Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Szkolenie sedziowskie (Wschód) + Otwarty (wirtualny) Puchar Polski Kadetów PF i LC oraz zabawa na pałki piankowe

19.06.2020
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Armir pawlak (Human Białystok)
  2. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  3. Jan Stochnialek (Akademia Sportów Walki Wataha)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Maksymilian Szymański (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Piotr Dzięga (Fight Gym Lublin)
  3. Mateusz Tasarz (Akademia Sportów Walki Wataha)
    Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  5. jan nowak (Yong szkola sztuki walki)
  6. Adam Lesiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Michał Sękowski (Human Białystok)
  2. Maksymilian Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  2. Kamil Guziński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. marcin bak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Radek Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Kacper Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Andrzej Ostrowski (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  4. darek matusik (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  5. Oskar Dłużewski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  6. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  2. Mateusz Czochara (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Marcin Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Ciepluch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Szymon Pęczka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
    Dawid Ciepluch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  5. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
  2. Roksana Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki Wataha)
  2. Zuzanna Cichosz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Amelia Prus (Akademia Sportów Walki Wataha)
  3. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Paulina Nowakowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Anna Kot (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Dominik Szymczak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Patryk Grabowski (Human Białystok)
    Jakub Maciszewski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Klemens Matulewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  5. Mateusz Skiwerczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Paweł Paszkowski (Human Białystok)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Kopacz (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  2. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacepr Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Stanisłąw Chmielewski (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Artur Dubielecki (Defender Barczewo)
  4. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Dominik Henc (WFT)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Wojciech Standziak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Aleksander Warszawski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Jakub Mazurkiewicz (WFT)
  4. Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Dawid Rączkowski (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Kornelia Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  3. Martika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Zuzanna Kania (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Oliwia Kasprzak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Hanna Czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Lena Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  2. Damian Wilusz (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Filip Wojciechowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Jan Stochnialek (Akademia Sportów Walki Wataha)
  4. Marek Kurztnikowski (Zamek Kurzętnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Kamil Maciszewski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
    Maksymilian Szymański (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Przemek Sękowski (WFT)
  5. Mateusz Tasarz (Akademia Sportów Walki Wataha)
  6. Michał Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Adam Lesiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. igor Kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Jan Kowalski (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Dawid Sowa (Defender Barczewo)
    Darek Balas (Pogoda Kickboxing)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Karol Gajda (KS Pretorium)
  2. Domink Szefler (Pogoda Kickboxing)
  3. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
    Jakub Czapiarski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Kamil Guziński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  5. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Jakub Kasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Michał Ciszewski (Pogoda Kickboxing)
  2. Kacper Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Wiktor Zalewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Oskar Dłużewski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  5. Andrzej Ostrowski (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  6. Adrian Golanko (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Dominik Kozak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Piotr Bogucki (KS PRETORIUM)
  2. Dawid Cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
    Jakub Pawelczyk (KS Pretorium)
  4. Mateusz Czochara (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Ciepluch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  3. Dawid Ciepluch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  4. Bartosz Blacha (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Roksana Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
  2. Weronika Budnickas (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Monika Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki Wataha)
  2. Maria Nowak (X Fight Piaseczno)
  3. Katarzyna Paśka (Defender Barczewo)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Amelia prus (Akademia Sportów Walki Wataha)
  3. Sandra Biegalkewska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Wiktoria Przybylska (KS PRETORIUM)
  4. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Selmowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Agata Duryńska (KS Pretorium)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Artur Szlędak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  3. Klemens Matulewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
    Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Michał Bogucki (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Jan Kopacz (Yong Szkoła Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Michał Nowakowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Dominik Henc (WFT)
  3. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Adrian Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Michał Bocheński (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Stanisław Chmielewski (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Filip Bartnicki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  7. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Jakub Mazurkiewicz (WFT)
  2. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Aleksander Warszawski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Dawid Rączkowski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Julia Węgrodzka (Defender Barczewo)
  2. Wiktoria Domańska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Marina Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
    Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Nadia Stalończyk (KS Pretorium)
  2. Zofia Szymańska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Martika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Kornelia Naumiuk (Yong Szkoła Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Hanna Czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Dominika Sękowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Oliwia Kasprzak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Lena Tomczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  5. Maja Matasek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  6. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Lena Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny Dariusz Matusik Beata Sękowska Marta Zdziarska Dominik Szymczak Przemysław Wielądek Michał Bocheński Piotr Bogucki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL