Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Kick Light i Light Contact (kad młod., starsz., junior, senior)

15.02.2020
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Jakub Garncarz (Iron Dragon MMA Mielec)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Aleksander Farnik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Mark Kołłątaj (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Karol Maćkowski (Iron Dragon MMA Mielec)
  4. Filip Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mark Kołłątaj (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Piotr Wiśnios (Viktoria Szydłowiec)
  3. Adrian Gwadera (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Krzysztof Zapała (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Kuba Wróbel (Iron Dragon MMA Mielec)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Damian Moskwa (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
  3. Michał Chrząstowski (Iron Dragon MMA Mielec)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Kinga Niziołek (Iron Dragon MMA Mielec)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Dawid Zaraś (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Mateusz Szczegodzińśki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  2. Jagoda Ślusarska (Viktoria Szydłowiec)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Konrad Pawul (FF SPORT Opoczno)
  2. Dawid Miąso (Iron Dragon MMA Mielec)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Fabian Szczepanik (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing)
  2. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  3. Oskar Wiącek (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
    Oskar Kusztal (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  4. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Franciszek Szmigielski (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Wiktor Dudzinski (Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing)
  3. Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Kacper Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Adam Jachimczyk (Viktoria Szydłowiec)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Adam Bąk (Viktoria Szydłowiec)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Laura Wrona (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Roksana Rzeżnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing)
  3. Julia Marciszewska (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Wiktor Michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Tomasz Lange (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Kornel Brzyski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  2. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Alan Sulima (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Hubert Mikos (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Wiktor Socha (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  2. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Damian Moskwa (UKS Diament Pstrągowa)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Mateusz Szczegodziński (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Aleksandra Michalak (KSW Łuków)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Gabriel Mościcki (KSW Łuków)
  3. Bartosz Machnik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Fabian Szczepanik (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  2. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  3. Franciszek Szmigielski (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Oskar Kusztal (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Dominika Kondracka (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Wiktor Michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Jakub Bober (KSW Łuków)
  3. Tomasz Lange (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Kornel Brzyski (KSW Sokół Jarosław)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  2. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Alan Sulima (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Wiktor Socha (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
formuła Light Contact - KSW Łuków formuła Kick Light - UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Skład sędziowski
Jarosław Sułkowski, Agnieszka Turchan, Józef Mazurek, Waldemar Kaczmarczyk, Arleta Oleksy, Mirosław Kutyła, Julia Setla, Nikola Kaleta, Monika Cieślik, Piotr Drab
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL