Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Grand Prix Polski w Kickboxingu_18.01.2020 - Mińsk Mazowiecki

18.01.2020
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Bogdan Kotok (Mazur - Ziętek Team)
  2. Marcin Dudkiewicz (Palestra Warszawa)
  3. Mariusz Zborowski (Buch Kick Boxing Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Adam Brzozowicz (Stowarzyszenie Promocji Sportu i Rekreacji)
  2. Kamil Szmel (Palestra Warszawa)
  3. Dominik Szynkiewicz (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Patryk Grabowski (Human Białystok)
  3. Damian Knap (Palestra Warszawa)
    Marcin Patocki (Victoria Kałuszyn)
  4. Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Michał Grząśko (Palestra Warszawa)
  2. Dominik Parol (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Armin Pawlak (Human Białystok)
    Krzysztof Bruliński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. rafał Grudziąż (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Sebastian Hudoba (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Ziemowit Pietrucha (Buch Kick Boxing Warszawa)
  2. Sebastian Dusza (Mazur - Ziętek Team)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Adrian Kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  2. Artur Pyziński (Victoria Kałuszyn)
  3. kamil romaniuk (Pogoda Kickboxing)
    Łukasz Gołębiowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Mateusz Gołębiowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Mariusz Kurach (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Adrian Świnarski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Bartłomiej Jackowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Łukasz Smoliński (Victoria Kałuszyn)
  2. Erwin Kłusek (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Michał Polkowski (Victoria Kałuszyn)
  2. Daniel Domian (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
  3. Jan Stochniałek (Akademia Sportów Walki Wataha)
    Aleksander Farnik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Daniel Zaręba (Victoria Ostrołęka)
  5. Sławomir Okrzejski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  6. Maciej Kociszewski (KO Team Otwock)
  7. Karol Pióro (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Dominik Gryszkiewicz (Akademia Lwa Warszawa)
  2. Adrian Łokietek (Gimnazon Kuźnia Wyszków)
  3. Mateusz Tasarz (Akademia Sportów Walki Wataha)
    Jakub Lenda (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Karol Jarzynka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  2. Piotr Pliszka (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
  3. Jason Englebert (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
    Mateusz Ambroziak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Bartosz Ołowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Piwko Michał (WFT)
  3. Adrian Amrozik (KO Team Otwock)
    Gracjan Jackowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  4. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
  6. Sebastian ślażyk (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Piotr Nalewajk (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  2. Dominika Rembelska (Rosomak Muai Thay)
  3. Dorota Balcerzak (Victoria Ostrołęka)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Marta Kasperska (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Katarzyna Szaniawska (WM Warriors Olsztyn)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Gracjan Sobczyk (CAF Rzeszów)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Maciej Macutkiewicz (Pogoda Kickboxing)
  3. Rafał Mielcarz (Bad Moose Fight Club)
    Dariusz Trzciński (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Karol Szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Piotr Krasuski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Maciej Rachelski (CAF Rzeszów)
  4. Bartek Jackowski (Klub Walki Grappler)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Kornel Pańko (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Patryk Perzyna (X Fight Piaseczno)
  3. Kamil Trojanowski (Stowarzyszenie Promocji Sportu i Rekreacji)
    Dorota Banach (Victoria Ostrołęka)
  4. Patryk Banach (Victoria Ostrołęka)
  5. Jakub Kropielnicki (Victoria Kałuszyn)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Perzyna (X Fight Piaseczno)
  2. Dawid Zaraś (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Jakub Gnatkowski (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
    Artur Szlędak (Klub Sportowy Tae)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Domańska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing)
  2. Aleksandra Sierocińska (WFT)
  3. Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Agnieszka Kochańska (X Fight Piaseczno)
  4. Emilia Rawa (UKS Fight Club Mrągowo)
  5. Weronika Budnicka (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Sandra Biegalewska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Michał Stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
  2. ksawery motaska (Pogoda Kickboxing)
  3. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae)
    Filip Wojciechowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Maksymilian Szymański (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Piotr Dzięga (Fight Gym Lublin)
  3. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Karol Urbaniak (Gimnazon Kuźnia Wyszków)
  4. Michał Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Bartłomiej Banach (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
  6. Szymon Rączkowski (Mazur - Ziętek Team)
  7. Amadeusz Drzewiecki (UKS Fight Club Mrągowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Denis Rychlik (Mazur - Ziętek Team)
  2. Krzysztof Cegiełka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Dawid Sowa (Defender Barczewo)
    Damian Woźny (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Oliwier Bardadyn (WFT)
  5. Kacper Szczepański (WM Warriors Olsztyn)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing)
  2. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Andrian Szenajch (Buch Kick Boxing Warszawa)
    Jakub Kasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Kamil Guziński (WFT)
  5. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae)
  6. Jakub Czaplarski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Wiktor Dudzinski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing)
  2. Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Dominik Kozak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Andrei Shuminski (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Kacper Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Adrian Golanko (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  7. Oskar Dłużewski (Klub Sportowy Tae)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Mateusz Czochara (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Dawid Cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Jan Rykaczewski (Gimnazon Kuźnia Wyszków)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Nikodem Balczus (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Kacper Gnatkowski (Predator MMA /Kurpiowska Akademia Sportowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Julia Węgrodzka (Defender Barczewo)
  2. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Roksana Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  2. Aleksandra Włosińska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Zuzanna Szymaniak (WFT)
  2. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki Wataha)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Sebastian Brzostek (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Adrian Szenajch (Buch Kick Boxing Warszawa)
    Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Jakub Maciszewski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Błażej Szczepanek (UKS Fight Club Mrągowo)
  2. Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Szymon Pęczek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  2. Wiktor Olszewski (Victoria Kałuszyn)
  3. Stanisław Chmielewski (WFT)
    Dominik Henc (WFT)
  4. Jeremiasz Ossowski (WM Warriors Olsztyn)
  5. Artur Dubielecki (Defender Barczewo)
  6. Jan Kopacz (Yong Szkoła Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Wojciech Standziak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Dominik Henc (WFT)
    Dawid Rączkowski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  5. Igor Boruciński (Victoria Kałuszyn)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Alicja Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Kornelia Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  3. Andżelika Jeroszewska (UKS Fight Club Mrągowo)
    Amelia Prus (Akademia Sportów Walki Wataha)
  4. Maja Węgrodzka (Defender Barczewo)
  5. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Kasprzak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Hanna Wiczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Damian Gębal (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Mateusz Tasarz (Akademia Sportów Walki Wataha)
  3. Jan Stochniałek (Akademia Sportów Walki Wataha)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Dominika Rembelska (Rosomak Muai Thay)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Marcin WŁOGA (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Monika Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Emilia Rawa (UKS Fight Club Mrągowo)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Maksymilian Szymański (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Amadeusz Drzewiecki (UKS Fight Club Mrągowo)
    Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Piotr Podgórny (UKS Fight Club Mrągowo)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Andrzej Ostrowski (Yong Szkoła Sztuk Walki)
    Wiktor Zalewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Oskar Dłużewski (Klub Sportowy Tae)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Roksana Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  2. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki Wataha)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  2. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Stanisław Nowicki (Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria)
    Sebastian Brzostek (UKS Fight Club Mrągowo)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  2. oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
    Błażej Szczepanek (UKS Fight Club Mrągowo)
  4. Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  2. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  3. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
    Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  4. Kacper Skórzyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Dawid Cykowski (Akademia Sportów Walki Wataha)
  6. Jeremiasz Ossowski (WM Warriors Olsztyn)
  7. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Igor Boruciński (Victoria Kałuszyn)
  3. Dawid Rączkowski (WKS SFINKS Węgrów)
    Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki GO FIGHT Łęczna)
  4. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Dawid Rączkowski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Alicja Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Zofia Szymańska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Kornielia Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  3. Andżelika Jeroszewska (UKS Fight Club Mrągowo)
    Amelia Prus (Akademia Sportów Walki Wataha)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Oliwia Kasprzak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Maja Matasek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Pałki piankowe (dzieci, chłopcy/dziewczynki +145 cm) 1. Tymura Dominik 2. Syska Jakub 3. Kopacz Jan 3. Karolewska Jagoda Pałki piankowe (dzieci, dziewczynki -145 cm) 1. Budek Barbara 2. Tomczyk Lena 3. Winiarek Maja 3. Naumiuk Kornelia Pałki piankowe (dzieci, chłopcy -145 cm) 1. Burczyk Aleksander 2. Maksymiuk Igor 3. Tkaczyk Dawid 3. Grzybowski Bartosz Pałki piankowe (dzieci, dziewczynki -135 cm) 1. Nowakowska Hanna 2. Kamińska Zuzanna 3. Chłopik Kamila 3. Mitura Anna Pałki piankowe (dzieci, chłopcy -135 cm) 1. Warszawski Aleksander 2. Komorzycki Mikolaj 3. Koszuta Wotek 3. Sosnowski Michał Pałki piankowe (dzieci, chłopcy/dziewczynki -125 cm) 1. Szatkowski Szymon 2. Głowienka Lena 3. Jaczewski Hubert 3. Skwierczyński Piotr Pałki piankowe (kadet młodszy, chłopcy/dziewczynki -155 cm) 1. Matasek Maja 2. Nowicki Stanisław Pałki piankowe (kadet młodszy, chłopcy -145 cm) 1. Popławski Oskar 2. Skórzyński Kacper 3. Pułka Szymon 3. Krzysztosiak Wiktor Pałki piankowe (kadet młodszy, chłopcy/dziewczynki -135 cm) 1. Orlińska Jolanta 2. Woźnica Antek 3. Gucajma Julian
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - Sędzia główny zawodów Tomasz Bałdyga - kierownik ringu Dariusz Matusik - kierownik ringu Marta Zdziarska - kierownik ringu Beata Sękowska - kierownik ringu Dominik Szymczak - kierownik ringu Marcin Wrzosek Zbigniew Kowalewski Przemysław Wielądek Adam Kossakowski Sławomir Nieściur Paweł Banach Piotr Bogucki Anna Dikta Maciej Czachor Maciej Przyłucki Cezary Komuda Mateusz Zagrodzki Radosław Sitnicki Krzysztof Ołdak Mateusz Główka Piotr Bielak
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL