Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Puchar Polski Juniorów i Seniorów Light Contact_23-24.03.2018 - Płock

23.03.2018
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  2. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Błażej Bedyk (LKS Puncher Płock)
    Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Krzysztof Majcher (KS FUX Zabrze)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
  3. Błażej Bedyk (LKS Puncher Płock)
    Maciej Hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
  5. Piotr Kiernozek (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
  6. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  2. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
  3. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
    Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Damian Kurek (LKS Puncher Płock)
    Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  4. Przemysław Lechowski (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Michał Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Paweł Sitarz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Mateusz Sroka (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Bartosz Brauer (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Radosław Bińkowski (KT Legia Warszawa)
  3. Szymon Podlaszewski (Zamek Kurzętnik)
    Damian Jabłoński (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Bartłomiej Zabrodzki (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
  5. Tomasz Kościelski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Patryk Jaje (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  2. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Denis Gierat (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Szymon Podlaszewski (Zamek Kurzętnik)
  4. Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  7. Gerard Paduchowski (UKS Sanda Płock)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Karol Kusiński (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Bartłomiej Włodarski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
    Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Kamila Biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Kamila Biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Albert Szymański (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Jakub Żuchewicz (Centrum Sportów Walki Płock)
  2. Adam Piegoński (Sparta Czajków)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Bartek Dzik (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
    Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Marcin Wągrowski (Sparta Czajków)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Rafał Jaworski (UKS Sanda Płock)
    Przemysław Dziuba (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Grzegorz Szynkowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Kuba Jarawka (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  4. Rafał Jaworski (UKS Sanda Płock)
  5. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Kamil Swat (UKS Sanda Płock)
  7. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  2. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
    Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  5. Dawid Kleinert (Sparta Czajków)
  6. Aleks Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Paweł Grzymała (UKS Sanda Płock)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Konrad Wysota (Sparta Czajków)
    Paweł Grzymała (UKS Sanda Płock)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Natalia Krupa (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Karolina Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Karolina Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  3. Dominika Tchorek (UKS Sanda Płock)
    Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)

Najlepsi zawodnicy
Senior -kobiety-Katarzyna Kwiecień(Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion) Junior-kobiety-Karolina Krok(Gladiator Binczarowa) Senior-mężczyźni-Patryk Jaje(KS WDA Świecie Nad Wisłą) Junior-mężczyźni-Kacper Dwórznik(KS START Działdowo)
Najlepszy klub
Zamek Kurzętnik [punktów: 28(5 - 4 - 5)] Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów [punktów: 15 (2 - 2- 5)] KS Beniaminek 03 Starogard Gdański [punktów: 10 (3 - - 1)] X Fight Piaseczno [punktów: 9 (1 - 1 - 4)] Wśród seniorów: Zamek Kurzętnik Wśród juniorów-Zamek Kurzętnik
Skład sędziowski
Agnieszka Turchan-sędzia główny Marta Zdziarska-kierownik maty Jarosław Sułkowski-kierownik maty Mirosław Kutyła Marcin Wrzosek Krzysztof Kuca Zygmunt Różalski Arleta Oleksy Dariusz Matusik Krzysztof Mika Mieczysław Dzięcioł
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL