Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu_27-29.09.2019 - Grabina/SPA&Resort Chotowa

27.09.2019
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Szymon Bajor (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Adam Oknińsk (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  3. Paweł Strykowski (KW PSP GORZOW WLKP.)
    Krzysztof Skibicki (JW 4161)
  4. Mateusz Falender (JW 4161)
  5. Dawid Pardyka (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  6. Wacław Burzyński (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Grzegorz Lenart (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Sebastian Dziama (Akademia Wojsk Lądowych)
  3. Michał Ślęzak (Kwp Rzeszów)
    ŁUKASZ PODSTAWSKI (Państwowa Straż Pożarna w Rzeszowie)
  4. Daniel Urbanik (Państwowa Straż Pożarna w Rzeszowie)
  5. Janusz Kaszczyński (CSP Legionowo)
  6. Patryk Lewandowski (8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Patryk Szyszko (OSP Rutka Tartak)
  2. Arkadiusz Mruk (KP PSP Ostrów Wielkopolski)
  3. Mateusz Pasiak (Zakład Karny w Siedlcach)
    Tomasz Krakowski (PSP Sejny)
  4. Przemysław Nowosad (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  5. Mateusz Pawlik (1. Lęborski Batalion Zmechanizowany)
  6. Sebastian Gumiela (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  7. Łukasz Rabiej (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Lemczyk (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  2. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  3. Kamil Trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji)
    Kacper Kotecki (9 Batalion Dowodzenia)
  4. Przemysław Sułkowski (Służba Ochrony Państwa)
  5. Daniel Maciejko (OSP Nowy Dwór Mazowiecki)
  6. Daniel Zaręba (Reprezentacja Polskiej Policji)
  7. Jakub Mysur (32 Baza Lotnictwa Taktycznego Łask)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straż Pożarna w Elblągu)
  2. Przemysław Zdziebko (Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej)
  3. Grzegorz Wozowicz (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
    Konrad Makowski (Służba Więzienna ZK Tarnów-Mościce)
  4. Aleksander Adamiak (RWT Poznań)
  5. Jacek Trofimiuk (Służba Ochrony Państwa)
  6. Piotr Chomicz (KW PSP Gorzów Wlkp.)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Piotr Odważny (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
  3. Mateusz Sieńko (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
    Mateusz Klęsk (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  4. Ariel neumann (Jw 1197)
  5. Jacek Wojtera (Lotnicza Akademia Wojskowa)
  6. Tomasz Kliś (Państwowa Straż Pożarna w Rzeszowie)
  7. Błażej majdan (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Eliasz Jankowski (10 Brygada Kawalerii Pancernej)
  2. Arkadiusz Żeleśkiewicz (KMP Kalisz)
  3. Sylwester Błędowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Rafał Cyrankowski (10 Brygada Kawalerii Pancernej)
  2. Kamil Korzeniowski (KP PSP JASŁO)
  3. Sebastian Milczarek (Służba Ochrony Państwa)
    Daniel Terlecki (OSP Pionki)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Bartosz Karpiński (JW 1517 CZERWIEŃSK)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Monika Tokarska (Reprezentacja Polskiej Policji)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Iwona Nieroda (Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie)
  2. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Wiktoria Widuła (Jednostka Wojskowa Komandosów z Lublinca)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
  2. Andrzej Sieczkowski (JW 1517 CZERWIEŃSK)
  3. Daniel Huchrak (Policja Wydział Konwojowy Kwp we Wroclawiu)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Leszek Wojciechowski (KW PSP Gorzów Wlk.)
  2. Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Piotr Chomicz (KW PSP Gorzów Wlkp.)
  2. Aleksander Adamiak (RWT Poznań)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Paweł Strykowski (KW PSP Gorzów Wlkp.)
  2. Radosław Pupin (OSP Ujazd Dolny)
  3. Mariusz Kalinowski (15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi)
    Bartłomiej Kołodziejczyk (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Bartosz Tomaszewski (Centrum szkolenia sił powietrznych w Koszalinie)
  2. Maciej Garbaczewski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  3. Konrad Matuszczyk (JW3390)
    Adrian Świnarski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  4. Bartłomiej Jackowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  5. Kamil Ostrowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
  6. Łukasz Skulicz (Policja Wydział Konwojowy Kwp we Wroclawiu)
  7. Rafał Janczewski (Służba Ochrony Państwa)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Dawid Surmiak (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  2. Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
  3. Henryk Kantorowski (Akademia Wojsk Lądowych)
    Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
  4. Cezary Limański (13 Batalion Obrony Terytorialnej)
  5. Patryk Lewandowski (8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
  6. Mateusz Kubiszyn (KM PSP POZNAŃ)
  7. Marcin Krzeszowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (OSP Warzyce)
  2. Dominik Szczodruch (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie)
  3. Sławomir Okrzejski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
    Norbert Mazurkiewicz (OSP Wymysłów)
  4. Kamil Trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  5. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  6. Daniel Zaręba (Reprezentacja Polskiej Policji)
  7. Jakub Piejko (Wojsko Polskie)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
  2. Roger Garbaczewski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE)
  3. Przemysław Zdziebko (Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej)
    Dominik Zielonka (12 Brygada Zmechanizowana)
  4. Kevin Kuciński (Akademia Wojsk Lądowych)
  5. Grzegorz Mielnik (JW 4161)
  6. Krzysztof Olkowski (SP PSP Bydgoszcz)
  7. Jarosław Liss (8 Koszaliński pułk przeciwlotniczy)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Konrad Furmanek (KP PSP MIĘDZYCHÓD)
  2. Daniel Żak (OPP Bydgoszcz)
  3. Jakub Rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
    Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów)
  4. Krzysztof Lelito (OSP Łabowa)
  5. Adrian Kramarczyk (KMP LESZNO)
  6. Łukasz Siemiński (Areszt Śledczy w Łodzi o)
  7. Adrian Durma (Państwowa Straż Pożarna w Elblągu)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Tomasz Adamus (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Piotr Odważny (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Mateusz Jezierski (8 Koszaliński pułk przeciwlotniczy)
    Patryk Jankowski (OSP Bratian)
  4. Adrian Jabłoński (JW 1517 CZERWIEŃSK)
  5. Bartosz Jaszczuk (OSP Kostomłoty)
  6. Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
  7. Filip Culepa (5 Pułk Inżynieryjny im. gen. I. Prądzyńskiego)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. DAniel Zwada (Służba Ochrony Państwa)
  2. Daniel Terlecki (OSP Pionki)
  3. Bartosz Karpiński (JW 1517 CZERWIEŃSK)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Marcel Smoliński (OPS Rusko)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Aleksandra Kucharczyk (Akademia Wojsk Lądowych)
  2. Teresa Baldowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Monika Tokarska (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Wiktoria Widuła (Jednostka Wojskowa Komandosów z Lublinca)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Iwona Nieroda (Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie)
  2. weronika grudzińska (OSP WYMYSŁÓW)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Jolanta Franciszkieicz (JW 1517 CZERWIEŃSK)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Krzysztof Zdancewicz (15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi)
  2. Sebastian Wiszniewski (15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi)
  3. Andrzej Sieczkowski (JW 1517 CZERWIEŃSK)
    Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
  4. Rafał Soja (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Tomasz Bagrowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
  3. Leszek Wojciechowski (KW PSP Gorzów Wlk.)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Aleksander Adamiak (RWT Poznań)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Paweł Strykowski (KW PSP Gorzów Wlkp.)
  2. Mateusz Krakowiak (Straż Ochrony Kolei)
  3. Mariusz Kalinowski (15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi)
    Radosław Pupin (OSP Ujazd Dolny)
  4. Cezary Cholewa (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Damian Szafran (15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi)
  2. Rafał Janczewski (Służba Ochrony Państwa)
  3. Kamil Ostrowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
    Łukasz Stępnik (Straż Ochrony Kolei)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Patryk Lewandowski (8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
  2. Mateusz Kubiszyn (KM PSP POZNAŃ)
  3. Michał Borzęcki (Straż ochrony kolei)
    Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblagu)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Kacper Remiszewski (12 Brygada zmechanizowana)
  2. Przemysław Sułkowski (Służba Ochrony Państwa)
  3. Wojciech Buś (OSP Warzyce)
    Daniel Zaręba (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Wiktor Homoncik (OSP Łabowa)
  5. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
  2. Piotr Brzoska (31batalion radiotechniczny)
  3. Dariusz Szczerbiński (KPP Będzin)
    Michał Mocny (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straż Pożarna w Elblągu)
  2. Jakub Rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
  3. Adrian Kramarczyk (KMP LESZNO)
    Krzysztof Lelito (OSP Łabowa)
  4. Łukasz Siemiński (Areszt Śledczy w Łodzi o)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Odważny (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
  3. Krystian Jabłoński (JW 1517 CZERWIEŃSK)
    Adam Hajduga (13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej)
  4. Adrian Jabłoński (JW 1517 CZERWIEŃSK)
  5. Bartosz Jaszczuk (OSP Kostomłoty)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Daniel Zwada (Służb Ochrony Państwa)
  2. Daniel Terlecki (OSP Pionki)
  3. Bartosz Karpiński (JW 1517 CZERWIEŃSK)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Marcel Smoliński (OPS Rusko)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Aleksandra Kucharczyk (Akademia Wojsk Lądowych)
  2. Teresa Baldowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Iwona Nieroda (Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie)
  2. Weronika Grudzińska (OSP Wymysłów)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Jolanta Franciszkiewicz (JW 1517 CZERWIEŃSK)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Iwona Nieroda OISW Rzeszów. Najlepszy zawodnik Adrian Durma PSP Elbląg, Najlepszy technik Piotr Odważny Reprezentacja Policji. Najlepszy zawodnik Służby Więziennej Iwona Nieroda OISW Rzeszów
Najlepszy klub
1. Reprezentacja Polskiej Policji 2. 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA SIEDLCE 3. Służba Ochrony Państwa, 4. JW 1517 Czerwieńsk
Skład sędziowski
J. Bassa - sędzia główny, A. Turchan - kierownik planszy, M. Bajtel - kierownik ringu, C. Pudlicka, U. Bassa, A. Pudlicki, J. Sułkowski, M. Kutyła, A. Sieczkowski, K. Bulanda, J. Mazurek, W. Kaczmarczyk, K, Mika, A. Groń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL