Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Młodszych Full Contact_6-7.04.2018 - Kalisz

06.04.2018
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Szymon Dwornikowski (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Błażej Wrona (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
    Patryk Rosiak (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  4. Tomasz Koniarski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Tomasz Iwaniak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  6. Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Tomasz Błasik (Palestra Warszawa)
  4. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Maciej Hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Paweł Kochański (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
    Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
  4. Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Sebastian Sowizdrzał (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Mateusz Piwowarczyk (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Michał Ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Piotr Smoczyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Michał Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Marcin Kowalczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Maciej Ciotucha (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Kacper Remiszewski (Alkon Szczecin)
  7. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Miłosz Pacak (KT Legia Warszawa)
  3. Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)
    Dominik Król (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Dawid Rychter (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Mateusz Parat (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  3. Igor Jarczyński (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
    Łukasz Rafałko (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Bartosz Rusiecki (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Damian Mróz (Fight Club Zielona Góra)
  7. Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Rafał Nguyen-van (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Bartosz Golian (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  5. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  6. Damian Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  7. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Michał Krawczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Kamil Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
    Łukasz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Bartłomiej Kłysik (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Sebastian Nurkowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Senior [m] / -51kg
  1. Bartłomiej Olewicki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Magda Marczak (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Agnieszka Osial (KT Legia Warszawa)
  3. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Julia Radys (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Anna Olczak (KT Legia Warszawa)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Albert Szymański (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Marcin Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Ernest Figura (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Maciej Mościcki (KSW Łuków)
  2. Oskar Ferens (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Filip Łapka (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Karol Kwiatek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
  2. Dominik Brodala (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Patryk Glinka (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Dawid Kleinert (Sparta Czajków)
  2. Adrian Korodziejewski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Tomasz Dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Damian Stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Cezary Nykiel (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Mateusz Stadnik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  2. Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
    Kinga Komorowska (KSW Łuków)
  4. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Natalia Dulian (Gladiator Binczarowa)
  2. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Aleksandra Walczak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Monika Olszewska (KSW Łuków)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Nicola Kaczmarek (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  3. Aleksandra Trawczyńska (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Dominika Tchorek (UKS Sanda Płock)
  2. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Aleksandra Kamienik (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Wiktoria Słupska (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza seniorka: Pola Rogala -Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola .Najlepszy senior: Jakub Pokusa -KKS Sporty Walki Poznań. Najlepsza juniorka mł. Magdalena Kazek -Zduński Klub Karate Kyokushin. Najlepszy junior mł. Albert Szymański -Ożarowska Szkoła Kickboxingu.
Najlepszy klub
1.KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 34 (5- 6 - 7)] 2.KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 33 (5 - 8 - 2)] 3..Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra [punktów: 14 (4 - 1- 0 )] 4.LZS POPRAWA Siedlików [punktów: 11 (3 - - 2)]
Skład sędziowski
Sędzia główny: Waldemar Hajducki, Kierownik ringu: Albin Pudlicki, Cecylia Pudlicka, Sędziowie: Agnieszka Turchan, Beata Sękowska, Andrzej Stachera, Tomasz Sroka, Bartłomiej Olewicki. Delegat PZKB: Krzysztof Kaproń.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL