Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Wyniki Ligi Kickboxingu Mamut Pro Figters_11.02.2018 - Brzeszcze

11.02.2018
WYNIKI LIGI KICKBOXINGU MAMUTPRO FIGHTERS-BRZESZCZE 11.02.2018

kick-light / senior [m] / -84kg
1. Marcin Dziadosz(UKS Diament Pstrągowa)
2. Wojciech Buś(UKS Diament Pstrągowa)
3. Michał Mocny(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

kick-light / senior [m] / -79kg
1. Paweł Sitarz(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Szymon Karczmarz(KSW Bushido Bieruń)

kick-light / senior [m] / -74kg
1.Marek Rudecki(Golden Fight Club)

kick-light / senior [m] / -69kg
1. Brzózka Przemysław(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Sławomir Dąbek(KS C.S.E.Sparta Chrzanów)
3. Mateusz Wróbel(Oświęcimski Klub Karate)

kick-light / senior [k] / -65kg
1. Anna Cora(Paco Team Katowice)
2. Sandra Kulpa(Silesian Cage Club)

kick-light / Junior [m] / -94kg
1. Rafał Zdebik(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Sebastian Uzar(Tarnobrzeski Klub Karate)

kick-light / Junior [m] / -74kg
1. Marcin Wągrowski(Sparta Czajków)
2. Michał Nowak(SKB Beskid Dragon)
3. Jakub Brańka(Oświęcimski Klub Karate)

kick-light / Junior [m] / -69kg
1. Michał Rejdych(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Dariusz Łacina(Centrum Sportów Walki Hodana)
3. Kacper Kulka(Oświęcimski Klub Karate)
4. Piotr Bębnik(KSW Bushido Bieruń)
5. Przemysław Jelonek(Fighting Jaworzno)
6. Krystian Rozkosz(Paco Team Katowice)

kick-light / Junior [m] / -63kg
1. Michał Bratek(SIAM TEAM)
2. Dominik Nolbrzak(CSW Hodana)

kick-light / kadet starszy [m] / +69kg
1.Gabriel Biernacki(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)

kick-light / kadet starszy [m] / -69kg
1. Kamil Nowicki(CSW Hodana)
2. Patryk Lech(Paco Team Katowice)
3. Szymon Leśniak(Fighting Jaworzno)

kick-light / kadet starszy [m] / -57kg
1.Patryk Bodzek(SKB Beskid Dragon)
2.Dorian Pawlus(Oświęcimski Klub Karate)

kick-light / kadet starszy [m] / -47kg
1.Julian Graboś(SKB Beskid Dragon)
2.Kacper Szulc(Gold Fight Club)

kick-light / kadet starszy [k] / -65kg
1. Wiktoria Ziober(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Oliwia Ros(CSW Hodana)

kick-light / kadet starszy [k] / -55kg
1. Natalia Matusz(Oświęcimski Klub Karate)
2. Dominika Chylińska(Oświęcimski Klub Karate)
3. Anna Legień(SKB Beskid Dragon)

kick-light / kadet starszy [k] / -46kg
1.Karolina Wójcik(GujaKan Jaworzno)

kick-light / kadet młodszy[m] / +47kg
1. Patryk Ficoń(GujaKan Jaworzno)
2. Oskar Witek(Paco Team Katowice)

kick-light / kadet młodszy[m] / -37kg
1. Radosław Wal(Gorlicki Klub Sportów Walki)
2. Dawid Tajak(Gorlicki Klub Sportów Walki)
3. Marcel Brzeźniak(Oświęcimski Klub Karate)
4. Oskar Lech(Paco Team Katowice)

kick-light / kadet młodszy [k] / -37kg
1. Oliwia Czader(SKB Beskid Dragon)
2. Wiktoria Czader(SKB Beskid Dragon)

K-1/ senior [m] / -91kg
1. Piotr Wołowik(Silesian Cage Club)
2. Tadeusz Anders(Paco Team Katowice)

K-1/ senior [m] / -86kg
1.Wojciech Buś(UKS Diament Pstrągowa)
2.Konrad Kwaśniak(Gorlicki Klub Sportów Walki)

K-1/ senior [m] / -81kg
1.Mateusz Słota(Oświęcimski Klub Karate)
2.Bartosz Fryc(Oświęcimski Klub Karate)
3. Marcin Dziadosz(UKS Diament Pstrągowa)

K-1/ senior [m] / -75kg
1.Krystian Przybyłowicz(Gorlicki Klub Sportów Walki)
2.Karol Drużbański(Ring Bielsko)
3.Tomasz Cwynar(Oświęcimski Klub Karate)

K-1/ senior [m] / -71kg
1.Marek Rudecki(Gold Fight Club)

K-1/ senior [m] / -67kg
1.Cyprian Brzeźniak(Oświęcimski Klub Karate)
2.Bartłomiej Piątek(Silesian Cage Club)
3.Przemysław Glinka(KS Sparta Jaworzno)

K-1/ senior [m] / -60kg
1.Jakub Czempas(Paco Team Katowice)
2.Dawid Kies(Silesian Cage Club)

K-1/ junior starszy[m] / -75kg
1.Maciej Grabski(Oświęcimski Klub Karate)
2.Marcin Wągrowski(Sparta Czajków)

K-1/ junior starszy[k] / -56kg
1.Klaudia Starsiak(Gorlicki Klub Sportów Walki)
2.Oktawia Ambroziak(Paco Team Katowice)

K-1/ junior młodszy[m] / -57kg
1.Gniewomir Herbst(Krakowska Akademia Sportu)
2.Konrad Mystek(Tarnobrzeski Klub Karate)

K-1/ junior młodszy[k] / -52kg
1.Dominika Chylińska(Oświęcimski Klub Karate)

NAJLEPSZE KLUBY:
1.KS C.S.E. SPARTA CHRZANÓW
2.OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE
3.SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA

ILOŚĆ KLUBÓW:19
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 68

SĘDZIOWIE:
Agnieszka Turchan - sędzia główny
Józef Mazurek - kierownik ringu
Jarosław Sułkowski - kierownik planszy
Mirosław Kutyła - sędzia punktowy
Krzysztof Mika - sędzia punktowy
Łukasz Biernacki - sędzia punktowy
Kamila Kalek - sędzia punktowy
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL