Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarta Śląska Liga Kickboxingu_08.12.2019 - Katowice

08.12.2019
point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
  1. Maria Pirga (UKS Diament Pstrągowa)
point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
  1. Juliusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Bartosz Ślusarczyk (Wojownik Jaworzno)
point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
  1. Jakub Wątor (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Hubert Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
  1. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Krystian Turbiarz (Alien Kick Łódź)
  3. Denis Nowak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
  1. Nikodem Bereda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Jan Ignasiak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
  1. Sebastian Gajda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Igor Olszewski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
  1. Stanisław Będkowski (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Adam Żemła (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Hajduk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Kacper Kurc (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Jarosław Nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  2. Piotr Reczko (Shogun Mysłowice)
  3. Piotr Pyza (KO Team Otwock)
    Maciej Kociszewski (KO Team Otwock)
  4. Mariusz Kruk (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Maciej Kociszewski (KO Team Otwock)
  3. Piotr Pyza (KO Team Otwock)
    Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  4. Dawid Zieliński (MKS Kalina Lublin)
  5. Karol Cichowski (Shogun Mysłowice)
  6. Kacper Rańć (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. łebkowski tomasz (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Daniel Folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kacper Kołodziejski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Marek Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Arkadiusz Janas (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Łukasz Raś (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  5. Michał Górecki (MKS Kalina Lublin)
  6. Rafał Szczurek (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Karol Drużbański (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dawid Kolniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
    Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Rafał Popiołek (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  5. Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
  6. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  7. Kamil Sekuła (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Adam Stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  4. Mateusz Suchocki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Uladzimir Skrebel (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  6. Kacper Skórka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  7. Roman Kartasheuskiy (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Daniel Losoń (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  2. Rafał Chrostek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Adrian Tomasiak (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Bernadeta Migas (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  2. Julia Marciniak (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Ziemowit Zajac (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  2. Ptryk Garszczynski (Shogun Mysłowice)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Szymon Grabowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Damian Kański (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Jakub Śliwka (ASW Fighter Mogilany)
    Damian Rybak (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  6. Szymon Dyl (GORLICKI Klub Sportów Walki)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka)
  2. Aleksander Smoll (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  3. Bartosz Picheta (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Tomasz Stachowiak (Shogun Mysłowice)
  4. Dębski Dawid (Shogun Mysłowice)
  5. Piotr Kłyś (ASW Fighter Mogilany)
  6. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Marcel Kościołkowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Adrian Mazurek (MKS Kalina Lublin)
  3. Wojciech Pędziwiatr (Shogun Mysłowice)
    Christian Holst (ASW Fighter Mogilany)
  4. Jakub Głowicki (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  5. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Przemysław Jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Patryk Kużdżał (Shogun Mysłowice)
  2. Denis Bończyk (Shogun Mysłowice)
  3. Kamil Kiciński (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
    Jakub Palasik (Niedźwiedzie fight Club)
  4. Bartłomiej Olszewski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Artur Dyl (K.S. Sparta Jaworzno)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Oskar Cionek (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Julia Marciniak (KO Team Otwock)
  2. Patrycja Kozioł (CAF Rzeszów)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Magdalena Wacławczyk (Shogun Mysłowice)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Oliwia Jarnot (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
    Alicja Leń (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Weronika Grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Agata Witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
    Wiktoria grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Aleksandra Zastępa (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  3. Emilia Żukocińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Tymoteusz Foryś (Kick Boxing Małpka)
  2. Mateusz Wójcik (Niedźwiedzie Fight Club)
  3. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
    Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Igor Kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Gracjan Wawak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Igor Nowak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  4. miłosz gołąb (GSWW Najemnik Gliwice)
  5. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka)
  6. Dorian Pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Igor Szawracki (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Kacper Bycina (Niedźwiedzie Fight Club)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa)
    Daniel Szczygieł (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  4. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Dawid Tajak (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  2. Paulin Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Oskar Suder (ASW Fighter Mogilany)
    Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Patryk Dąbrowski (MKS Kalina Lublin)
  5. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
  6. Adrian Golanko (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Dawid Cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. emilia piskowska (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  2. Diana Kołodziejczyk (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  3. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    aleksandra łecka (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Zofia Fugas (UKS Fenix Krzyżówka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Weronika PODRES (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  4. Emilia Borkowska (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Patryk Klimczak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Kacper Kamiński (UKS Diament Pstrągowa)
    Olaf Puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Jakub Kmieć (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Jan Pilarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Filip Król (UKS Fenix Krzyżówka)
  3. Antoni Jezior (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Kacper Olech (Gladiator Binczarowa)
  3. Hubert Gruca (Gladiator Binczarowa)
    Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Adrian Citak (UKS Fenix Krzyżówka)
  5. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Maksymilian Tajak (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  2. Olaf Swoboda (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Natalia Labocha (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Julia Obrzut (Gladiator Binczarowa)
    Beata Fyda (Gladiator Binczarowa)
  4. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Jarosław Nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Kacper Kurc (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Michał Hajduk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Łukasz Sandecki (Wojownik Jaworzno)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Maciej Kwaśniak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Patryk Serafin (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Piotr Pyza (KO Team Otwock)
    Mateusz Bernaś (KS Striker Siemianowice Śląskie)
  4. Sebastian Kozina (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  5. Kacper Rańć (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Andrzej Dobko (UKS Diament Pstrągowa)
  7. Dawid Zieliński (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Daniel Folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kacper Kołodziejski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Michał Górecki (MKS Kalina Lublin)
    Marek Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Karol Drużbański (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Łukasz Mazur (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
  5. Damian Łatanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Roman Lisowski (Monster Akademia Rybnik)
  7. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Adrian Amrozik (KO Team Otwock)
    Roman Kartasheuskiy (KO Team Otwock)
  4. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Kacper Polakow (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Khayotbek Tillaev (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  7. Kamil Szatniewski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Rafał Chrostek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Adrian Tomasiak (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Patryk Garszczynski (Shogun Mysłowice)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Szymon Grabowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Damian Kański (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka)
  2. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Bartosz Picheta (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Jakub Możdżeń (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  5. Olek Pawlak (Niedźwiedzie Fight Club)
  6. Tomasz Stachowiak (Shogun Mysłowice)
  7. Bartosz Szczota (Java Fight Club Sosnowiec)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Marcel Kościołkowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Wojciech Pędziwiatr (Shogun Mysłowice)
  3. Jakub Głowicki (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
    Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Adrian Mazurek (MKS Kalina Lublin)
  5. Konrad Potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Denis Bończyk (Shogun Mysłowice)
  3. Igor Matlingiewicz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Patryk Kużdżał (Shogun Mysłowice)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Angelika Papis (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Magdalena Wacławczyk (Shogun Mysłowice)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Alicja Leń (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Wiktoria grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Weronika Grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Agata Witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Emilia Żukocińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Tymoteusz Foryś (Kick Boxing Małpka)
  2. Igor Kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. miłosz gołąb (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka)
    Piotr Szkoda (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Kacper Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  7. Gracjan Wawak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Igor Klonek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Kamil Szafruga (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Igor Nuckowski (Niedźwiedzie Fight Club)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Patryk Dąbrowski (MKS Kalina Lublin)
    Paulin Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Dawid Cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
  6. Adrian Golanko (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. emilia piskowska (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. aleksandra łecka (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Martyna Misiak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Bartosz Zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Jan Pilarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Filip Cieżak (Wojownik Jaworzno)
  4. Wiktor Proksa (Wojownik Jaworzno)
  5. Tomasz Zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kacper Tuczapski (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Maciej Perczak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Paweł Kowalski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Olaf Swoboda (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Kaja Kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Michalina Kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Julia Bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Weronika Romanek (Gladiator Binczarowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka)
    Natalia Stolarek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Łukasz Sandecki (Wojownik Jaworzno)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Maciej Kwaśniak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
    Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Kamil Szatniewski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Kacper Polakow (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Konrad Potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Przemysław Jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
    Christian Holst (ASW Fighter Mogilany)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Igor Matlingiewicz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Tymoteusz Foryś (Kick Boxing Małpka)
  2. Kacper Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Igor Klonek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Kamil Szafruga (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Zofia Fugas (UKS Fenix Krzyżówka)
  3. Martyna Misiak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Nikola Gacek (Wojownik Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Bartosz Zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Tomasz Zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Oskar Bała (ASW Fighter Mogilany)
    Kacper Kamiński (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Kacper Tuczapski (SKT Tiger Dzierżoniów)
  4. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Filip Król (UKS Fenix Krzyżówka)
    Maciej Perczak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Adrian Citak (UKS Fenix Krzyżówka)
  2. Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Dominik Ryński (Wojownik Jaworzno)
    Cyprian Gacek (Wojownik Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Olaf Swoboda (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Stanisław Będkowski (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Kaja Kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Oliwia Niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  3. Aleksandra Zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
    Julia Bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka)
    Paulina Mróz (Wojownik Jaworzno)
  4. Natalia Stolarek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza seniorka- Bernadeta Migas Najlepszy senior-Norbert Mazurkiewicz Najlepsza juniorka- Lucyna Wichowska Najlepszy junior- Mateusz Kucharz Najlepsza kadetka starsza- Natalia Zawalska Najlepszy kadet starszy - Szymon Oblaciński
Najlepszy klub
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime Klub Sportowy ORIENT Częstochowa Stowarzyszenie Kick Boxing Beskid Dragon Bielsko-Biała
Skład sędziowski
Sędzia główny- Agnieszka Turchan, kierownicy maty- Józef Mazurek, Waldemar Kaczmarczyk, Maciej Bajtel, Arleta Oleksy, sędziowie punktowi- Krzysztof Mika, Kacper Sacher, Monika Cieślik, Agnieszka Mucha, Agnieszka Horbatiuk, Julia Setla, Nikola Kaleta, Michał Zieliński, Marta Krzak
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL