Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Kadetów w Light Contact oraz Masters_8-10.06.2018 - Kurzętnik

08.06.2018
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Koniarski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  3. Przemysław Krause (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Błażej Wrona (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Mariusz Kosiec (Gwardia Zielona Góra)
  6. Mateusz Krakowiak (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Rafał Mucha (SMOK Toruń)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Maciej Hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Tomasz Błasik (Palestra Warszawa)
  6. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  2. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Igor Abrusiewicz (Elbląski Klub Karate)
    Michał Borzęcki (KSW POLICE)
  4. Adrian Kuliński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  5. Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Mateusz Teodorczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
    Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  4. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Piotr Smoczyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Bartłomiej Leykowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Marcin Saramonowicz (Alien Kick Łódź)
  5. Filip Matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Krystian Ruszczyk (Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk)
  7. Paweł Sitarz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
    Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
  5. Jędrzej Grzędowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
  7. Dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  3. Łukasz Jakubczyk (Alien Kick Łódź)
    Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  4. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  5. Jan Domolnik (MKS Kalina Lublin)
  6. Szymon Podlaszewski (Zamek Kurzętnik)
  7. Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Andrzej Szewczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Maciej Tercjak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  7. Marcin Knychała (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
  2. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  2. Dominika Cuper-przybylska (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Patrycja Juźwicka (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Paulina Batorzyńska (X Fight Piaseczno)
    Ewelina Chmiel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Weronika Walczak (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Wiktoria Banaszek (Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka)
  3. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
    Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Karolina Młynik (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Justyna Mitas (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  3. Katarzyna Piróg (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Agnieszka Borkowska-żak (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Żaneta Przybysz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Kacper Dąbrowski (SMOK Toruń)
  2. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Kacper Popławski (A&W Team Obrowo)
    Daniel Marciszkiewicz (DAN Świdnik)
  4. Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Piotr Błaszczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  6. Mateusz Biernat (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Patryk Trzciński (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Jakub Żuchewicz (Centrum Sportów Walki Płock)
  3. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
    Tomasz Jabłkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Christian Kurzaj (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Hubert Niemczyk (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
  3. Adam Piegoński (Sparta Czajków)
    Paweł Klimowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Patryk Nicke (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  5. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  6. Michał Rzadkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  7. Wiktor Jankowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Bartłomiej Strzałkowski (X Fight Piaseczno)
  3. Nikodem Sura (LKSW Pomorze Świnoujście)
    Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Oskar Ferens (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Mariusz Gołębiowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Jakub Dudek (Gwardia Zielona Góra)
  7. Łukasz Ślosarczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksander Szlęk (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Filip Łapka (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Aleksander Drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Artur Maury (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Marcin Wągrowski (Sparta Czajków)
  2. Bartosz Grat (KSW Szczecinek)
  3. Miłosz Grabowski (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
    Adam Dąbrowski (SMOK Toruń)
  4. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  5. Adrian Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  6. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  2. Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Maciej Patocki (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Karol Plata (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  5. Sebastian Szlichten (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  6. Mikołaj Maciaszek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Artur Remion (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
  3. Krystian Byczkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Dominik Olędzki (X Fight Piaseczno)
  5. Dominik Kwolek (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
  7. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Dawid Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Jonasz Wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  5. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kinga Komorowska (KSW Łuków)
  3. Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Dominika Jakubowska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Julia Sobocka (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Karolina Harędarz (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  3. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
    Kaja Piwowar (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Ewa Englert (KKT Bałtyk Koszalin)
  5. Roksana Sobczyk (Alien Kick Łódź)
  6. Natalia Krupa (MKS Kalina Lublin)
  7. Marta Ławniczak (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Kamila Dusza (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
    Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Cecylia Somska (LKSW Pomorze Świnoujście)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Karolina Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
    Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Julia Dzierżanowska (Alien Kick Łódź)
  5. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Dominika Gapińska (A&W Team Obrowo)
  7. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Nicola Kaczmarek (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  3. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Hanna Przeniczna (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Aleksandra Krępecka (MKS Kalina Lublin)
  5. Gabriela Palusińska (ASW Fighter Mogilany)
  6. Aleksandra Trawczyńska (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Gabriela Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Katarzyna Jankowska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Paulina Juźwicka (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Cyryl Sadurski (Fight Club Zielona Góra)
    Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Mariusz Wójcik (ASW Fighter Mogilany)
  5. Kamil Sobiecki (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  6. Oliwier Jędruch (LKSW Pomorze Świnoujście)
  7. Marcin Treder (PCNP Rebelia Kartuzy)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  3. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
    Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Kacper Ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
  7. Patryk Pikulski (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  2. Daniel Rutecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  5. Damian Stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Brajan Dudziński (KSW Łuków)
  7. Maksymilian Wrembel (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Dawid Popień (KSW POLICE)
  5. Adam Szeliga (Zamek Kurzętnik)
  6. Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Michał Najgebauer (KSW POLICE)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Wiktor Gryglak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
    Michał Kornacki (CSW Champion Lubawa)
  4. Gracjan Ludtke (MUKS Husaria Gołdap)
  5. Hubert Śledź (KSW Łuków)
  6. Michał Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  3. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
    Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Szymon Stemler (KSW POLICE)
  5. Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Kacper Rutecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  3. Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Karol Kulwicki (Zamek Kurzętnik)
  4. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Michał Hec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Paweł Stachowicz (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  7. Mateusz Skupień (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Gabriela Werner (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
    Kamila Mokrzanowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Aleksandra Michalak (KSW Łuków)
  5. Anna Rusiecka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  6. Julia Durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
  3. Angelika Papis (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Wiktoria Suchorab (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Zuzanna Winiecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Patrycja Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
  5. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  6. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
  7. Nina Dawid (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
    Zuzanna Krause (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Anita Rodak (KSW Łuków)
  5. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Wiktoria Waśkiewicz (A&W Team Obrowo)
  7. Idalia Ciereniewicz (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
  2. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  3. Ewelina Janus (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Natalia Żukowska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Barbara Woźniak (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
  2. Nikola Zaborowska (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
    Aleksandra Kożak (MUKS Husaria Gołdap)
  4. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Aleksandra Sokołowska (MKS Mechanik Włodawa)
  6. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  2. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Martyna Kowalewicz (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tobiasz Ociepski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Cristian Fidanin-weryszko (Gwardia Zielona Góra)
    Szymon Jaroszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Norbert Bożym (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  7. Szymon Gałach (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Tymon Piosik (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Kacper Bartkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Jakub Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Robert Kwiatkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Kacper Łeska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Wiktor Michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Franciszek Fornalski (MUKS Husaria Gołdap)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  3. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
    Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  6. Michał Kasprowicz (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  7. Jakub Łukasik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Synoradzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Jan Welens (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
    Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  2. Mateusz Pędziwiatr (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
    Adrian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  5. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Natalia Parzuchowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Nadia Czarnecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Nadia Basta (Gladiator Binczarowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Alicja Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Anastazja Żal (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Marysia Ryć (A&W Team Obrowo)
  3. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
    Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
  4. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
  5. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)
  3. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Wiktoria Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Julia Kożak (MUKS Husaria Gołdap)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy kadet młodszy: Mieszko Siemiątkowski - Zamek Expom Kurzętnik Najlepsza kadetka młodsza: Oliwia Czader - Beskid Dragon Bielsko Biała Najlepszy kadet starszy : Igor Wełnowski - Smok Toruń Najlepsza kadetka starsza : Maja Popczyk - Orient Częstochowa Najlepszy junior : Oskar Zawiślak - Alien Łódż Najlepsza juniorka : Zuzanna Kalbarczyk - GOSRiT Luzino Najlepszy senior : Łukasz Wichowski - X Fight Piaseczno Najlepsza Seniorka : Katarzyna Kwiecień - Nowodworski Klub Sportowy Walki Bastion
Najlepszy klub
X Fight Piaseczno [punktów: 26 (5 - 4 - 3)] Zamek Kurzętnik [punktów: 23 (5 - 2 - 4)] KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 20 (5 - 1 - 3)] KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 18 (3 - 4 - 1)]
Skład sędziowski
sędzia główny: Ryszard Zawistowski. Kierownicy plansz: Krzysztof Kacperski, Janusz Wielgosz, Jerzy Bassa, Waldemar Hajducki. Sędziowie: Tomasz Bałdyga, Cyprian Grzeda, Jarosław Sułkowski, Mieczysław Dzięcioł, Paweł Sklepik, Marta Zdziarska, Zygmunt Różalski, Michał Bocheński, Dominik Szymczak, Zbigniew Kowalewski, Agnieszka Turchan, Tomasz Sroka, Mirosław Kutyła, Albin Pudlicki, Beata Sękowska, Dariusz Matusik, Marcin Wrzosek.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL