Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zmiany w komunikacie_Puchar Polski Pointfighting Dzieci (7-9 lat)_ 22-24.03.2019 - Węgrów

22.03.2019
point-fighting / Dziewczynki [k] / +36kg
  1. Amelia Parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Magdalena Śmigielska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Gabriela Posiadała (KSW Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
  1. Hanna Czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Marta Dąbrowska (CSW Champion Lubawa)
  3. Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Anastazja Milczarczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Natalia Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Lena Goławska (KSW Łuków)
  6. Victoria Sadowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
  1. Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
    Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Maja Staniewicz (KSW Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
  1. Weronika Urban (KSW Łuków)
  2. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Maria Pirga (UKS Diament Pstrągowa)
    Laila Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
  1. Zuzanna Popień (KSW POLICE)
  2. Nikola Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Weronika Bogusz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Amelia Kapusta (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Zofia Dróżdż (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Lena Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
  1. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Kacper Kuć (WKS SFINKS Węgrów)
    Damian Popławski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Konrad Szewczak (KSW Łuków)
  5. Alex Biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Ksawery Więczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Konrad Buczkowski (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
  1. Paweł Bączek (CSW Champion Lubawa)
  2. Kacper Łoniewski (KSW Łuków)
  3. Juliusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
  1. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Olaf Klupś (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Alan Sulima (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  5. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Hubert Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
  3. Krystian Turbiarz (Alien Kick Łódź)
    Michał Mykytyn (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Aleksander Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Borys Witek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
  1. Olaf Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Miłosz Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Oliwier Rola (KSW Łuków)
  4. Nikodem Bereda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Aleksander Maciak (KSW Łuków)
  6. Szymon Klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
  1. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Kuba Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Antoni Gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Karol Śmigielski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Skład sędziów: Waldemar Hajducki (sędzia główny), Krzysztof Kaproń (delegat PZKB), Krzysztof Żychliński (kierownik planszy) , Albin Pudlicki (kierownik planszy), Józef Mazurek (kierownik planszy), Agnieszka Turchan (kierownik planszy), Jarosław Sułkowski, Marta Zdziarska, Dariusz Matusik, Dominik Szymczak, Mieczysław Dzięcioł, Tomasz Biernacki, Zygmunt Różalski, Mirosław Kutyła, Paweł Sklepik, Marcin Wrzosek, Cyprian Grzęda, Piotr Żołędź, Przemysław Wielądek, Marzena Steć, Piotr Lichociński, Marta Kichner
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL