Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zgłoszenia do 27.03_MP w Kickboxingu Juniorów, Seniorów i Weteranów LC i PF_29-31.03.2019 - Włoszakowice

29.03.2019
light-contact / Weteran [m] / +94kg
  1. Cezary Rzepnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Janusz Zielak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
    Andrzej Sieczkowski (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Weteran [m] / -84kg
  1. Łukasz Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Marcin Żuk (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  3. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
    Artur Wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
  4. Piotr Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
light-contact / Weteran [m] / -74kg
  1. Piotr Turzański (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Michał Bocheński (X Fight Piaseczno)
  3. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Marek Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Artur Kubiak (KKS Sporty Walki Poznań)
    Rafał Jaszczuk (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Daniel Marciszkiewicz (DAN Świdnik)
  5. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  6. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  7. Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
  2. Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Mateusz Krakowiak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Sylwester Moskal (LKS Puncher Płock)
  6. Daniel Dziedzic (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Piotr de-Ramer (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Paweł Pegza (Gwardia Zielona Góra)
  7. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Adam Wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Dominik Walkowiak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Remigiusz Golanowski (Sparta Czajków)
    Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  4. Dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Damian Knap (Palestra Warszawa)
  7. Michał Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Przemysław Jankowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Krzysztof Dampc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Filip Matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Michał Postrożny (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  7. Michał Tatarynowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Rafał Nguyen-van (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  6. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  7. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Ernest Szymański (KKS Sporty Walki Poznań)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Marek Walenczewski (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  5. Marcin Gupta (DAN Świdnik)
  6. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  7. Hubert Kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Bastian Grzegorowski (DRACHE- Leszno)
    Mateusz Tatar (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Dominika Cuper-przybylska (KS Maximus Gdynia)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  3. Sandra Wajszczuk (KSW Łuków)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Katarzyna Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Karolina Młynik (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Iwona Basara (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Zuzanna Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
  5. Klaudia Drawska (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  6. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  7. Katarzyna Kalka (Alkon Szczecin)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Borys Chudziński (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Kacper Tokarski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Adam Piegoński (Sparta Czajków)
  3. Michał Rzadkowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Dominik Brodala (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Piotr Błaszczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  5. Dorian Doliński (KSW Szczecinek)
  6. Wiktor Jankowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Christian Kurzaj (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Ernest Figura (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Hubert Nowak (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Jakub Dudek (Gwardia Zielona Góra)
  5. Daniel Aniśko (KS Maximus Gdynia)
  6. Jakub Żuchewicz (Centrum Sportów Walki Płock)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Krzysztof De-ramer (SKF Boksing Zielona Góra)
    Paweł Klimowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Adam Brzozowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Kamil Sip (Sparta Czajków)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Piotr Hinc (A&W Team Obrowo)
  4. Patryk Ziętowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Hubert Muszyński (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  7. Adrian Wiczyński (LZS POPRAWA Siedlików)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Krzesimir Kasza (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Jan Woźniak (KSW Łuków)
  5. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  7. Krystian Rogowski (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  2. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Bartosz Trzeciak (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Brajan Dudziński (KSW Łuków)
  4. Tomasz Dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Adam Brodzik (Gwardia Zielona Góra)
  6. Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
  7. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Dawid Kleinert (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
    Adrian Korodziejewski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Daniel Rutecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Paweł Tekliński (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Kacper Syguła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  5. Błażej Lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  6. Artur Maciusiewicz (A&W Team Obrowo)
  7. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kinga Komorowska (KSW Łuków)
  3. Julia Durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
    Aleksandra Michalak (KSW Łuków)
  4. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Emilia Czerwonka (KKT Bałtyk Koszalin)
  6. Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  3. Kaja Piwowar (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
  6. Kamila Dusza (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  7. Antonina Czarnota (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Wiktoria Malarczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Natalia Jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Roksana Sobczyk (Alien Kick Łódź)
  4. Emilia Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  5. Celine Horstmann (PCNP Rebelia Kartuzy)
  6. Wiktoria Frąckowiak (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
    Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
  4. Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  5. Marlena Walczewska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Weronika Smagała (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  7. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  3. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Wiktoria Słupska (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Weronika Wochnowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Cezary Rzepnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Mariusz Dłużniewski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Jarosław Wachowiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Janusz Zielak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
    Andrzej Sieczkowski (Gwardia Zielona Góra)
  4. Mirosław Smętek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  2. Artur Wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Piotr Turzański (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Michał Bocheński (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
    Daniel Marciszkiewicz (DAN Świdnik)
  4. Adam Parzych (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
  2. Daniel Dziedzic (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Sylwester Moskal (LKS Puncher Płock)
    Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Piotr de-Ramer (SKF Boksing Zielona Góra)
    Michał Borzęcki (KSW POLICE)
  4. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Paweł Pegza (Gwardia Zielona Góra)
  6. Damian Buczek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
  3. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Adam Wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Łukasz Morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Przemysław Miśkiw (KSW POLICE)
  2. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  3. Patryk Orzechowski (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Damian Jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  6. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Michał Tatarynowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Filip Mijalski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
    Michał Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  4. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Krzysztof Dampc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Przemysław Jankowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  3. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Damian Gębal (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
  6. Dawid Chowaniec (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Marcin Gupta (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  3. Marek Walenczewski (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
    Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Bastian Grzegorowski (DRACHE- Leszno)
  2. Mateusz Tatar (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Dominik Jackowski (KS START Działdowo)
    Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Patrycja Jaworska (X Fight Piaseczno)
  2. Dominika Cuper-przybylska (KS Maximus Gdynia)
  3. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Zuzanna Ślosorz (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Christina Kowzanowicz (X Fight Piaseczno)
  2. Katarzyna Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Karolina Młynik (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  2. Iwona Basara (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Klaudia Drawska (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
    Dominika Kapusta (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Milena Dwórznik (KS START Działdowo)
  3. Beata Sieczko (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Mikołaj Sobotka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Kacper Tokarski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Daniel Aniśko (KS Maximus Gdynia)
  2. Hubert Nowak (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Krzysztof De-ramer (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  2. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Hubert Muszyński (SKF Boksing Zielona Góra)
    Jakub Dziliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Krzesimir Kasza (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Kacper Bieliński (SKF Boksing Zielona Góra)
    Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Emil Dłużniewski (LKS Puncher Płock)
  5. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  6. Marcel Janik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  2. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Adam Brodzik (Gwardia Zielona Góra)
    Bartosz Trzeciak (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Dominik Kwolek (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Oskar Kondraciuk (X Fight Piaseczno)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Michał Najgebauer (KSW POLICE)
  4. Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Maria Kobus (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  2. Emilia Czerwonka (KKT Bałtyk Koszalin)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Zuzanna Wesołowska (X Fight Piaseczno)
  3. Natalia Jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Wiktoria Malarczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
  4. Emilia Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Monika Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Malwina Jarosiewicz (DRACHE- Leszno)
    Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Alicja Zgoda (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  4. Wiktoria Sawicka (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
POINTFIGHTING: junior - Oskar Zawiślak - Alien Kick Łódź, juniorka Zuzanna Kalbarczyk - GOSRiT Luzino, senior - Krystian Biś - KSW Police, seniorka - Patrycja Jaworska - X Fight Piaseczno, weteran - Cezary Rzepnicki - Semiramida Pułtusk LIGHT-CONTACT: junior - Krystian Rzepka - Zamek Kurzętnik, juniorka - Zuzanna Kalbarczyk - GOSRiT Luzino, senior - Adrian Sulewski - KS Beniaminek Starogard Gdański, seniorka - Marta Pyra - KKS Sporty Walki Poznań, weteran - Łukasz Mikołajczak - KS Polonia 1912 Leszno
Najlepszy klub
POINTFIGHTING: 1. X Fight Piaseczno; 2. Klub Sportowy ORIENT Częstochowa; 3. KSW Police LIGHT-CONTACT: 1. KKS Sporty Walki Poznań; 2. X Fight Piaseczno; 3. Klub Sportowy Orient Częstochowa
Skład sędziowski
Skład sędziów: Waldemar Hajducki (sędzia główny), Krzysztof Kaproń (delegat PZKB), Jarosław Sułkowski (kierownik planszy) , Jerzy Bassa (kierownik planszy), Józef Mazurek (kierownik planszy), Cecylia Pudlicka, Dominik Szymczak, Mieczysław Dzięcioł, Tomasz Biernacki, Mirosław Kutyła, Paweł Sklepik, Urszula Bassa, Arleta Oleksy, Rafał Bałachowski, Tomasz Sroka, Damian Ciesielka, Adrian Kramarczyk, Andrzej Sieczkowski, Zuzanna Licha, Anna Kozanecka .
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL