Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Wyniki Śląskiej Ligi Kickboxingu_Mysłowice 03.12.2017

03.12.2017
WYNIKI Śląskiej Ligi Kickboxingu-Mysłowice 03.12. 2017

kick-light / Senior [m] / +94kg
1. Borkowski Artur(Shogun Mysłowice)
2. Ryczko Kacper(Shogun Mysłowice)
3. Majcher Krzysztof(KS FUX Zabrze)
4. Urbański Michał(Shogun Mysłówice)

kick-light / Senior [m] / -94kg
1. Hejduk Maciej(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Paszczak Piotr(Krakowska Szkoła Sportowa)

kick-light / Senior [m] / -89kg
1. Marczak Michał(UKS Diament Pstrągowa)
2. Świadek Wojciech(AGATSU Będzin)
3. Chochoł Wojciech(KS C.S.E.Sparta Chrzanów)

kick-light / Senior [m] / -84kg
1. Buś Wojciech(UKS Diament Pstrągowa)
2. Kostka Sebastian(Shogun Mysłowice)
3. Gruszka Radosław(JCSW KEIKO)
3. Mocny Michał(KS C.S.E.Sparta Chrzanów)

kick-light / Senior [m] / -79kg
1. Kośmider Michał(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Chlebda Paweł(ASW Fighter Mogilany)

kick-light / Senior [m] / -74kg
1. Grabski Sebastian(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Babiuch Dawid(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Szczuka Tymoteusz(AGATSU Będzin)
3. Gierat Denis(Krakowska Szkoła Sportowa)
5. Skowron Piotr(UKS Tom Bee Team)
6. Rychter Dawid(UKS Rędziny)

kick-light / Senior [m] / -69kg
1. Strzyżewski Jakub(KSW Łuków)
2. Starzykiewicz Marcin(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Dąbek Sławomir(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Stolecki Piotr(Shogun Mysłowice)
5. Jeziorski Mateusz(ASW Fighter Mogilany)
6. Marcisz Karol(KS Orient Częstochowa)

kick-light / Senior [m] / -63kg
1. Brzózka Przemysław(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Wręczycki Martin(Lubliniecki Klub Oyama)
3. Francuz Sebastian(AGATSU Będzin)

kick-light / Junior [m] / -94kg
1. Pitala Bartłomiej(ASW Fighter Mogilany)

kick-light / Junior [m] / -79kg
1. Motyka Jakub(ASW Fighter Mogilany)

kick-light / Junior [m] / -74kg
1. Sacher Kacper(SKB Beskid Dragon)
2. Rymar Tymoteusz(ASW Fighter Mogilany)
3. Ciesielczyk Błażej(SKB Beskid Dragon)

kick-light / Junior [m] / -69kg
1. Zdun Paweł(DAN Świdnik)
2. Mikulski Sebastian(Gladiator Binczarowa)
3. Bochenek Marek(JCSW KEIKO)
3. Rejdych Michał(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
5. Holst Christian(ASW Mogilany)
6. Dobrowolski Tomasz(JCSW KEIKO)
7. Szczygielski Kamil(KSW Łuków)

kick-light / Junior [m] / -63kg
1. Myjak Szymon(UKS Fenix)

kick-light / Junior [m] / -57kg
1. Gibki Konrad(KSW START Częstochowa)
2. Wilk Kwintyn(UKS Rędziny)

kick-light / Junior [k] / +70kg
1. Ciborska Justyna(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Tylkowska Natalia(Shogun Mysłowice)

kick-light / Junior [k] / -65kg
1. Lubińska Kamila(ASW Fighter Mogilany)

kick-light / Junior [k] / -60kg
1. Widuła Wiktoria(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Kowal Katarzyna(AGATSU Będzin)

kick-light / Junior [k] / -50kg
1. Skuza Marta(SKB Beskid Dragon)

kick-light /Kadet starszy [m] / +69kg
1 Biernacki Gabriel(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Mościcki Maciej(KSW Łuków)
3. Sosna Wojciech(Shogun Mysłowice)

kick-light /Kadet starszy [m] / -69kg
1 Lech Patryk(Paco Team Katowice)
2. Nowakowski Nikolas(Shogun Mysłowice)
3. Drapacz Marceli(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)

kick-light /Kadet starszy [m] / -57kg
1 Chrostowski Antoni(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wileka)
2. Zając Kacper(Gladiator Binczarowa)
3. Dobosz Igor(Gladiator Binczarowa 2)
3. Bukowski Daniel(SKB Beskid Dragon)
5. Piątkowski Paweł(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

kick-light /Kadet starszy [m] / -52kg
1 Bodzek Patryk(SKB Beskid Dragon)
2. Góra Szymon(Gladiator Binczarowa)
3. Skabluk Jakub(GSWW Najemnik Gliwice)
3. Oleks Michał(JCSW KEIKO)

kick-light /Kadet starszy [m] / -42kg
1 Graboś Julian(SKB Beskid Dragon)

kick-light /Kadet starszy [k] / -60kg
1 Czerepińska Martyna(KSW Łuków)

kick-light /Kadet starszy [k] / -55kg
1 Niewiadomska Julia(Gladiator Binczarowa)
2 Popczyk Maja(KS Orient Częstochowa)
3. Witomska Agata(GSWW Najemnik Gliwice)
3. Mokrzanowska Julia(UKS Tom Bee Team)

kick-light /Kadet starszy [k] / -50kg
1 Legień Anna(SKB Beskid Dragon)
2. Prechitko Blanka(Gladiator Binczarowa 2)
3. Drożdżak Kornelia(UKS Fenix)

kick-light /Kadet starszy [k] / -46kg
1 Pawlikowska Marta(KSW Łuków)
2. Zarzycka Natalia(KSW Łuków)

kick-light /Kadet starszy [k] / -42kg
1 Wójcik Karolina(Polska Organizacja Jujutsu Jaworzno)

kick-light /Kadet młodszy [m] / +47kg
1 Bednarowicz Miłosz(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Witek Oskar(Paco Team Katowice)
3. Myjkowski Hubert(Gladitor Binczarowa)
3. Ślęzak Marcel(AGATSU Będzin)

kick-light /Kadet młodszy [m] / -47kg
1 Lichota Szymon(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Zegan Bartosz(AGATSU Będzin)

kick-light /Kadet młodszy [m] / -42kg
1 Wojciechowski Klaudiusz(Gladiator Binczarowa)
2. Hodurek Jakub(AGATSU Będzin)
3. Szczęch Rafał(JCSW KEIKO)

kick-light /Kadet młodszy [m] / -37kg
1 Krok Kacper(Gladiator Binczarowa)
2. Szczęch Jakub(JCSW KEIKO)
3. Horodyski Michał(UKS Evan Nowy Sącz)
3. Witomski Paweł(GSWW Najemnik Gliwice)

kick-light /Kadet młodszy [m] / -28kg
1 Citak Adrian(UKS Fenix)

kick-light /Kadet młodszy [k] / +47kg
1 Ziober Wiktoria(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Siemińska Amelia(AGATSU Będzin)

kick-light /Kadet młodszy [k] / -42kg
1 Grodzka Wioleta(UKS Diament Pstrągowa)
2. Basta Nadia(Gladiator Binczarowa 2)

kick-light /Kadet młodszy [k] / -37kg
1 Czader Oliwia(SKB Beskid Dragon)
2. Skrobas Wiktoria(KSW Łuków)
3. Pawlikowska Patrycja(KSW Łuków)
3. Tomczyk Aleksandra(AGATSU Będzin)

kick-light /Kadet młodszy [k] / -32kg
1 Wasilewska Amelia(KSW Łuków)
2. Baran Anna(UKS Evan Nowy Sącz)
3. Pniak Agata(KS FUX Zabrze)

light-contact/ Senior [m] / +94kg
1 Borkowski Artur(Shogun Mysłowice)
2. Majcher Krzysztof(KS FUX Zabrze)

light-contact/ Senior [m] / -94kg
1 Hejduk Maciej(KS C.S.E.Sparta Chrzanów)
2. Paszczak Piotr(Krakowska Szkoła Sportowa)

light-contact/ Senior [m] / -89kg
1 Marczak Michał(UKS Diament Pstrągowa)
2. Kozyra Paweł(Krakowska Szkoła Sportowa)
3. Świadek Wojciech(AGATSU Będzin)

light-contact/ Senior [m] / -84kg
1 Buś Wojciech(UKS Diament Pstrągowa)
2. Gruszka Radosław(JCSW KEIKO)

light-contact/ Senior [m] / -79kg
1 Bartosik Michał(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Kośmider Michał(GSWW Najemnik Gliwice)

light-contact/ Senior [m] / -74kg
1 Grabski Sebastian(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Gierat Denis(Krakowska Szkoła Sportowa)
3. Skowron Piotr(UKS Tom Bee Team)
3. Szczuka Tymoteusz(AGATSU Będzin)

light-contact/ Senior [m] / -69kg
1 Strzyżewski Jakub(KSW Łuków)
2. Mierzwa Adrian(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Trzciński Rafał(ASW Fighter Mogilany)
3. Mijalski Filip(KSW START Częstochowa)
5. Marcisz Karol(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Senior [k] / -65kg
1 Puzio Monika(Krakowska Szkoła Sportowa)
2. Banach Gabriela(SKB Beskid Dragon)
3. Rosłon Justyna(UKS Tom Bee Team)

light-contact/ Junior [m] / -94kg
1 Pitala Bartłomiej(ASW Fighter Mogilany)

light-contact/ Junior [m] / -79kg
1 Kołodziejczyk Kacper(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Junior [m] / -74kg
1 Kołodziejczyk Kacper(KS Orient Częstochowa)
2. Sacher Kacper(SKB Beskid Dragon)

light-contact/ Junior [m] / -69kg
1 Zdun Paweł(DAN Świdnik)
2. Szczygielski Kamil(KSW Łuków)
3. Rejdych Michał(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Bochenek Marek(JCSW KEIKO)
5. Dobrowolski Tomasz(JCSW KEIKO)

light-contact/ Junior [m] / -63kg
1 Myjak Szymon(UKS Fenix)
2. Nowak Mariusz(KS Orient Częstochowa)
3. Kasprzyk Maciej(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Junior [m] / -57kg
1 Gibki Konrad(KSW START Częstochowa)
2. Kasprzyk Maciej(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Junior [k] / +70kg
1 Ciborska Justyna(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Mazur Paulina(Shogun Mysłowice)

light-contact/ Junior [k] / -65kg
1 Rosłon Paulina(UKS Tom Bee Team)

light-contact/ Junior [k] / -50kg
1 Kaleta Nikola(SKB Beskid Dragon)
2. Skuza Marta(SKB Beskid Dragon)
3. Gątkowska Aleksandra(KS Orient Częstochowa)
3. Chałupa Natalia(JCSW KEIKO)

light-contact/ Kadet starszy [m] / +69kg
1 Mościcki Maciej(KSW Łuków)
2. Biernacki Gabriel(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)

light-contact/ Kadet starszy [m] / -69kg
1 Drapacz Marceli(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Gardas Bartłomiej(KS Orient Częstochowa)
3. Gidek Kacper(AGATSU Będzin)
3. Lech Patryk(Paco Team Katowice)

light-contact/ Kadet starszy [m] / -63kg
1 Tendera Aleksander(Krakowska Szkoła Sportowa)
2. Gardas Bartłomiej(KS Orient Częstochowa)
3. Bucki Bartosz(Shogun Mysłowice)

light-contact/ Kadet starszy [m] / -57kg
1 Chrostowski Antoni(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Wiecheć Jakub(Krakowska Szkoła Sportowa)
3. Gwizdała Bartosz(JCSW KEIKO)
3. Dobosz Igor(Gladiator Binczarowa 2)
5. Rogacki Samuel(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Kadet starszy [m] / -52kg
1 Bodzek Patryk(SKB Beskid Dragon)
2. Oleks Michał(JCSW KEIKO)
3. Skabluk Jakub(GSWW Najemnik Gliwice)
3. Reymann Sylwester(JCSW KEIKO)
5. Duda Sebastian(KS Orient Częstochowa)
6. Kopa Tymoteusz(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Kadet starszy [m] / -47kg
1 Zgryza Ruben(AGATSU Będzin)

light-contact/ Kadet starszy [m] / -42kg
1 Graboś Julian(SKB Beskid Dragon)

light-contact/ Kadet starszy [k] / +65kg
1 Komorowska Kinga(KSW Łuków)
2. Michalak Aleksandra(KSW Łuków)

light-contact/ Kadet starszy [k] / -65kg
1 Czerepińska Martyna(KSW Łuków)

light-contact/ Kadet starszy [k] / -60kg
1 Popczyk Maja(KS Orient Częstochowa)
2. Maier Michelle(KS Orient Częstochowa)
3. Olszewska Monika(KSW Łuków)
3. Czerepińska Martyna(KSW Łuków)

light-contact/ Kadet starszy [k] / -55kg
1 Maier Michelle(KS Orient Częstochowa)
2. Popczyk Maja(KS Orient Częstochowa)
3. Witomska Agata(GSWW Najemnik Gliwice)
3. Mokrzanowska Julia(UKS Tom Bee Team)

light-contact/ Kadet starszy [k] / -50kg
1 Legień Anna(SKB Beskid Dragon)
2. Konieczny Kinga(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
3. Kucharz Aleksandra(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)

light-contact/ Kadet starszy [k] / -46kg
1 Pawlikowska Marta(KSW Łuków)
2. Zarzycka Natalia(KSW Łuków)
3. Wójcik Karolina(Polska Organizacja Jujutsu Jaworzno)

light-contact/ Kadet starszy [k] / -42kg
1 Wójcik Karolina(Polska Organizacja Jujutsu Jaworzno)

light-contact/ Kadet młodszy [m] / +47kg
1 Ficoń Patryk(Polska Organizacja Jujutsu Jaworzno)
2. Witek Oskar(Paco Team Katowice)
3. Drożdż Mikołaj(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)

light-contact/ Kadet młodszy [m] / -47kg
1 Suder Filip(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
2. Prechitko Mikołaj(Gladiator Binczarowa 2)
3. Lichota Szymon(GSWW Najemnik Gliwice)

light-contact/ Kadet młodszy [m] / -42kg
1 Szczęch Rafał(JCSW KEIKO)
2. Gryzełko Oskar(SKB Beskid Dragon)
3. Legień Wojciech(SKB Beskid Dragon)

light-contact/ Kadet młodszy [m] / -37kg
1 Kozioł Bartosz(KS Orient Częstochowa)
2. Witomski Paweł(GSWW Najemnik Gliwice)
3. Bar Wojciech(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
3. Salamończyk Kamil(KSW Łuków)
5. Szczęch Jakub(JCSW KEIKO)
6. Horodyski Michał(UKS Evan Nowy Sącz)

light-contact /Kadet młodszy [m] / -28kg
1 Citak Adrian(UKS Fenix)

light-contact/ Kadet młodszy [k] / +47kg
1 Ziober Wiktoria(KS C.S.E Sparta Chrzanów)
2. Kołodziejczyk Oliwia(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Kadet młodszy [k] / -47kg
1 Bujakiewicz Zuzanna(Polska Organizacja Jujutsu Jaworzno)

light-contact/ Kadet młodszy [k] / -42kg
1 Grodzka Wioleta(UKS Diament Pstrągowa)
2. Basta Nadia(Gladiator Binczarowa 2)
3. Zawalska Natalia(KS Orient Częstochowa)

light-contact/ Kadet młodszy [k] / -37kg
1 Czader Oliwia(SKB Beskid Dragon)
2. Kozioł Emilia(KS Orient Częstochowa)
3. Dominika Niemiec(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
3. Pawlikowska Patrycja(KSW Łuków)
5. Skrobas Wiktoria(KSW Łuków)

light-contact/ Kadet młodszy [k] / -32kg
1 Baran Anna(UKS Evan Nowy Sącz)
2. Wasilewska Amelia(KSW Łuków)
3. Pniak Agata(KS FUX Zabrze)

poinfighting/ Senior [m] / +94kg
1 Bąk Tomasz(UKS Tom Bee Team)
2. Majcher Krzysztof(KS FUX Zabrze)
3. Morżoł Łukasz(SKB Beskid Dragon)

poinfighting/ Senior [m] / -74kg
1 Szczuka Tymoteusz(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Senior [m] / -69kg
1 Mijalski Filip(KSW START Częstochowa)
2. Marcisz Karol(KS Orient Częstochowa)
3. Trzciński Rafał(ASW Fighter Mogilany)

poinfighting/ Senior [k] / -65kg
1 Rosłon Justyna(UKS Tom Bee Team)

poinfighting/ Junior [m] / -74kg
1 Kołodziejczyk Kacper(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Junior [m] / -79kg
1 Kołodziejczyk Kacper(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Junior [m] / -74kg
1 Kołodziejczyk Kacper(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Junior [m] / -69kg
1 Zdun Paweł(DAN Świdnik)
2. Nowak Mariusz(KS Orient Częstochowa)
3. Bochenek Marek(JCSW KEIKO)
3. Dobrowolski Tomasz(JCSW KEIKO)

poinfighting/ Junior [m] / -63kg
1 Nowak Mariusz(KS Orient Częstochowa)
2. Kasprzyk Maciej(KS Orient Częstochowa

poinfighting/ Junior [m] / -57kg
1 Kasprzyk Maciej(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Junior [k] / -70kg
1 Rosłon Paulina(UKS Tom Bee Team)

poinfighting/ Junior [k] / -65kg
1 Rosłon Paulina(UKS Tom Bee Team)

poinfighting/ Junior [k] / -60kg
1 Kowal Katarzyna(AGATSU Będzin)
2. Widuła Wiktoria(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wileka_

poinfighting/ Junior [k] / -55kg
1 Krok Karolina(Gladiator Binczarowa)
2. Grudzińska Weronika(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Junior [k] / -50kg
1 Chałupa Natalia(JCSW KEIKO)
2. Gątkowska Aleksandra(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Kadet starszy [m] / -63kg
1 Gardas Bartosz(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Kadet starszy [m] / -57kg
1 Chrostowski Antoni(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Gwizdała Bartosz(JCSW KEIKO)
3. Rogacki Samuel(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Kadet starszy [m] / -52kg
1 Oleks Michał(JCSW KEIKO)
2. Reymann Sylwester(JCSW KEIKO)
3. Duda Sebastian(KS Orient Częstochowa)
3. Kopa Tymoteusz(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Kadet starszy [m] / -47kg
1 Zgryza Ruben(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Kadet starszy [m] / -42kg
1 Graboś Julian(SKB Beskid Dragon)
2. Kozłowski Kewin(KSW Łuków)

poinfighting/ Kadet starszy [k] / -60kg
1 Popczyk Maja(KS Orient Częstochowa)
2. Maier Michelle(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Kadet starszy [k] / -55kg
1 Maier Michelle(KS Orient Częstochowa)
2. Popczyk Maja(KS Orient Częstochowa)
3. Witomska Agata(GSWW Najemnik Gliwice)

poinfighting/ Kadet starszy [k] / -50kg
1 Kucharz Aleksandra(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
2. Konieczny Kinga(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)

poinfighting/ Kadet starszy [k] / -46kg
1 Pawlikowska Marta(KSW Łuków)
2. Zarzycka Natalia(KSW Łuków)

poinfighting/ Kadet młodszy [m] / +47kg
1 Drożdż Mikołaj(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
2. Zeman Daniel(SKB Beskid Dragon)
3. Milka Kacper(KS Orient Częstochowa)
3. Ślęzak Marcel(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Kadet młodszy [m] / -47kg
1 Suder Filip(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
2. Zegan Bartosz(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Kadet młodszy [m] / -42kg
1 Szczęch Rafał(JCSW KEIKO)
2. Legień Wojciech(SKB Beskid Dragon)
3. Hodurek Jakub(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Kadet młodszy [m] / -37kg
1 Krok Kacper(Gladiator Binczarowa)
2. Kozioł Bartosz(KS Orient Częstochowa)
3. Lasa Kacper(KS Orient Częstochowa)
3. Witomski Paweł(GSWW Najemnik Gliwice)
5. Salamończyk Kamil(KSW Łuków)
6. Szczęch Jakub(JCSW KEIKO)
7. Bar Wojciech(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)

poinfighting/ Kadet młodszy [m] / -32kg
1 Duda Adrian(KS Orient Częstochowa)
2. Kuraj Alan(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Kadet młodszy [m] / -28kg
1 Citak Adrian(UKS Fenix)

poinfighting/ Kadet młodszy [k] / +47kg
1 Kołodziejczyk Oliwia(KS Orient Częstochowa)
2. Siemińska Amelia(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Kadet młodszy [k] / -37kg
1 Czader Oliwia(SKB Beskid Dragon)
2. Skrobas Wiktoria(KSW Łuków)
3. Kozioł Emilia(KS Orient Częstochowa)
3. Niemiec Dominika(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki)
5. Pawlikowska Patrycja(KSW Łuków)
6. Tomczyk Aleksandra(AGATSU Będzin)

poinfighting/ Kadet młodszy [k] / -32kg
1 Wasilewska Amelia(KSW Łuków)

poinfighting/ Kadet młodszy [k] / -28kg
1 Bajek Julia(KS Orient Częstochowa)

poinfighting/ Dzieci [m] / +47kg
1 Zeman Alexander(SKB Beskid Dragon)

poinfighting/ Dzieci [m] / -37kg
1 Toczek Kamil(UKS Fenix)
2. Wiśniewski Konrad(SKB Beskid Dragon)

poinfighting/ Dzieci [m] / -32kg
1 Lech Oskar(Paco Team Katowice)
2. Maładyn Filip(Polska Organizacja Jujutsu Jaworzno)
3. Krukow Jakub(KSW Łuków)

poinfighting/ Dzieci [m] / -28kg
1 Piskorz Igor(Polska Organizacja Jujutsu Jaworzno)
2. Bar Dominik(WielickoGdowska Szkoła Walki)
3. Baran Jakub(UKS Evan Nowy Sącz)

poinfighting/ Dzieci [m] / -25kg
1 Nowak Denis(SKB Beskid Dragon)
2. Stefański Jakub(UKS Evan Nowy Sącz)

poinfighting/ Dzieci [k] / -47kg
1 Wiktoria Sacher(SKB Beskid Dragon)

poinfighting/ Dzieci [k] / -42kg
1 Zyznarska Maria(SKB Beskid Dragon)
2. Wiśniewska Martyna(SKB Beskid Dragon)
3. Sacher Oliwia(SKB Beskid Dragon)
3. Smoter Maria(SKB Beskid Dragon)

poinfighting/ Dzieci [k] / -32kg
1 Zawalska Weronika(KS Orient Częstochowa)
2. Myjkowska Oliwia(Gladiator Binczarowa)
3. Smoter Antonina(SKB Beskid Dragon)

poinfighting/ Dzieci [k] / -28kg
1 Ściślicka Daria(KS Orient Częstochowa)
2. Wojtyła Emily(SKB Beskid Dragon)

poinfighting/ Dzieci [k] / -25kg
1 Pudzianowska Jagoda(KS Orient Częstochowa)
2. Kozłowska Nikola(KSW Łuków)
3. Smoter Zofia(SKB Beskid Dragon)

Najlepsi zawodnicy:
Dzieci:
- Maria Zyznarska(SKB Beskid Dragon)
- Oskar Lech(Paco Team Katowice)

Kadet młodszy:
-Oliwia Czader(SKB Beskid Dragon)
-Bartosz Kozioł(KS Orient Częstochowa)

Kadet starszy:
-Marta Pawlikowska(KSW Łuków)
-Patryk Bodzek(SKB Beskid Dragon)

Junior:
-Katarzyna Kowal(AGATSU Będzin)
-Paweł Zdun(DAN Świdnik)

Senior:
-Monika Puzio(Krakowska Szkoła Walki)
-Sebastian Grabski(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

Najlepsze kluby:
I miejsce- KS Orient Częstochowa
II miejsce- SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała
III miejsce- KS C.S.E. Sparta Chrzanów

Sędziowie:
Sędzia główny: Agnieszka Turchan
Kierownicy mat: Józef Mazurek, Jarosław Sułkowski, Mirosław Kutyła
Sędziowie punktowi: Arleta Oleksy, Krzysztof Mika, Łukasz Biernacki, Dominik Marek, Szymon Salachna, Piotr Turchan

kick-light / Junior [k] / -60kg
1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
2. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Wiktoria Chomicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
Angelika Deroń (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
4. Julia Dzierżanowska (Alien Kick Łódź)
5. Gabriela Zienko (LKSW Pomorze Świnoujście)

kick-light / Junior [k] / -55kg
1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
2. Ewa Cichoń (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Gabriela Chomicz (Alien Kick Łódź)
Anita Cybula (PCNP Rebelia Kartuzy)
4. Adrianna Zadruska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)

kick-light / Junior [k] / -50kg
1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
2. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
3. Julia Świca (Legion Głogów)
Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
4. Wiktoria Kuklińska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL