Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

„LIGHT-CONTACT GRAND PRIX PŁOCK 2019”, Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Light Contact

02.03.2019
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  2. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Maciej Wawrzyniak (Alien Kick Łódź)
    Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
  3. Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Dawid Szamocki (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  3. Michał Karowski (UKS Sanda Płock)
    Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  4. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Michał Babiński (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
    Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Michał Gralak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Bartłomiej Bożek (UKS Diament Pstrągowa)
    Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Kamil Napierała (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  6. Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)
  7. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
    Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Adam Głowacki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  5. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Tomasz Kościelski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Wojciech Pietrzak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  4. Marcin Gąsowski (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Adam Niekłań (UKS Sanda Płock)
  6. Daniel Terlecki (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  7. Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Andrzej Tomaszewski (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  3. Damian Kalinowski (LKS Puncher Płock)
    Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Damian Gębal (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Damian Kalinowski (LKS Puncher Płock)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  2. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Diana Urban (X Fight Piaseczno)
    Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
    Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Zuzanna Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Anna Olczak (KT Legia Warszawa)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Jakub Żuchewicz (Centrum Sportów Walki Płock)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Jakub Żuchewicz (Centrum Sportów Walki Płock)
  3. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  3. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  3. Emil Dłużniewski (LKS Puncher Płock)
    Vladysław Komar (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Piotr Krasuski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  2. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
    Emil Dłużniewski (LKS Puncher Płock)
  4. Bartosz Głodny (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Konrad Brzozowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Grzegorz Szynkowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Natan Krępczyński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  5. Mateusz Rożek (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Jonasz Wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Adrian Korodziejewski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Bartosz Banasiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Cezary Nowacki (UKS Sanda Płock)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Paweł Grzymała (UKS Sanda Płock)
  3. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
  2. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
  2. Roksana Sobczyk (Alien Kick Łódź)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Wiktoria Sawicka (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  4. Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)
  5. Dominika Tchorek (UKS Sanda Płock)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy senior Adrian Durma Elbląski Klub Karate, najlepsza seniorka Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK), najlepszy junior Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie), najlepsza juniorka Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa).
Najlepszy klub
Najlepszy klub w kategorii senior UKS Sanda Płock. Najlepszy klub w kategorii junior Zamek Kurzętnik. Najlepszy klub w klasyfikacji ogólnej Zamek Kurzętnik.
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Plansza A - Urszula Bassa, Jarosław Sułkowski, Józef Mazurek, Mieczysław Dzięcioł, Krzysztof Mika Plansza B - Marta Zdziarska, Mirosław Kutyła, Dariusz Matusik, Zygmunt Różalski, Arleta Oleksy.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL