Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów w PF_18-19.10.2019 - Świdnik

18.10.2019
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Kacper Guz (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Przemysław Jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  3. Szymon Szulc (PF TSD Ronin Tecza Stanislawow)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Szymon Szulc (PF TSD Ronin Tecza Stanislawow)
  2. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Leon Czarnecki (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Mateusz Pasik (PF TSD Ronin Tecza Stanislawow)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Leon Czarnecki (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Mateusz Pasik (PF TSD Ronin Tecza Stanislawow)
    Daniel Cur (DAN Świdnik)
  4. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
  5. Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  7. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Oskar Gaca (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Daniel Cur (DAN Świdnik)
  4. Albert Podstawka (DAN Świdnik)
  5. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  2. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  3. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  2. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  3. Monika Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  2. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Monika Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Mateusz Laskowiecki (WKS SFINKS Węgrów)
    Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Kacper Siuj (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
    Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Kacper Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Michał Markowski (DAN Świdnik)
    Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
  4. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Franciszek Sikora (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
    Michał Markowski (DAN Świdnik)
  4. Woźniak Karol (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
    Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  4. Kuba Gójski (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
    Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Kuba Gójski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Zuzanna Tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  3. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Zuzanna Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Zuzanna Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  3. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
    Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Nikola Gacek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Gabriela Lizoń (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Adrian Kuryłek (WKS SFINKS Węgrów)
    Jakub Parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Wiktor Proksa (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  6. Bartosz Zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Marcel Dołęgowski (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
    Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  7. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
    Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Cyprian Gacek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  6. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Dominik Ryński (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Kajetan Tulikowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  4. Olaf Klupś (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
    Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
    Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  4. Oliwia Niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  5. Julia Oszust (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Zofia Brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Amelia Parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  5. Sara Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  7. Aleksandra Urban (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Amelia Parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Hanna Czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Maria Skiba (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Maja Staniewicz (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Kinga Matysiak (DAN Świdnik)
  2. Weronika Urban (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza Juniorka Woińska Natalia X Fight Piaseczno, Najlepszy Junior - Czarnecki Leon - Wołomińskie Centrum Sztuk Walki, Najlepsza kadetka starsza Jessica Żabolicka Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice Najlepszy kadet straszy Jan Bocheński X Fight Piaseczno, Najlepsza kadetka młodsza Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA, Najlepszy kadet młodszy Hubert Wiluk X Fight Piaseczno
Najlepszy klub
1. X Fight Piaseczno 2. NINJA ACADEMY WARSZAWA 3. Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Tadeusz Poljański, Marcin Wrzosek, Kacper Sacher, Marta Kichner, Jacek Puchacz, Ireneusz Szegda, Agnieszka de Mehel, Dariusz Matusik, Przemysław Wielodek, Krzysztof Bulanda, Piotr Żołędź
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL