Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski Kick Light i (kad, jun, sen) K-1 Rules (jun, sen)_15-17.06.2018 - Bałtów

15.06.2018
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Mariusz Mijas (Paco Team Katowice)
  2. Fabian Szklarski (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Kopeć (Paco Team Katowice)
  2. Karol Łasiewicki (UKS FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA)
  3. Jacek Gać (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Sebastian Dziama (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
  2. Arkadiusz Mruk (RIO GRAPLING CLUB Ostrów Wielkopolski)
  3. Adam Kosut (Shootboxer Mosina)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Rafał Kamiński (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Vladyslav Fostenko (Triada Team)
    Marcin Kalinowski (SMOK Toruń)
  4. Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
  5. Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Kamil Serafinowicz (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Robert Hałota (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Dominik Parol (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Piotr Leszczyński (Paco Team Katowice)
  3. Jakub Mroczkowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Zbigniew Wyrzykowski (Lubelskie Zrzeszenie Muaythai)
  4. Filip Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  5. Karol Słuszniak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Maciej Zając (KS Czerwony SMOK Poznań)
  7. Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Brusiło (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
  2. Norbert Flis (Fight Gym Lublin)
  3. Dominik Rupnik (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Daniel Fabiszewski (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Łukasz Bienias (Viktoria Szydłowiec)
  5. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Hubert Rutkowski (Shootboxer Mosina)
  7. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  2. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  3. Sebastian Hudoba (Uniq Fight Club Warszawa)
    Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)
  4. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Paweł Józefowicz (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
  6. Łukasz Deleś (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jakub Syc (Legion Głogów)
  2. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  3. Paweł Nowosad (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Eryk Jurko (Copacabana Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Klaudia Suszczyńska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Jakub Kamiński (Fight Gym Lublin)
  3. Ihor Ostapenko (sportowy klub Triada Team)
    Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Wiktor Hanarz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Maciej Grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  6. Denis Dąbkowski (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Kacper Zaborski (Viktoria Szydłowiec)
  3. Damian Tomkiewicz (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
    Piotr Wiśnios (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  2. Aleks Ładniak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Rafał Jaworski (UKS Sanda Płock)
    Maciej Michalski (Viktoria Szydłowiec)
  4. Maciej Mądry (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Jakub Siudak (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Kamil Dobrzyński (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Adrian Dziubałtowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Jakub Siemek (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Iza Wołos (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  2. Natalia Krupa (MKS Kalina Lublin)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Gabriela Jodzis (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  2. Gabriela Makowska (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  3. Klaudia Frydrych (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Angelika Deroń (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Julia Świca (Legion Głogów)
  2. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Yehor Rusakov (Triada Team)
  2. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Ruslan Piskovyi (Triada Team)
  2. Damian Kloza (Ragnarok Białystok)
  3. Norbert Kiełek (Viktoria Szydłowiec)
    Vladyslav Shatunskyi (Copacabana Warszawa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Damian Zieliński (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Aleksandra Polińska (Ragnarok Białystok)
  2. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Wiktoria Kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
  2. Damian Zapart (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
  3. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Sebastian Dziama (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
  2. Adrian Rak (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Artur Sadecki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Arkadiusz Lasek (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Adrian Rak (MKS Wicher Kobyłka)
    Mateusz Dudek (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
  4. Nazar Makarenko (Triada Team)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mark Kołłątaj (X Fight Piaseczno)
  2. Hubert Paradowski (SMOK Toruń)
  3. Vasyl Havrylchak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Łukasz Banaszewski (SMOK Toruń)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
  3. Tomasz Żmijewski (MKS Wicher Kobyłka)
    Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
  4. Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Tomasz Żmijewski (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
  2. Daniel Zwada (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Sebastian Kisielewski (SMOK Toruń)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Klaudia Suszczyńska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Marta Kasperska (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Patrycja Mazur (Uniq Fight Club Warszawa)
    Emilia Szopa (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Wiktor Hanarz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Jakub Siudak (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Miłosz Dziarmaga (Legion Głogów)
  3. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
    Kamil Stawiński (OKSW)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Paweł Grzebieniewski (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  2. Damian Zieliński (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Angelika Deroń (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
  2. Aleksandra Krępecka (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
  2. Matylda Rucińska (KS Czerwony SMOK Poznań)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Bartosz Rudziński (X Fight Piaseczno)
  3. Konrad Pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Kamil Sobiecki (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  2. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Jan Ptaszek (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Kacper Kramarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Aleksander Lasek (SMOK Toruń)
  5. Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Olivier Nyks (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Miłosz Pokorski (KS Pogoń Mogilno)
  3. Leon Mamczarek (X Fight Piaseczno)
    Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Kacper Pietrowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Jakub Plaziński (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
    Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Edwin Gronowski (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Seweryn Mickiewicz (KS Sporty Walki Piła)
    Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Max Nowacki (Golden Dragon Bydgoszcz)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
  3. Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Oliwia Dadej (Fight Gym Lublin)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Aleksandra Sokołowska (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Yaroslav Ostapenko (Triada Team)
  2. Pavlo Kruk (sportowy klub Triada team)
  3. Dominik Gajewski (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Kamil Miedziarek (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Tomasz Lange (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Igor Rutowicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Kacper Młynarski (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Oleksandr Sorochynskiy (X Fight Piaseczno)
  4. Maciej Waga (KS Czerwony SMOK Poznań)
  5. Kacper Gębalski (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Ivan Gonchar (Triada Team)
  2. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  3. Mateusz Czochara (X Fight Piaseczno)
    Jakub Słowikowski (Quest Bogdanka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +57kg
  1. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
  1. Julia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -52kg
  1. Laura Chochół (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nadia Stalończyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)

Najlepsi zawodnicy
Rafał Kamiński Panzer Team Sejny
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Janusz Wielgosz - kierownik ringu, Waldemar Hajducki, Urszula Bassa, Krzysztof Kuca, Jacek Puchacz, Agnieszka Turchan - kierownik planszy A, Mieczysław Dzięcioł, Tadeusz Poljański, Tomasz Sroka, Sylwester Protas, Andrzej Stachera - kierownik plansz B, Zygmunt Różalski, Mirosław Kutyła, Przemysław Sułkowski, Jarosław Sułkowski - delegat
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL