Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

XXV Jubileuszowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Lubusz OPEN (cz.II) (PF, LC, KL)_01.12.2019 - Zielona Góra

01.12.2019
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Karol Ciemny (Fight Club Zielona Góra)
  2. Jarosław Pabich (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Patryk Cukier (Fight Club Zielona Góra)
  2. Kajetan Hozakowski (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Adam Brodzik (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
  2. Maks Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
  3. Hubert Gorczyca (Gwardia Zielona Góra)
    Patryk Wiśniewski (Gwardia Zielona Góra)
  4. Krzysztof Geburek (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Weronika Niedźwiedź (Bokser Kożuchów)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Sandra Przeździęk (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Albert Wawrzyniak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
  3. Dominik Mroczkowski (Fight Club Zielona Góra)
    Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Iwo Suszczewicz (Team Fighting Zielona Góra)
  2. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Mateusz Kisielewski (Team Fighting Zielona Góra)
    Konrad Lipiński (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  4. Lukas Galiński (Team Fighting Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
  2. Wojtek Kulczycki (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  3. Jacek Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
    Eryk Schaumkessel (Fight Club Zielona Góra)
  4. Cristian Fidanin-weryszko (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Michał Rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Mateusz Ksyta (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Sergiusz Paszowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  2. Samir Huczko (KS POLONIA 1912 Leszno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Dyduła (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Kacper Sienko (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Martyna Czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
    Oliwia Czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Marcel Szymkun (Bokser Kożuchów)
  2. Jakub Wiśniewski (Bokser Kożuchów)
  3. Xawier Chmielewski (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Olaf Żygulski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Miłosz Czarnomorski (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Nadia Stalończyk (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Nadia Bałachowska (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Kamil Michalak (Fight Club Zielona Góra)
  2. Krzysztof Bednarz (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Norbert Tabor (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  2. Oskar Michalak (Fight Club Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Piróg (Fight Club Zielona Góra)
  2. Tomasz Żyłka (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Jędrzejczak (Fight Club Zielona Góra)
  2. Hubert Kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Mariusz Eliasz (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Ernest Szymański (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Patryk Ogonowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Mariusz Eliasz (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Paweł Klimowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Adam Brodzik (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Kamil Wlazły (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Piotr Dolatowski (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Dominik Krzemński (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  2. Adam Michalski (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Maria Kobus (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Magdalena Nojman (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Aleksandra Idkowiak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Sandra Przezdzięk (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Julia Gwizdoń (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  2. Szymon Duchnicz (Bokser Kożuchów)
  3. Przemysław Szeremeta (KS Gym Fight Wrocław)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Mikołaj Szłapka (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  2. Kacper Oziembała (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Cristian Fidanin-weryszko (Gwardia Zielona Góra)
  2. Mateusz Danielczyk (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Artur Gałat (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  2. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  3. Bartosz Chwastyniak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
    Daniel Kałmuk (KS Gym Fight Wrocław)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Diana Tronko (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Amelia Wieczorek (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  3. Maja Brzóskowska (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
    Maja Knaś (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Ryszard Gruntkowski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
  2. Jakub Stoczewski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
  3. Gracjan Pilszak (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
    Maksymilian Kuźniak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  4. Aron Skorupski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
  5. Xawier Chmielewski (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Miłosz Czarnomorski (Gwardia Zielona Góra)
  2. Antoni Itkowiak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Zofia Brzóskowska (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Mariusz Eliasz (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Mariusz Eliasz (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Maria Kobus (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Julia Gwizdoń (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  3. Aleksandra Idkowiak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Mikołaj Szłapka (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  2. Cristian Fidanin-weryszko (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Mateusz Danielczyk (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Artur Gałat (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  2. Bartosz Chwastyniak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Amelia Wieczorek (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  2. Maja Brzóskowska (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Maksymilian Kuźniak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
  2. Antoni Itkowiak (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Maksymilian Kalkowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Zofia Brzóskowska (Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA [punktów: 56 (9 - 12 - 5)] Łaski Klub Sztuk Walki [punktów: 33 (7 - 5 - 2)] Fight Club Zielona Góra [punktów: 26 (5 - 4 - 3)] KS POLONIA 1912 Leszno [punktów: 19 (5 - 2 - )]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Albin Pudlicki. Kierownik planszy A: Dominik Szymczak. Sędziowie:Adrian Kramarczyk, Andrzej Kaczmarek, Maciej Walaziński, Kierownik planszy B: Cecylia Pudlicka. Sędziowie: Rafał Bałachowski, Tomasz Sroka, Waldemar Lipiński, Maciej Frodyma
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL