Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Full Contact Seniorów oraz Juniorów Starszych i Młodszych im. Jacka Dreli_12-14.04.2019 - Swarzęd

12.04.2019
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Artur Kubiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
    Adrian Kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  4. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Bartek Bartczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Patryk Rosiak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Rafał Jastrzębski (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
    Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Damian Błachowicz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Tomasz Borowiec (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Paweł Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
    Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Paweł Lewicki (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Robert Krasoń (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Wiktor Szadkowski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno)
  4. Michał Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Damian Knap (Palestra Warszawa)
  6. Marek Krygier (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Piotr Smoczyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Kamil Nowiński (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  7. Bartosz Wiśniewski (UKS Sanda Płock)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Rafał Nguyen-van (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
    Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  4. Kamil Małota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Wojciech Pietrzak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Sebastian Samiła (Alkon Szczecin)
  3. Adam Niekłań (UKS Sanda Płock)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Filip Zieliński (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Kamil Popiołek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  7. Daniel Terlecki (Klub Bokserski Legia Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
  2. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Sebastian Nurkowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Ernest Szymański (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Beata Leśnik (Sądeckie Towarzystwo Sportowe SUPERFIGHTER Nowy Sącz)
  2. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Magda Marczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic-Gruszowska (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
    Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Patrycja Woźniak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Katarzyna Piróg (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Paulina Matusiak (Polska Akademia Kickboxingu - Gdańsk)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Christian Kurzaj (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Miłosz Grabowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  3. Szymon Gąsior (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Adrian Wiczyński (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Jakub Ostrowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Rafał Jaworski (UKS Sanda Płock)
    Karol Kwiatek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Kordian Gąbka (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Artur Maury (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Tomasz Lasota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
  2. Klaudiusz Cechowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
    Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  4. Tomasz Dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Dawid Kleinert (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
  3. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
full-contact / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Paweł Grzymała (UKS Sanda Płock)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kinga Komorowska (KSW Łuków)
  3. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Kamila Dusza (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Monika Olszewska (KSW Łuków)
  3. Hanna Ziętak (Polska Akademia Kickboxingu - Gdańsk)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Magdalena Nojman (KKS Sporty Walki Poznań)
    Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Natalia Dulian (Gladiator Binczarowa)
  3. Aleksandra Trawczyńska (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Hubert Nowak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Ernest Figura (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Maciej Mościcki (KSW Łuków)
  2. Damian Gryszkiewicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Sebastian Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Piotr Krasuski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Dominik Głowacki (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Damian Stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Wiktor Miziołek (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Szymon Lewandowski (UKS Sanda Płock)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  2. Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Miłosz Pokorski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  4. Cezary Nowak (SMOK Toruń)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Sebastian Zbierski (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Mateusz Stadnik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Artur Guber (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Julia Durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
    Gabriela Werner (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Zuzanna Taciak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Emilia Pietras (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Zuzanna Krause (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Nikola Zwiernik (KS Wielkopolanin Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  2. Wiktoria Słupska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Julia Arojan (KKS Sporty Walki Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Seniorka-Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa). Senior- Rafał Nguyen Van (Beniaminek 03 Starogard Gdański). Juniorka St. -Kamila Dusza (Radomski Klub kickboxingu). Junior St.- Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno). Juniorka Mł.- Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań). Junior Mł.- Oskar Dąbrowski (Prosna Kalisz).
Najlepszy klub
1.KKS Sporty Walki Poznań 2.Klub Sportowy PROSNA 3.KS Ziętek Team Kalisz
Skład sędziowski
Sędzia Główny; Krzysztof Kacperski ,Ryszard Zawistowski,Janusz Wielgosz,Waldemar Hajducki,Cecylia Pudlicka,Albin Pudlicki,Paweł,Sklepik,Damian Ciesielka. Delegat Związku;Krzysztof Kaproń.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL