Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zgłoszenia do 22.05 - "Piaseczno Open VII" w kickboxingu w formule PF i LC oraz Soft Contact_25.05.2019 - Piase

25.05.2019
point-fighting / Dziewczynki [k] / +36kg
  1. Magdalena Śmigielska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
  1. Hanna Czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Natalia Adynowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Anastazja Milczarczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
  1. Natalia Adynowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
  1. Lena Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Amelia Kapusta (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
  1. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Jan Owczarek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Damian Popławski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
  1. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
    Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kuba Gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Michał Mykytyn (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Alex Biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Michał Mykytyn (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Bartosz Blacha (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Kuba Gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
  1. Miłosz Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Olaf Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
    Karol Śmigielski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Igor Panasiuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Aleksander Warszawski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
  1. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Antoni Gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Kuba Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Jakub Maciszewski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Tomasz Zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Jakub Parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  3. Marcin Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  3. Mikołaj Synowiec (Bokser Kożuchów)
    Damian Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Maciek Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
    Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  4. Witkor Olszewski (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Hubert Czapliński (Bokser Kożuchów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Maciej Ratyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Igor Boruciński (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  3. Izabela Noweta (Bokser Kożuchów)
    Roksana Chrzanowska (Bokser Kożuchów)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Amelia Parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Oliwia Kruszewska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Mikołaj Ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
    Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  4. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Mikołaj Ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Maksymilian Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Franciszek Kamiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  2. Olga Borys (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Viktor Suprun (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Jakub Parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Tomasz Zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Damian Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Damian Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  2. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  6. Witkor Olszewski (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Kajetan Tulikowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Stefan Jaroszek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Igor Boruciński (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
    Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Sara Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
    Amelia Parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Zuzanna Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsi zawodnicy PF dzieci: Hanna Czubacka (Go Fight Łęczna) Paweł Bielecki (Go Fight Łęczna) Najlepsi zawodnicy PF kadet młodszy: Jan Bocheński (X-Fight Piaseczno) Martyna Wieteska (X-Fight Piaseczno) Najlepsi zawodnicy PF kadet starszy: Marcin Włoga (SFINKS Węgrów) Wiktoria Lendzion (Kick Ninja Academy Warszawa) Najlepsi zawodnicy LC kadet młodszy: Maciej Szwechowicz (Zamek Kurzętnik) Daria Niciporuk (X-Fight Piaseczno)
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny Tomasz Bałdyga - kierownik planszy Cyprian Grzęda - kierownik planszy Marta Zdziarska - kierownik planszy Dariusz Matusik - kierownik planszy Zygmunt Różalski Marcin Wrzosek Przemysław Wielądek Marzena Steć Anna Bojarczyk Przemysław Sułkowski Patrycja Jaworska Rafał Wójcik Bartłomiej Bachman Oliwia Ściągaj Natalia Jastrzębska Paweł Banach Sławomir Nieściur Wiktoria Kamianawoska Oskar Kondraciuk
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL