Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Mistrzostw Polski Light Contact i Pointfighting Seniorów oraz Puchar Polski Kadetów Młodszych Pointfighting. P

20.04.2013

Statystyki zawodów
Ilość zawodników:  236
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:

Kadeci młodsi PF: 18
Kadetki młodsze: 14
Seniorki LC: 32
Seniorki PF: 20

Seniorzy LC: 106
Seniorzy PF: 46

 

Klasyfikacja medalowa

1. X Fight Piaseczno 13 - 8 - 5
2. Ks Nadstal 5 - 1 - 1
3. LKSW Dan Świdnik 3 - 2 - 1
4. Beskid-dragon 2 - 2 - 2
5. ZAMEK-EXPOM-KURZĘTNIK 2 - 2 - 0
6. ŁKS ŁÓDŹ BOKS 2 - 1 - 3
7. Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe 2 - 0 - 2
8. KS Polonia Pasłęk 2 - 0 - 0
9. PTS ŁUKPLAST ŁUKÓW 1 - 3 - 0
10. ELBLĄSKI KLUB KARATE 1 - 2 - 5
11. KT Legia Warszawa 1 - 2 - 3
12. K.S Semiramida Pułtusk 1 - 0 - 4
13. TKKF Siedlce 1 - 0 - 2
14. Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź 1 - 0 - 1
15. KLUB SPORTÓW WALKI POLICE 1 - 0 - 1
16. TKKB SMOK TORUN 1 - 0 - 0
17. CSE SPARTA 1 - 0 - 0
18. KS Czerwony Smok Poznań 0 - 2 - 4
19. GSWW Najemnik Gliwice 0 - 2 - 2
20. KS ORIENT 0 - 2 - 2
21. MKS Wicher Kobyłka 0 - 2 - 0
22. KSW Sokół Jarosław 0 - 1 - 3
23. Feniks Reda 0 - 1 - 3
24. Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie 0 - 1 - 2
25. UKS POWER SIEDLCE 0 - 1 - 0
26. Ostrowiecki Klub Sportów Walki 0 - 1 - 0
27. Gladiator Siedlce 0 - 1 - 0
28. Towarzystwo Sportowe OUR TEAM 0 - 1 - 0
29. Krakowskie Centrum Taekwon-do 0 - 0 - 3
30. KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. 0 - 0 - 3
31. MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie 0 - 0 - 2
32. Alien Łódź 0 - 0 - 2
33. Start Działdowo 0 - 0 - 1
34. MKS "Mechanik" Włodawa 0 - 0 - 1
35. Street Fighter Warszawa 0 - 0 - 1
36. LKSW Tajfun Legionowo 0 - 0 - 1

Klasyfikacja indywidualna

Seniorki PF
-50kg

    Żaneta Cieśla (KS Polonia Pasłęk)
    Dominika Apanasewicz (X Fight Piaseczno)
    Karolina Nowak (Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie)
    Agnieszka Smolak (LKSW Dan Świdnik)

-55kg

    Dorota Godzina (X Fight Piaseczno)
    Kamila Fidos (X Fight Piaseczno)
    Anna Zemszał (X Fight Piaseczno)
    Ewelina Nowosielska (K.S Semiramida Pułtusk)

-60kg

    Emilia Szabłowska (X Fight Piaseczno)
    Agnieszka Horbatiuk (KS ORIENT)
    Patrycja Juźwicka (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
    Małgorzata Adamczyk (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

-65kg

    Paulina Frankowska (KS Nadstal)

-70kg

    Marta Waliczek (Beskid-Dragon)
    Katarzyna Bucholc (X Fight Piaseczno)

+70kg

    Krystyna Szytenchelm (X Fight Piaseczno)
    Marzena Przydatek (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
    Anna Kołodziejska (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
    Magdalena Jabłońska (Beskid-Dragon)

Kadeci Młodsi PF
-28kg

    Mateusz Bednarczyk (PTS ŁUKPLAST ŁUKÓW)

-37kg

    Krystian Biś (KLUB SPORTÓW WALKI POLICE)
    Mariusz Nowak (KS ORIENT)
    Patryk Jaroń (Ks Nadstal)
    Kacper Dąbrowski (K.S Semiramida Pułtusk)

-42kg

    Jakub Miktus (X Fight Piaseczno)
    Wojciech Miktus (X Fight Piaseczno)
    Adrian Obrębski (K.S Semiramida Pułtusk)

-47kg

    Oskar Zawiślak (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
    Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)

+47kg

    Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
    Mateusz Niewiarowski (X Fight Piaseczno)
    Filip Stark (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Oliwer Laskowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)

Kadetki Młodsze PF
-28kg

    Julia Dawidowicz (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
    Marta Pawlikowska (PTS ŁUKPLAST ŁUKÓW)

-37kg

    Zuzanna Kalbarczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Natalia Lemańska (Beskid-Dragon)
    Julia Armatyńska (KS ORIENT)
    Julia Setla (Beskid-Dragon)

-42kg

    Zuzanna Wesołowska (LKSW Dan Świdnik)
    Katarzyna Rosłon (Ks Nadstal)

-47kg

    Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
    Martyna Czerepińska (PTS ŁUKPLAST ŁUKÓW)

+47kg

    Paulina Stenka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
    Weronika Palus (X Fight Piaseczno)

Seniorzy PF
-57kg

    Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
    Marcin Gupta (LKSW Dan Świdnik)
    Tomasz Góra (Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie)

-63kg

    Bartosz Baczyński (X Fight Piaseczno)
    Marcin Jaworski (KSW Sokół Jarosław)

-69kg

    Bartłomiej Daniel (LKSW Dan Świdnik)
    Tomasz Kurzeja (X Fight Piaseczno)
    Adrian Durma (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
    Mateusz Dylawerski (Krakowskie Centrum Taekwon-do)

-74kg

    Daniel Grzyb (X Fight Piaseczno)
    Damian Gębal (LKSW Dan Świdnik)
    Robert Sulma (Krakowskie Centrum Taekwon-do)
    Tomasz Opiela (KSW Sokół Jarosław)

-79kg

    Łukasz Wichowski (Ks Nadstal)
    Przemysław Sułkowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
    Dominik Kotowski (KLUB SPORTÓW WALKI POLICE)
    Bartłomiej Antczak (Alien Łódź)

-84kg

    Wojciech Ołtarzewski (X Fight Piaseczno)
    Yevgen Pechenyy (Feniks Reda)
    Damian Szafran (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
    Damian Łuczyszyn (KSW Sokół Jarosław)

-89kg

    Robert Szcześniewski (X Fight Piaseczno)
    Krzysztof Zdancewicz (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
    Błażej Szkulik (KS ORIENT)
    Bartosz Sochacki (KSW Sokół Jarosław)

-94kg

    Tomasz Bąk (Ks Nadstal)
    Leszek Jobs (ZAMEK-EXPOM-KURZĘTNIK)
    Artur Zieliński (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
    Wiktor Sobiecki (Alien Łódź)

+94kg

    Łukasz Świderski (X Fight Piaseczno)
    Cezary Szulc (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
    Tomasz Koniarski (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
    Patryk Madera (ELBLĄSKI KLUB KARATE)

Seniorki LC
-50kg

    Żaneta Cieśla (KS Polonia Pasłęk)
    Dominika Ziemnicka (KT Legia Warszawa)
    Małgorzata "Zadra" Choma (MKS "Mechanik" Włodawa)
    Adrianna Żarnowiecka (Street Fighter Warszawa)

-55kg

    Dorota Godzina (X Fight Piaseczno)
    Kamila Fidos (X Fight Piaseczno)
    Anna Knobel (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Ewelina Nowosielska (K.S Semiramida Pułtusk)

-60kg

    Monika Kędzierska (CSE SPARTA)
    Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
    Urszula Michalska (KT Legia Warszawa)
    Ilona Ozimek (KT Legia Warszawa)

-65kg

    Paulina Frankowska (Ks Nadstal)
    Adrianna Napierała (KS Czerwony Smok Poznań)
    Ewa Kołaczyńska (X Fight Piaseczno)
    Natalia Jaworska (KT Legia Warszawa)

-70kg

    Marta Waliczek (Beskid-Dragon)
    Agnieszka Osial (PTS ŁUKPLAST ŁUKÓW)
    Małgorzata Nowak (GSWW Najemnik Gliwice)

+70kg

    Anna Kołodziejska (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
    Magdalena Jabłońska (Beskid-Dragon)
    Maria Barcikowska (Start Działdowo)
    Anna Szczecińska (KS Czerwony Smok Poznań)

Seniorzy LC
-57kg

    Daniel Żaboklicki (KT Legia Warszawa)
    Tomasz Góra (Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie)
    Piotr Łuszcz (LKSW Tajfun Legionowo)
    Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)

-63kg

    Michał Szulwic (ZAMEK-EXPOM-KURZĘTNIK)
    Kamil Rerutkiewicz (UKS POWER SIEDLCE)
    Bartosz Baczyński (X Fight Piaseczno)
    Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce)

-69kg

    Adrian Durma (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
    Piotr Odważny (KS Czerwony Smok Poznań)
    Kajetan Kierstein (KS Czerwony Smok Poznań)
    Mateusz Dylawerski (Krakowskie Centrum Taekwon-do)

-74kg

    Jakub Jakubowski (X Fight Piaseczno)
    Tomasz Gmurzyński (KT Legia Warszawa)
    Wojciech Szynkowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Piotr Owczarzak (KS Czerwony Smok Poznań)

-79kg

    Łukasz Wichowski (Ks Nadstal)
    Mariusz Lipinski (Gladiator Siedlce)
    Sebastian Prokop (MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie)
    Yevgen Pechenyy (Feniks Reda)

-84kg

    Mariusz Niziołek (X Fight Piaseczno)
    Marcin Krawczyk (MKS Wicher Kobyłka)
    Paweł Baranoski (Feniks Reda)
    Łukasz Szczodruch (X Fight Piaseczno)

-89kg

    Wojciech Wiśniewski (ZAMEK-EXPOM-KURZĘTNIK)
    Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
    Cyprian Grzęda (TKKF Siedlce)
    Michał Dembler (MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie)

-94kg

    Leszek Suchożebrski (TKKF Siedlce)
    Leszek Jobs (ZAMEK-EXPOM-KURZĘTNIK)
    Artur Zieliński (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
    Mariusz Wesserling (Feniks Reda)

+94kg

    Michal Wszelak (TKKB SMOK TORUN)
    Jakub Smoliński (Towarzystwo Sportowe OUR TEAM)
    Robert Dobkiewicz (KS Czerwony Smok Poznań)
    Remigiusz Smoliński (GSWW Najemnik Gliwice)

Skład sędziowski:
Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny

Jerzy Bassa - kierownik maty A
Jacek Zborowski
Andrzej Stachera
Marek Saganek
Józef Mazurek - kierownik maty B
Anna Gumowska
Marcin Majewski
Jarosław Sułkowski
Maciej Zapotoczny - kierownik maty C
Piotr Lichociński
Marcin Wrzosek
Mirosław Kutyła
Mieczysław Dzięcioł - kierownik maty D
Rafał Bałachowski
Urszula Bassa
Dariusz Matusik
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL