Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Kickboxingu Full Contact im. Pawła Mikołajaczaka - 02.03.2019 - Rydzyna

02.03.2019
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Przemysław Binienda (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Remigiusz Golanowski (Sparta Czajków)
  3. Marcin Kowalczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
    Filip Matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Marcin Masionek (Bokser Kożuchów)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Damian Walosczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Hubert Kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Michał Repuła (Bokser Kożuchów)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Alan Szymyślik (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Kamil Sip (Sparta Czajków)
  2. Adam Piegoński (Sparta Czajków)
  3. Kuba Pospieszny (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
    Maciej Niżnik (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Igor Sikora (Bokser Kożuchów)
  2. Patryk Ziętowski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Kacper Eksner (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  2. Dominik Kwolek (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Sebastian Zbierski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Arkadiusz Golko (Bokser Kożuchów)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Nikodem Piekuta (Bokser Kożuchów)
  2. Hubert Jankowiak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Dawid Tomczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Gabriel Lacroix (Bokser Kożuchów)
  3. Mateusz Krzyśkiewicz (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Kornelia Białecka (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Julia Frąckowiak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Wiktoria Słupska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Maja Ługowska (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Ciążyński (Bokser Kożuchów)
  3. Marcel Nowak (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Tymon Piosik (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Taciak (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Julia Arayan (KKS Sporty Walki Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka- Anna Kozanecka KS Prosna Kalisz Najlepszy zawodnik- Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra Najlepszy zawodnik KS 1912 Polonia Leszno- Przemysław Binienda Najlepszy trener- Tomasz Pasek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Najlepszy klub
1.Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra4 2. KKS Sporty Walki Poznań 3.Bokser Kożuchów 4.MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
Skład sędziowski
Sędziowie: Rafał Bałachowski, Cecylia Pudlicka, Adrian Kramarczyk, Dominik Szymczak
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL