Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

I Mistrzostwa Warszawy w Kickboxingu w formule K-1 Seniorów i PF Kadetów_01-10.11.2019 - Warszawa

09.11.2019
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
    Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  3. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
    Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Tomasz Zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Adrian Kuryłek (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  4. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  5. Olaf Klupś (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Kajetan Tulikowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
    Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  4. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Olaf Klupś (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Kajetan Tulikowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Dawid Rączkowski (WKS SFINKS Węgrów)
    Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  4. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Dawid Rączkowski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Zuzanna Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy kadet: Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY Warszawa) Najlepsza kadetka: Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY Warszawa)
Najlepszy klub
Najlepsze kluby (klasyfikacja medalowa): 1. NINJA ACADEMY Warszawa 2. X-FIGHT Piaseczno 3. Akademia Sztuk Walki GO-FIGHT Łęczna Rywalizacja drużyn w formule Point Fighting Kadeci młodsi: 1. X-Fight Piaseczno 2. Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna 3. NINJA ACADEMY Warszawa Kadeci starsi: 1. Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime 2. Wesołe Misie 3. NINJA ACADEMY Warszawa
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny (kierownik planszy) Dariusz Matusik - kierownik planszy Dominik Szymczak Marcin Wrzosek Przemysław Wielądek Marta Kichner Paweł Banach (kandydat) Sławomir Nieściur (kandydat) Dawid Szewczyk (kandydat) Paweł Winiarek (kandydat) Wiktoria Banaszek (kandydat)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL