Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Polish Fighter KIDS 4_11.05.2019 - Szczecin

11.05.2019
Piankowe Pałki
Piankowe Pałki dziewczynki 7-8 lat
1.Agata Drewa (Gosrit Luzino)
2.Aleksandra Roszak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Zuzanna Rożek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Piankowe Pałki chłopcy 7-8 lat
1.Colin Wróbel (Alkon Szczecin)
2.Dawid Nowak (KSW HUSARIA)
3.Jan Sikora (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Piankowe Pałki dziewczynki 9-10 lat
1.Julia Drewa (Gosrit Luzino)
2.Inesa Statkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Melania Piasecka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Piankowe Pałki chłopcy 9-10 lat
1.Wiktor Augustowski (KS Egida Olsztyn)
2.Aleks Figas (Alkon Szczecin)
3.Rafał Sułkowski (KSW HUSARIA)

Piankowe Pałki dziewczynki 11-12 lat
1.Natalia Krupińska (SKST)
2.Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Oliwia Porzezińska (Klub Sportowy Taekwon-Do Tornado Szczecin)

Piankowe Pałki chłopcy 11-12 lat
1.Grzegorz Szymkiewicz (Klub Sportowy Taekwon-Do Tornado Szczecin)
2.Kacper Ruszczak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Stanisław Rzepecki (KS Czerwony SMOK Poznań)


Light Contact kadetki młodsze
Kadetki młodsze -28kg
1.Kamila Śmieińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
3.Patrycja Kowalska (KSW HUSARIA)

Kadetki młodsze -32 kg
1.Klaudia Mikolajewska (KS Sporty Walki Piła)
2.Wiktoria Rackiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Helena Krajewska (SKST)

Kadetki młodsze -37 kg
1.Wiktoria Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
3.Samanta Wróbel (UKS Szczecinska Akademia Kick Boxingu)

Kadetki młodsze -42 kg
1.Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
2.Nadia Stalończyk
3.Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadetki młodsze - 47kg
1.Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
2.Natalia Krupińska (SKST)
3.Alicja Milczarek (Agoga Gym Lębork)

Kadetki młodsze +47kg
1.Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
2.Maja Kowalska (KSW Szczecinek)
3.Diana Toronko (KS Gym Fight Wrocław)


Light Contact kadeci młodsi
Kadeci młodsi -28 kg
1.Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Gabriel Daraszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Dorian Sikorski (Champion Gdańsk)

Kadeci młodsi -32 kg
1.Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)
3.Nikodem Sikorski (Champion Gdańsk)

Kadeci młodsi -37 kg
1.Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
2.Julian Piskorowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Mukhammadyusuf Karimow (Klub Sportowy Taekwon-Do Tornado Szczecin)

Kadeci młodsi -42kg
1.Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
2.Wojciech Zwierzyński (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
3.Miłosz Zuchmantowicz (UKS DRAGON Gorzów Wlkp.)

Kadeci młodsi -47kg
1.Samir Huczko (KS POLONIA 1912 Leszno)
2.Brajan Bortnik (Klub Sportowy Taekwon-Do Tornado Szczecin)
3.Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)Kadeci młodsi -52 kg

Kadeci młodsi +47kg
1.Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
2.Alex Przywóski (Nak Muay Rewal)
3.Karol Bronk (Agoga Gym Lębork)


Kick Light kadetki starsze
Kadetki starsze -42 kg
1.Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
2.Amanda Wróbel (UKS Szczecinska Akademia Kick Boxingu)

Kadetki starsze -46 kg
1.Martyna Czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
2.Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

Kadetki starsze -50 kg
1.Simona Dejnowska (MLKS Spider Złotów)
2.Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadetki starsze -55 kg
1.Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
2.Nikola Pisarska(Agoga Gym Lębork)
3.Aleksandra Jankowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadetki starsze +55 kg
1.Anna Jałocha (PRZEMOL BOXING TEAM)
2.Wiktoria Sułkowska (KSW HUSARIA)
3.Kornela Klimko (UKS Szczecinska Akademia Kick Boxingu)


Kick Light kadeci starsi
Kadeci starsi -42 kg
1.Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek)
3.Daniel Grabicki (MLKS Spider Złotów)

Kadeci starsi -47 kg
1.Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
3.Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadeci starsi -52 kg
1.Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Kamil Kaczmarek (PRZEMOL BOXING TEAM)
3.Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)

Kadeci starsi -57 kg
1.Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
2.Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
3.Miłosz Bogucki (Sporty Walki Piła)

Kadeci starsi -63 kg
1.Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
2.Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadeci starsi -69 kg
1.Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
2.Filip Kobylecki (PRZEMOL BOXING TEAM)
3.Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)

Kadeci starsi +69 kg
1.Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Damian Grad (Ksw Spartakus)
3.Jakub Socha (Ksw Spartakus)

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL