Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Kadetów Light Contact_3-4.05.2019 - Siepraw

03.05.2019
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Dawid Wojdak (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Piotr Kubasik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Natalia Kałuża (ASW Fighter Mogilany)
  3. Izabela Sacha (Krakowska Akademia Taekwon-do)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Amelia Rachwalik (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Klaudia Skapczyńska (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Julia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. lipińska Adrianna (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Maja Knaś (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Dubiel (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Aleksandra Prussak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Martyna Duda (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Tomasz Zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Oskar Bała (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dominik Ryński (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
    Patryk Wajda (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Citak (UKS Fenix Krzyżówka)
  2. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Julia Staszkiewicz (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Oliwia Niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  3. Michalina Kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Weronika Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Karolina Jarubas (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Natalia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  4. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Sylwia Plebankiewicz (UKS EVAN Nowy Sącz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny Plansza A Kadet 1. Agnieszka Turchan – kierownik planszy 2. Urszula Bassa 3. Arleta Oleksy 4. Waldemar Kaczmarczyk 5. Albin Pudlicki 6. Krzysztof Bulanda Palnsza B 1. Maciej Bajtel – kierownik planszy 2. Józef Mazurek 3. Cecylia Pudlicka 4. Tomasz Sroka 5. Ireneusz Szegda 6. Łukasz Biernacki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL