Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Otwarte MPP Kick-Light Senior, Junior, Kadet Starszy_10.11.2018 - Gaj

10.11.2018
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Krzysztof Kędzior (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Konrad Kozina (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Michał Marczak (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Jakub Szupernak (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Dominik Więzik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Arkadiusz Jurkowski (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  3. Dominik Pelc (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Dawid Pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
    Krzysztof Frydel (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  4. Marek Kopczyk (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Piotr Stolecki (Shogun Mysłowice)
  3. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Dawid Chowaniec (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Maciej Ankiewicz (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jędrzej Skok (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
  2. Szymon Dyl (Gorlicki Klub Sportów Walki)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Krzysztof Lelito (UKS FENIX Krzyżówka)
  3. Piotr Kłyś (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Remigiusz Rejman (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
    Konrad Mirocha (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  4. Przemysław Jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  5. Mateusz Kozioł (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Aleksandra Pacyga (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Mariusz Wójcik (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Dorian Pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Patryk Kołodziej (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Dawid Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Diana Kołodziejczyk (Gorlicki Klub Sportów Walki)
    Aleksandra Zastępa (Gorlicki Klub Sportów Walki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Justyna Motyka (UKS FENIX Krzyżówka)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
1. Beskid Dragon Bielsko Biała, 2. Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów, 3. Oświęcimski Klub Karate, 4. UKS Diament Pstrągowa
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Agnieszka Turchan, Józef Mazurek, Urszula Bassa, Maciej Bajtel, Arleta Oleksy
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL