Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Młodzieżowe MP i PP Juniorów Młodszych i Starszych w Full Contact_4-5.05.2018 - Błaszki

04.05.2018
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Aleksander Drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Julia Majer (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Nicola Kaczmarek (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Gabriela Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Adrian Korodziejewski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Damian Stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Cezary Nykiel (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Nicola Kaczmarek (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka- Julia RADYS KSW ŁKS Boks Łódź Najlepszy zawodnik: Maciej Ciotucha KS Ziętek Team Kalisz
Najlepszy klub
KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 43 (11 - 4 - 2)] Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra [punktów: 22 (6 - 2 - )] KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 8 (2 - 1 - )] KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ [punktów: 6 (2 - - )]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Cecylia Pudlicka Sędziowie: Albin Pudlicki, Dominik Szymczak, Andrzej Stachera, Agnieszka Turchan, Tomasz Sroka, Robert Olewicki, Bartłomiej Olewicki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL