Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Puchar Polski Kick Light Seniorów i Juniorów _16-17.11.2018 - Otwock

16.11.2018
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
  3. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
  2. Przemysław Krause (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Mark Kołłątaj (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mark Kołłątaj (X Fight Piaseczno)
  2. Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  2. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Tercjak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Katarzyna Strankowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Igor Sikora (Powerbeck gym Kożuchów)
  2. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Adam Brzozowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
  3. Mateusz Rożek (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
  2. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
  3. Natan Krępczyński (Klub Sportów Walki Włocławek)
    Marcel Skaryszewski (X Fight Piaseczno)
  4. jan czernielewski (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  5. Jakub Ciążyński (Powerbeck gym Kożuchów)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  3. Dawid Zaraś (X Fight Piaseczno)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Weronika Niedźwiedź (Powerbeck gym Kożuchów)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  2. Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)
  3. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Natalia Piętka (KO Team Otwock)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik: Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny Dariusz Matusik - Kierownik Planszy Zygmunt Różalski Marcin Wrzosek Cyprian Grzęda Zbigniew Kowalewski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL