Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Full Contact_19-20.10.2019 - Kalisz

19.10.2019
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Christian Kurzaj (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Remigiusz Golanowski (Sparta Czajków)
  2. Paweł Klimowski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Cyprian Miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
  3. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Kamil Piątek (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Szymon Szulc (Klub Sportów Walki Włocławek)
    Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  4. Adrian Wiczyński (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Damian Dolata (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Damian Lewandowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Karol Jarzynka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  2. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Gerard Paduchowski (UKS Sanda Płock)
    Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Damian Walosczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
    Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Hubert Kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Artur Maury (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Sebastian Dusza (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / +70kg
  1. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Patrycja Woźniak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  3. Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -56kg
  1. Anna Szymańska (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)

Najlepsi zawodnicy
Jakub Pokusa - KKS Sporty Walki Poznań Weronika Szymczak - LZS Poprawa Siedlików
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Waldemar Hajducki, Albin Pudlicki, Arleta Oleksy, Beata Sękowska, Jarosław Sułkowski, Dominik Szymczak, Mirosław Kutyła, Rafał Bałachowski, Józef Mazurek, DELEGAT PZKB – Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL