Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

38 Warszawska Granda_24.02.2019

24.02.2019
Komplet wyników (zwycięzcy na pierwszym miejscu):

1. B-60 Kamil Dobrzyński (Fight Gym Lublin) vs. Maciej Mojski (Kaiser Sports Olsztyn) RSC 3rnd
2. C+91 Daniel Szych (Fight Gym Lublin) vs. Marcin Bartnik (KS Husaria Wieruszów) KO 1rnd
3. C-71 Mateusz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna) vs. Mateusz Chojnacki (Fight Club Radzymin)
4. Junior C-67 Szymon Bogdan (Legia Fight Club) vs. Miłosz Węzik (Fight Gym Lublin)
5. C-75 Sławomir Urbański (Wojownicy Brwinów) vs. Mateusz Jarka (Kaiser Sports Olsztyn)
6. B-75 Mateusz Cimochowski (Thor Ełk) vs. Ariel Neumann (Muaythai Legion Bydgoszcz)
7. C-56 Paulina Januszko (WCA) vs. Karolina Rożyn (Fight Gym Lublin)
8. C-81 Gabriel Borowiak (Fight Gym Lublin) vs. Florin Serban (MAWT Warszawa)
9. C-81 Kamil Powróżnik (Niezrzeszony) vs. Michał Czaja (Waleczna Lubelszczyzna)
10. B-81 Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club) vs. Patryk Tatra (Waleczna Lubelszczyzna)
11. PRO AM-75 Kamil Kotkiewicz (Fight Gym Lublin) vs. Daniel Strzemiński (Akademia Lwa Warszawa) Extra Rnd
12. A-75 Bartosz Guz (Fight Gym Lublin) vs. Piotr Leszczyński (Dragon’s Den Warszawa) KO 1rnd
13. A-81 Maciej Guz (Fight Gym Lublin) vs. Michał Walczak (Waleczna Lubelszczyzna)
14. C-71 Jakub Pasieczny (Fight Gym Lublin) vs. Jakub Parol (Gladiator Grodzisk Maz.) KO 2rnd
15. Junior C-67 Dawid Szwagierek (Ragnarok Białystok) vs. Sebastian Wyszyński (Gladiator Grodzisk Maz.)
16. Junior C-60 Ola Polińska (Ragnarok Białystok) vs. Julia Okoń (KS Husaria Wieruszów)
17. C-71 Patryk Bednarczyk (Wojownicy Brwinów) vs. Dawid Siwiec (Waleczna Lubelszczyzna)
18. B-71 Norbert Flis (Fight Gym Lublin) vs. Dominik Gryszkiewicz (Akademia Lwa Warszawa)
19. B-71 Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin) vs. Marcin Majewski (Academia Gorila Ostrów Maz.)
20. C-91 REMIS Zbigniew Tarka (Knockout Warszawa) vs. Piotr Janicki (Fight Club Radzymin)
21. C-67 Kacper Glinicki (Legia Fight Club) vs. Sebastian Hudoba (Uniq Fight Club)
22. C-75 Wojciech Żołnowski (Niezrzeszony) vs. Mateusz Jezierski (Knockout Warszawa)
23. C-63,5 Krzysztof Umiński (Kru Sua Gym Warszawa) vs. Michał Rogala (Klincz Kielce)
24. C-81 Kacper Hajdan (Octopus Łódź) vs. Marek Kołodziejczak (Knockout Warszawa)
25. C-48 Sylwia Fedorczuk (Kru Sua Gym Warszawa) vs. Marta Włodarczyk (Octopus Łódź)
26. B-48 Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin) vs. Paulina Ilnicka (Jinchuriki Gym)
27. B-52 Gabriela Kuzawińska (Kru Sua Gym Warszawa) vs. Aneta Próchniewicz (Akademia Lwa Warszawa)
28. C+91 Piotr Kruszewski (KB Legia Warszawa) vs. Szymon Szlak (KS Husaria Wieruszów)
29. C-86 Kamil Serafinowicz (Uniq Fight Club) vs. Daniel Parol (Wojownicy Brwinów)
30. C-75 Emil Chrążewicz (Knockout Warszawa) vs. Kacper Skarżyński (Gladiator Grodzisk Maz.)
31. C-71 Antoni Gumuła (Spartans Zielonka) vs. Tomasz Kowalski (Academia Gorila Skierniewice)
32. C-63,5 Daniel Borowicz (Akademia Lwa Warszawa) vs Michał Kejres (Gladiator Grodzisk Maz.)
33. C-75 REMIS Rafał Grudziąż (Uniq Fight Club) vs. Andrzej Wojciechowski (Academia Gorila Ostrów Maz.)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL