Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

POLISH FIGHTER CUP 8_09.11.2019_Szczecin

09.11.2019
Wyniki PFC VIII 2019

LIGHT CONTACT kadet młodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28 kg

1. Szymon Klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Błażej Król (KS Sporty Walki Piła)

Kategoria wagowa: -32 kg
1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
2. Dorian Michalski (Dragon Bydgoszcz)
3. Maks Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)

Kategoria wagowa: -37 kg
1. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
2. Mikołaj Orzeł (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
3. Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)

Kategoria wagowa: -42 kg
1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
2. Maciej Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
3. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)

Kategoria wagowa: - 47 kg
1. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
2. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzędnik)
3. Sebastian Liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: +47 kg
1. Aron Skorupski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
2. Ryszard Gruntkowski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
3. Kacper Dembowski (ksm team toruń)



KICK LIGHT Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
1. Daniel Grabicki (Spider Złotów)
2. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
3. Tomasz Ratajczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -47kg
1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
2. Dawid Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
3. Oskar Ciepłuch (Zalewo)

Kategoria wagowa: -52kg
1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
2. Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
3. Kordian Romel (KS Sporty Walki Piła)

Kategoria wagowa: -57kg
1. Jakub Mucheiwcz (A&W Team Obrowo)
2. Mikołaj Zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Jakub Boskowski (LKSW Pomorze Świnoujście)

Kategoria wagowa: -63kg
1. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
2. Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
3. Iwo Suszczewicz (Team Fighting Zielona Góra)

Kategoria wagowa: -69kg
1. Dawid Sromała (MLKS Spider Złotów)
2. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
3. Maksymilian Szymański (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)

Kategoria wagowa: +69kg
1. Alekdander Kowalczyk (Striker Turek)
2. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
3. Mikołaj Kosakiewicz (Alkon Szczecin)


KICK LIGHT Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
2. Weronika Antosiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
3. Marta Rogin (Klub Sportów Walki VATAHA)

Kategoria wagowa: -60kg
1. Wiktoria Malarczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
2. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
3. Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)

Kategoria wagowa: +60kg
1. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
2. Sara Cieślak (KSW Szczecinek)
3. Natalia Jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)


Kick Light Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -55kg
1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
2. Martyna Ustianowska (Home of Champions)

Kategoria wagowa: -60kg
1. Majka Zambrzycka (KSW Szczecinek)
2. Kamila Biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)


KICK LIGHT Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
1. Artur Maciusiewicz (A&W Team Obrowo)
2. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)

Kategoria wagowa: -63kg
1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Patryk Szulc (Striker Turek)
3. Cezary Nowacki (UKS Sanda Płock)

Kategoria wagowa: -69kg
1. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
2. Szymon Kałużny (Striker Turek)
3. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)

Kategoria wagowa: -74kg
1. Brajan Doliński (KSW Szczecinek)
2. Adrian Muchewicz (A&W Team Obrowo)
3. Hubert Czech (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)

Kategoria wagowa: -89kg
1. Kuba Wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
2. Maciej Tomaszewski (Klub Sportów Walki HUSARIA)
3. Dominik Szabunia (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)


Kick Light Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
1. Dawid Cmielewski (Alkon Szczecin)
2. Emil Podgórski (KSW Szczecinek)
3. Marcin Baczynski (KKT Bałtyk Koszalin)

Kategoria wagowa: -63kg
1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
2. Grzegorz Stabach (KKT Bałtyk Koszalin)
3. Michał Kuźma (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Kategoria wagowa: -69kg
1. Krystian Biś (KSW POLICE)
2. Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
3. Mateusz Otto (KSW Szczecinek)

Kategoria wagowa: -74kg
1. Łukasz Banaszewski (SMOK Toruń)
2. Krzysztof Olkowski (SMOK Toruń)
3. Dariusz Bednarek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -79kg
1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
2. Mateusz Leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
3. Kacper Pietrak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Kategoria wagowa: -84kg
1. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
2. Dominik Dec (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
3. Mateusz Lędźwa (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Kategoria wagowa: -89kg
1. Kacper KotŁowski (KKT Bałtyk Koszalin)
2. Marcin Witkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Damian Chyliński (Zamek Kurzętnik)

Kategoria wagowa: -94kg
1. Paweł Cieślik (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
2. Arkadiusz Wysocki (Klub Sportów Walki HUSARIA)
3. Michał Starzyk (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: +94kg
1. Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
2. Mateusz Kuczborski (KKT Bałtyk Koszalin)
3. Mateusz Dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)


Formuła: low-kick Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63,5kg
1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
2. Patryk Budny (KS Czerwony SMOK Poznań)
3. Gracjan Rutkowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)

Kategoria wagowa: -67 kg
1. Dominik Głowacki (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
2. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
3. Aleksander Lasek (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: -71kg
1. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
2. Mikołaj Pilarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
3. Dawid Jiers (MLKS Spider Złotów)

Kategoria wagowa: -75kg
1. Artur Somerski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
2. Mikołaj Skwarkowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
3. Cyprian Pałka (KS Sporty Walki Piła)

Kategoria wagowa: -81kg
1. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Michał Dymkowski (KS Sporty Walki Piła)


Formuła: Low kick Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63,5kg
1. Sebastian Samiła (Alkon Szczecin)
2. Kamil Więcławek (Striker Turek)
3. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)


Kategoria wagowa: -67kg
1. Wojciech Zając (SMOK Toruń)
2. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)


Kategoria wagowa: -71kg
1. Hubert Rutkowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
2. Mateusz Kokolski (KSW Szczecinek)
3. Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: -75kg
1. Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Damian Bielecki (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
3. Maciek Zacholski (KKT Bałtyk Koszalin)

Kategoria wagowa: -81kg
1. Tomasz Sołowicz (Samuraj fight klub Połczyn Zdrój)
2. Jakub Szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
3. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

Kategoria wagowa: -86kg
1. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
2. Grzegorz Zielant (CSW Kick Fighter Zgorzelec)
3. Patryk Gęsicki (Samuraj fight klub Połczyn Zdrój)

Kategoria wagowa: -91kg
1. Adam Kosut (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
2. Michał Kuberski (KS Czerwony SMOK Poznań)

Kategoria wagowa: +91kg
1. Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Łukasz Szmajda (SMOK Toruń)
3. Julian Krawczyk (Klub Sportów Walki HUSARIA)



ROZKŁAD WALK

RING
LOW – KICK JUNIORÓW STARSZYCH MĘŻCZYZN
LOW – KICK SENIORÓW MĘŻCZYZN

MATA A
KICK – LIGHT JUNIOR KOBIET
KICK – LIGHT SENIORÓW KOBIET
KICK – LIGHT SENIORÓW MĘŻCZYZN

MATA B
KICK LIGHT KADETÓW STARSZYCH

MATA C
LIGHT – CONTACT KADETÓW MŁODSZYCH MĘŹCZYZN
KICK – LIGHT JUNIORÓW MĘŻCZYZN
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL