - 1
43. SKF Boksing Zielona Góra 0 - 0 - 1
Klasyfikacja indywidualna
Młodzieżowcy Mężczyźni
-51kg
- Maciej Rosiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
-54kg
- Dawid Ładziński (LKSW TAJFUN Legionowo)
-57kg
- Piotr Łuszcz (LKSW TAJFUN Legionowo)
- Sebastian Słoń (SK Kick Boxing Kielce)
-60kg
- Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
- Łukasz Wydro (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
- Adrian Bednarek (Hunter Gym Bydgoszcz)
Grzegorz Jelinowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
-63.5kg
- Roger Garbaczewski (TKKF SIEDLCE)
- Dominik Matusz (K.S.Dragon Starachowice)
- Paweł Sieczkiewicz (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
Hubert Zarzecki (goldendragon)
-67kg
- Adam Piastowski (K.S. Fux Zabrze)
- Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
- Jacek Rzepecki (TOWARZYSTWO SPORTOWE OUR TEAM)
Maciej Garbaczewski (TKKF SIEDLCE)
-71kg
- Mikołaj Chamarczuk (ksw szczecinek)
- Bartosz Zawadzki (Klub Sportowy Czerwony Smok)
- Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
Alan Biały (FIGHT CLUB RZESZÓW)
-75kg
- Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
- Michał Ronkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)
- Sławek Przypis (Pro Fight - Żytkiewicz Team)
Kamil Mularczyk (Fight Academy Stargard Szczeciński)
-81kg
- Paweł Krzyżanowski (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
- Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)
- Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
Daniel Laudziński (UKS WILK)
-86kg
- Adrian Pacak (Klub Sportowy OYAMA Rzeszów)
- Damian Ostęp (Fight Academy Stargard Szczeciński)
- Mateusz Rędowicz (Palestra Warszawa)
Jakub Langiewicz (Palestra Warszawa)
-91kg
- Radosław Szyguła (Klub Sportowy Czerwony Smok)
- Michał Jaryszek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
- Piotr Aleksandrzak (TOWARZYSTWO SPORTOWE OUR TEAM)
Łukasz Witkowski (ksw szczecinek)
+91kg
- Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
- Kamil Gabrysz (LEGION Głogów)
- Adrian Czarkowski (KSW Włocławek)
Kewin Wiwatowski (KOKORO GYM Grudziądz)
Juniorzy Starsi
-51kg
- Patryk Kluczek (TKKF SIEDLCE)
-54kg
- Robert Ułasiuk (TKKF SIEDLCE)
- Patryk Kosturek (Klub Sportowy OYAMA Rzeszów)
-60kg
- Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)
- Maciej Krawcewicz (UKS WILK)
- Tomasz Przekurat (goldendragon)
Damian Lichołaj (FIGHT CLUB RZESZÓW)
-63.5kg
- Marcin Borecki (Palestra Warszawa)
- Wojciech Gendas (LKSW TAJFUN Legionowo)
- Maciej Wisz (Klub Sportowy OYAMA Rzeszów)
Krzysztof Cziura (Fight Club Knurów)
-67kg
- Tomasz Kozłowski (Samuraj Sanok)
- Krystian Kuciński (Punisher Gym)
- Michał Chojecki (TKKF SIEDLCE)
Sebastian Stankiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz)
-71kg
- Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
- Axel Walendzik (Pro Fight - Żytkiewicz Team)
- Marcin Marciszewski (TKKF SIEDLCE)
Arkadiusz Konopka (LKSW TAJFUN Legionowo)
-75kg
- Karol Pankratiew (Maximus Ełk)
-81kg
- Kamil Zajkowski (Palestra Warszawa)
- Damian Dulkowski (Maximus Ełk)
-86kg
- Michał Bobrowski (K. O. Gym Świebodzice)
- Paweł Reszótko (Stowarzyszenie Sportów Walki HUSARZ)
- Łukasz Angielski (Armia Polkowice)
Kamil Rokicki (Walhalla Fight Club)
-91kg
- Paweł Najdek (Pro Fight - Żytkiewicz Team)
- Paweł Sitek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
Juniorzy Młodsi
-45kg
- Robert Siebyło (K.S.Dragon Starachowice)
-48kg
- Karol Wójcik (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
- Robert Soboń (SK Kick Boxing Kielce)
-51kg
- Damian Borowiec (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
- Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
-54kg
- Mariusz Lach (LEGION Głogów)
- Daniel Kłak (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
-57kg
- Adrian Łokietek (Palestra Warszawa)
- Bartosz Grzeszczak (Legia Boks)
- Kamil Oślizło (Diament Pstrągowa)
-60kg
- Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
- Mateusz Ożarek (TKKF SIEDLCE)
- Patryk Piekarz (Diament Pstrągowa)
Wojtek Piecyk (Palestra Warszawa)
-63.5kg
- Alex Hrabionka (Palestra Warszawa)
- Kazimierz Klocek (ksw szczecinek)
- Marcin Gwizdała (FIGHT CLUB RZESZÓW)
Kacper Muszyński (Armia Polkowice)
-67kg
- Mikołaj Sadowy (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
- Adam Ćwiklinski (goldendragon)
- Cezary Grzymała (WKS SFINKS)
-71kg
- Radosław Szpojda (Hunter Gym Bydgoszcz)
- Patryk Kozera (Spartakus Świdwin)
-81kg
- Mateusz Chabowski (goldendragon)
- Szymon Szlak (Polska Federacja Karate Kyokushin)
- Hubert Dąbkowski (UKS WILK)
+81kg
- Rafał Gajewczyk (Maximus Ełk)
- Konrad Krzepkowski (K.S.Dragon Starachowice)
Juniorki Młodsze
-48kg
- Beata Rusiecka (MKS "Mechanik" Włodawa)
- Martyna Stefaniak (Klub Sportowy Czerwony Smok)
- Marta Pniewska (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
-56kg
- Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji WOLA Warszawa)
- Patrycja Pamuła (KOKORO GYM Grudziądz)
-60kg
- Julianna Musiał (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- Agnieszka Knop (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
+60kg
- Joanna Socha (Klub Sportowy Czerwony Smok)
- Iga Walczyńska (ksw szczecinek)
Młodzieżowcy Kobiety
-48kg
- Małgorzata "Zadra" Choma (MKS "Mechanik" Włodawa)
- Kalina Zabrzygraj (LEGION Głogów)
-52kg
- Patrycja Krawczyk (LEGION Głogów)
- Marta Szulc (Klub Sportowy Czerwony Smok)
-60kg
- Katarzyna Dzierga (FIGHT CLUB RZESZÓW)
- Anna Cora (Fight Club Knurów)
-65kg
- Vanessa Nogaj (K.S. Prosna Kalisz)
- Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
Juniorki Starsze
-60kg
- Aleksandra Sosnowska (UKS WILK)
- Elżbieta Gerc (MKS Wicher Kobyłka)
Wyróżnienia specjalne:
Najlepszy Junior Starszy: Tomasz Kozłowski (Samuraj Sanok)
Najlepszy Junior Młodszy: Alex Hrabianka (Palestra Warszawa)
Najlepsza Juniorka Młodsza: Joanna Socha (Klub Sportowy Czerwony Smok)
Najlepsza Kobieta Młodzieżowiec: Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
Najlepszy Mężczyzna Młodzieżowiec: Paweł Krzyżanowski (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
Najlepszy klub: Palestra Warszawa (8 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe medale)
Skład Sędziowski
Krzysztof Żychliński (Piaseczno) - Sędzia Główny Zawodów
Krzysztof Kacperski (Pasłęk) - Kierownik Ringu A
Jerzy Bassa (Rzeszów)
Marek Saganek (Garwolin)
Marek Jasiński (Starachowice)
Piotr Zapałowski (Garwolin)
Beata Sękowska (Warszawa)
Maciej Zapałowski (Garwolin) - Kierownik Ringu B
Józef Mazurek (Kraków)
Waldemar Wielgosz (Pasłęk)
Krzysztof Kuca (Elbląg)
Tomasz Mikulski (Warszawa)
Dariusz Matusik (Węgrów)