Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

"Baltic Cup 3" Seniorów i Juniorów w formułach K-1 i Kick Light_11-13.10.2019 - Sejny

11.10.2019
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Mateusz Gołębiowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Łukasz Gołębiowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mariusz radosław Lewoń (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Piotr Janicki (Fight Club Radzymin)
  3. Piotr Stenka (PCNP Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Patryk Szyszko (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Rafał Wysocki (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  3. Ricardas Urban (Fight Academy - Litwa)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Karolis Liukaitis (FFC-Kowno-Litwa)
  2. Rafał Kamiński (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Ricard Kulis (Sparta Gym-Litwa)
    Adrian Rzatkowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. ERVINS MALAHOVSKIS (ŁOTWA)
  2. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  3. Mikołaj Nazaruk (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Tomas Mikalainis (Sparta Gym-Litwa)
  4. Tauras Adomaitis (Tonusas-Litwa)
  5. RIHARDS ZEIMANIS (ŁOTWA)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Szymon Dembowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. DAIRIS ADEJANOVS (ŁOTWA)
  3. Paweł Paszkowski (Human Białystok)
    Wlad Toporkow (Rosja)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Chmielewski (Polonia Pasłęk)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Lukas Banevicius (FFC-Kowno-Litwa)
  2. Tauras Ćiuplys (Gladiator Gym -Litwa)
  3. Miłosz Hruświcki (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Aleksandr Abaikin (Rosja)
  2. Lukas Grigaitis (Gladiator Gym -Litwa)
  3. Justinas Petravicius (Team-Husan-Litwa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Arturas Stura (Sparta Gym-Litwa)
  2. ŚAMIJS DŻAMALDAJEVS (ŁOTWA)
  3. Jonas Bisigirskis (FFC-Kowno-Litwa)
    Vilius Kaminskas (Fight Academy - Litwa)
  4. Kristupas Sekliuckis (Tonusas-Litwa)
  5. Ervinas Moskalo (Sparta Gym-Litwa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Igoris Ivanovs (Fight Academy - Litwa)
  2. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Edrinas Śalkovski (Sparta Gym -Litwa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Ernastas Gerasimovic (Sparta Gym-Litwa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Ania Burchanova (Sparta Gym-Litwa)
  3. Vanesa Stasytyte (Sparta Gym-Litwa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Ksenia Morozowa (Rosja)
  2. Leva Mitkute (Tonusas-Litwa)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Łukasz Gołębiowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Gołębiowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Kuba Szostak (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  3. Michał Giedroić (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Mateusz Kowalski (Champion Gdańsk)
  2. Alan Ziemianek (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  3. Mateusz Dąbrowski (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Bartosz Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Damian Maciukanis (KICKBOXING TEAM SEJNY)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Mateusz Kowalski (Champion Gdańsk)
  3. ALEKSEJS PETROVS (ŁOTWA)
    Emil Czeszkiewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  4. Tomasz Leonowicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  5. Michał Macianis (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  6. Łukasz Puczyński (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Karolis Usolis (Status Unifight -Litwa)
  2. Mateusz Ambroziak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Paweł Wegrecki (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  2. Sebastian Pawłowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Chmielewski (Polonia Pasłęk)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  3. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Piotr Janicki (Fight Club Radzymin)
  2. Krystian Todczyk (KICKBOXING TEAM SEJNY)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Darius Vlodkovic (Status Unifight -Litwa)
  2. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Armin Wiczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Paweł Laskowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Mateusz Pietruszewski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Dawid Poniatowski (Polonia Pasłęk)
  3. Daniel Lisovskij (Status Unifight -Litwa)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Adrian Ołownia (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Mateusz Jankowski (KICKBOXING TEAM SEJNY)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Marcel Ostrokołowicz (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Mateusz Kuklewicz (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Kinga Szczesna (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Sandra Karłowicz (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka seniorka-Klara Kleczkowska Najlepszy zawodnik senior-Karolis Liukaitis Najlepsza zawodniczka juniorka-Ksenia Morozowa Najlepszy zawodnik junior-Lucas Bonevicius
Najlepszy klub
Stowarzyszenie PANZER Suwałki [punktów: 31 (6 - 5 - 3)] TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce [punktów: 25 (5 - 4 - 2)] KO Team Otwock [punktów: 15 (3 - 3 - )] KICKBOXING TEAM SEJNY [punktów: 10 (1 - 2 - 3)]
Skład sędziowski
Sędzia główny -Krzysztof Kacperski. Sędziowie punktowi- Ryszard Zawistowski,Janusz Wielgosz, Krzysztof Żychliński, Marta Zdziarska, Tomasz Bałdyga, Tomasz Biernacki. Eduards Spakov, Max Aksiunin,Vladimir Gersov, Jurii Bratczenko,Artur Kula, Daria Strudzińska.Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL