Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Polish Fighter Kids 3_12.05.2018 - Szczecin

12.05.2018
Piankowe Pałki

Piankowe Pałki dziewczynki 7-8 lat
1. Julia Sowińska (Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do)
2. Maria Niedźwiecka (Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do)
3. Łucja Kondarewicz (Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do)

Piankowe Pałki chłopcy 7-8 lat
1. Fabian Momot (KSW Gorzów)
2. Rafał Sulkowski (KSW Witankowo)
3. Jovan Grozev (Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do)

Piankowe Pałki dziewczynki 9-10 lat
1. Samanta Wrobel (Szczecinska Akademia Kick Boxingu)
2. Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)
3. Nadia Kur (Wielkopolskie Zrzeszenie Muaythai Black Bird- Piła)

Piankowe Pałki chłopcy 9-10 lat
1. Stanisław Rzepecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
2. Mateusz Jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Dorian Kupc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)

Piankowe Pałki dziewczynki 11-12 lat
1. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
2. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
3. Nadia Stalończyk (KS Czerwony Smok Poznań)

Piankowe Pałki chłopcy 11-12 lat
1. Damian Koniuto (Alkon Szczecin)
2. Julian Piskorowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)

Light Contact kadetki młodsze

Kadetki młodsze -32 kg
1. Amanda Wróbel (Szczecińska Akademia Kick Boxingu)
2. Maja Bartnik (KS Tornado Szczecin)
3. Klaudia Mikołajewska (KS Sporty Walki Piła)

Kadetki młodsze -37 kg
1. Agata Durczyńska (Pretorium Poznań)
2. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
3. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)

Kadetki młodsze -42 kg
1. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
2. Simona Dejnowska (MLKS Spider Złotów)

Kadetki młodsze - 47 kg
1. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Karina Domińczak (Legion Głogów)
3. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadetki młodsze +47 kg
1. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
2. Wiktoria Sułkowska (KSW Witankowo)
3. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)

Light Contact kadeci młodsi

Kadeci młodsi -28 kg
1. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2. Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)

Kadeci młodsi -32 kg
1. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2. Julian Piskorowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)

Kadeci młodsi -37 kg
1. Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek)
2. Michał Borowski (CSW Champion Lubawa)
3. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)

Kadeci młodsi -42kg
1. Mateusz Nużyński (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
2. Aleksander Szmajda (SMOK Toruń)
3. Brian Bortnik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)

Kadeci młodsi -47kg
1. Paweł Bednarczuk (Agoga Gym Lębork)
2. Antoni Rodziewicz (Agoga Gym Lębork)
3. Wiktor Michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)

Kadeci młodsi -52 kg
1. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
2. Jan Fabich (Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji - Gorzów Wlkp.)
3. Cristian Fidanin-Weryszko (Gwardia Zielona Góra)

Kick Light kadetki starsze

Kadetki starsze -50 kg
1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
2. Anna Borowska (CSW Champion Lubawa)
3. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)

Kadetki starsze -55 kg
1. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
2. Oliwia Krużewska (KSW Spartakus Świdwin)

Kadetki starsze – 60 kg
1. Anna Jałocha (Przemol Boxing Team)
2. Zuzanna Dołęgowska (KSW Szczecinek)
3. Natalia Kowaleczko-Krupa (KSW Gorzów)

Kadetki starsze +60 kg
1. Sara Cieślak (KSW Szczecinek)
2. Julia Kurlapska (KSW Spartakus Świdwin)
3. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)

Kick Light kadeci starsi

Kadeci starsi -42 kg
1. Dominik Wasilewski (KSW Szczecinek)
2. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
3. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)

Kadeci starsi -47 kg
1. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2. Patryk Szulc (Striker Turek)
3. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadeci starsi -52 kg
1. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
2. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
3. Maciej Sykuła (Wataha Łobez)

Kadeci starsi -57 kg
1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
2. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
3. Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)

Kadeci starsi -63 kg
1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
2. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
3. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)

Kadeci starsi -69 kg
1. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
2. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
3. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)

Kadeci starsi -74 kg
1. Cyprian Pałka (Wataha Łobez)
2. Marcin Szukała (KS Czerwony SMOK Poznań
3. Marcel Kozłowski (Alkon Szczecin)

Kadeci starsi +74 kg
1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Jakub Wodyk (KSW Gorzów)
3. Wojciech Zawadzki (Wataha Łobez)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL