Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Otwarty PP w Kickboxingu Kad.Młod., Starsz. i Juniorów w formule Poinfighting_26-27.10.2018 - Świdnik

26.10.2018
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Daniel Marciszkiewicz (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Szymon Szulc (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Szymon Szulc (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Patryk Surynt (Martial Sports TKD Wesola)
    Oskar Kondraciuk (X Fight Piaseczno)
  4. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
  5. Bartosz Siwek (Martial Sports TKD Wesola)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Wesołowska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Wesołowska (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Monika Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Aleksandra Polak (Sportowy Klub Taekwon-do Niedźwiedź Kępno)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Monika Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Martyna Woch (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Martyna Woch (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Aleksandra Gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kacper Guz (DAN Świdnik)
  2. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Damian Szczęsny (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Adrian Socha (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Kamil Skowronek (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Patryk Pikulski (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Bartosz Bukowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Leon Czarnecki (Martial Sports TKD Wesola)
  2. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Patryk Pikulski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Dominik Kaim (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Leon Czarnecki (Martial Sports TKD Wesola)
  3. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Mateusz Pasik (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  2. Mateusz Pasik (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
    Oskar Gaca (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  4. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  5. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Mikołaj Ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
  2. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  3. Oskar Gaca (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
    Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  4. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  5. Oskar Bronisz (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  2. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Michał Hec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Olgierd Grzywaczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Bartosz Linkiewicz (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Zuzanna Tomczyk (Martial Sports TKD Wesola)
  2. Wiktoria Suchorab (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Aleksandra Kalata (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Vendula Boučková (Taekwon-do ITF Karviná)
  3. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
    Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Klára Kroviářová (Taekwon-do ITF Karviná)
  2. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Oliwia Frączyk (DAN Świdnik)
    Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  6. Milena Mrożek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Lucie Müllerová (Taekwon-do ITF Karviná)
    Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Natalia Oleszek (DAN Świdnik)
  3. Klaudia Szponar (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Anton Bardabush (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  4. Norbert Socha (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Viktor Suprun (X Fight Piaseczno)
  6. Patryk Skowronek (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  7. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Michał Niebrzydowski (X Fight Piaseczno)
    Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Kasper Śmiałkowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  5. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  6. Oskar Sajnóg (KS Centuria Toruń)
  7. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Niebrzydowski (X Fight Piaseczno)
  3. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  4. Jakub Kasprowicz (X Fight Piaseczno)
  5. Kasper Śmiałkowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  6. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  7. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jakub Kasprowicz (X Fight Piaseczno)
  2. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  3. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  6. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Maksymilian Kalkowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
    Adrian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Łukasz Oleszek (DAN Świdnik)
  6. Bartłomiej Mokrzanowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Maksymilian Kalkowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Wiktoria Lendzion (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Brulińska (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
    Lena Duchnowska (Sportowy Klub Taekwon-do Niedźwiedź Kępno)
  4. Martyna Woźniak (KS Centuria Toruń)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Wiktoria Lendzion (X Fight Piaseczno)
  2. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Kaia Weeb (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  3. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  4. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Sara Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
    Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. OLIWIA WINIAREK (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Zuzanna Guz (DAN Świdnik)
  6. Aleksandra Urban (KSW Łuków)
  7. ANIA DUDEK (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Rozalia Słaby (Sportowy Klub Taekwon-do Niedźwiedź Kępno)
  2. Nina Śmigielska (X Fight Piaseczno)
  3. ANIA DUDEK (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Julia Bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Nina Śmigielska (X Fight Piaseczno)
  2. Kinga Matysiak (DAN Świdnik)
  3. Nikola Kozłowska (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza kadetka młodsza Martyna Wieteska X Fight Piaseczno Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka). Najlepsza kadetka starsza Klára Kroviářová Taekwon-do ITF Karviná. Najlepszy kadet starszy Leon Czarnecki Martial Sports TKD Wesola. Najlepszy junior Szymon Szulc. Najlepsza juniorka Julia Armatyńska
Najlepszy klub
Rywalizacja drużynowa: Kadet młodszy 1. X Fight Piaseczno , 2. Kick Ninja Academy, 3. Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka, Dan Świdnik, Kadet starszy 1. Martial Sports TKD Wesola, 2. Dan Świdnik, 3. Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka, Azja Pabianice
Skład sędziowski
Bassa Jerzy - sędzia główny, Żychliński Krzysztof, Sułkowski Jarosław, Kutyła Mirosław, Poljański Tadeusz, Stachera Andrzej, Adam Guz, Mazurek Józef, Saganek Marek, Dzięcioł Mieczysław, Wielądek Przemysław, Szymczak Dominik, Żołędź Piotr, Steć Marzena, Bocheński Michał, Wielądek Przemysław
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL