Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mazowiecka Liga Kickboxingu Kadetów w formule LC i KL_12.01.2019 - Warszawa

12.01.2020
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Kamil Guziński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Maksymilian Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Karol Gajda (KS Pretorium)
    Oliwier Bardadyn (WFT)
  4. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Kacper Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Olaf Żygulski (KS Pretorium)
    Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  4. Jakub Pawelczyk (KS Pretorium)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mateusz Czochara (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  3. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Patrycja Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Przybylska (KS Pretorium)
  2. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Agata Duryńska (KS Pretorium)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Klemens Matulewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  2. Jakub Mazurkiewicz (WFT)
  3. Dominik Henc (WFT)
    Stanisław Chmielewski (Klub Bokserski Legia Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Zuzanna Cichosz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  3. Marina Ziętek (KS ZIĘTEK Team)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Nadia Stalończyk (KS Pretorium)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Zuzanna Kania (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Maksymilian Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Radek Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing)
  3. Oliwier Brdadyn (WFT)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Kamil Guziński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Wiktor Dudzinski (Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  2. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Paulina Nowakowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Klemens Matulewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Marcin Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  2. Dominik Henc (WFT)
  3. Stanisław Chmielewski (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Jakub Mazurkiewicz (WFT)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  2. Marina Ziętek (KS ZIĘTEK Team)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny Tomasz Bałdyga - kierownik planszy Dariusz Matusik Beata Sękowska Dominik Szymczak Marcin Wrzosek Piotr Borucki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL