Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski w kickboxingu K-1 Rules Seniorów i Juniorów 12-14.04.2013r. Starachowice

12.04.2013
Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski w kickboxingu K-1 Rules Seniorów i Juniorów 12-14.04.2013r. Starachowice

Statystyki zawodów

Ilość zawodników: 214

Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:

Juniorki Młodsze: 3

Juniorki Starsze: 8

Juniorzy Młodsi: 29

Juniorzy Starsi: 71

Seniorki: 16

Seniorzy: 87

Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:

Juniorki Młodsze

-56kg - 2, -60kg - 1,

Juniorki Starsze

-52kg - 2, -60kg - 4, -65kg - 1, -70kg - 1,

Juniorzy Młodsi

-45kg - 1, -48kg - 4, -51kg - 1, -54kg - 5, -57kg - 2, -60kg - 4, -63.5kg - 2, -67kg - 4, -71kg

- 3, -81kg - 2, +81kg - 1,

Juniorzy Starsi

-54kg - 2, -57kg - 7, -60kg - 7, -63.5kg - 7, -67kg - 9, -71kg - 13, -75kg - 11, -81kg - 7,

-86kg - 4, -91kg - 2, +91kg - 2,

Seniorki

-48kg - 1, -52kg - 2, -56kg - 4, -60kg - 5, -65kg - 4,

Seniorzy

-54kg - 2, -57kg - 2, -60kg - 8, -63.5kg - 8, -67kg - 11, -71kg - 12, -75kg - 10, -81kg - 14,

-86kg - 8, -91kg - 6, +91kg - 6,

Ilość klubów:

60

Lista klubów:

1. "RING" Kraków (1)

2. ABSORTIO GYM RYBNIK (9)

3. Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (7)

4. Akademia Walki Warszawa (3)

5. AKS NIWKA SOSNOWIEC (4)

6. Alien Łódź (2)

7. Armia Polkowice (4)

8. asw fighter mogilany (3)

9. AZS Politechnika Warszawska (1)

10.Centrum Sportów Walki Płock (3)

11.Champion Gdańsk (4)

12.CORPUS GYM GDAŃSK (2)

13.Diament Pstrągowa (3)

14.Fight Academy Stargard (3)

15.Fight Club Knurów (3)

16.Fight Team Kraków (2)

17.Fighter Wrocław (3)

18.goldendragon (4)

19.Gym-Fight Wrocław (2)

20.HALNY Nowy Sącz (6)

21.HUMAN BIAŁYSTOK (4)

22.Hunter Gym (7)

23.kaito stalowa wola (2)

24.Klub Sportowy Dragon Starachowice (16)

25.KOBE-GYM (5)

26.Kohorta Poznań (3)

27.KOKORO GYM Grudziądz (2)

28.KS "Orient" Częstochowa (1)

29.KS Dragon Gorzów Wielkopolski (1)

30.KS GWIAZDA BYDGOSZCZ (1)

31.KSW SEKRET Gorzów (1)

32.KSW Sokół Jarosław (5)

33.Legia Warszawa (1)

34.Legion Głogów (6)

35.Lithuania (13)

36.LKSW TAJFUN (1)

37.LZS Scorpion Krępice (4)

38.LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie (1)

39.Łaski Klub Sztuk Walki (1)

40.Miejski Klub Sportowy w Szczawnie-Zdroju (1)

41.MKS Kalina Lublin (1)

42.mks wicher kobyłka (4)

43.Niezrzeszeni Kielce (3)

44.Niezrzeszeni Skarżysko-Kamienna (1)

45.Ożarowska Szkoła Kickboxingu (1)

46.Paco Team Katowice (5)

47.Palestra Warszawa (13)

48.PSSW TOM CENTER (2)

49.Puncher Wrocław (7)

50.RKSW PUNCHER Radom (2)

51.Rzeszowski Klub Sportów Walki (3)

52.SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym (3)

53.SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC (5)

54.Spartan Knurów (1)

55.Stowarzyszenie Lipnowski Klub Sportowy "OMERTA" (2)

56.Street Fighter Warszawa (2)

57.Toruński Klub Kickboxingu "SMOK" (2)

58.UKS Relaks Skarżysko-Kamienna (5)

59.WILK GRAJEWO (6)

60.Zduńskowolski Klub Krate Kyokushin (1)

Klasyfikacja indywidualna

Seniorki

-48kg

1. Joanna Walkiewicz (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-52kg

1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)

2. Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)

-56kg

1. Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)

2. Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)

3. Anna Cora (Fight Club Knurów)

Marta Chojnowska (PSSW TOM CENTER)

-60kg

1. Kinga Siwa (Champion Gdańsk)

2. Agata Warzybok (Fighter Wrocław)

3. Monika Florek-Kurianowicz (Fight Team Kraków)

Joanna Walorska (Fight Team Kraków)

-65kg

1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)

2. Marta Zagumna (Palestra Warszawa)

3. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym)

Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)

Juniorzy Młodsi

-45kg

1. Robert Siebyła (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-48kg

1. Karol Wójcik (AKS NIWKA SOSNOWIEC)

2. Robert Soboń (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)

3. Dawid Lutyński (Spartan Knurów)

Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)

-51kg

1. Kuryłek Patryk (mks wicher kobyłka)

-54kg

1. Mariusz Lach (Legion Głogów)

2. Damian Borowiec (Toruński Klub Kickboxingu "SMOK")

3. Ernest Kisiel (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

Maciej Cender (SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC)

-57kg

1. Marcin Kaliński (Palestra Warszawa)

2. Rafał Sitek (mks wicher kobyłka)

-60kg

1. Lucas Lechavicius (Lithuania)

2. Kamil Walkiewicz (AKS NIWKA SOSNOWIEC)

3. Maciej Krawcewicz (WILK GRAJEWO)

Krzysztof Kucharzyk (Diament Pstrągowa)

-63.5kg

1. Kacper Muszyński (Armia Polkowice)

2. Michał Skowronek (KSW Sokół Jarosław)

-67kg

1. Dawid Pawlak (LZS Scorpion Krępice)

2. Miłosz Fluder (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)

3. Marcin Pluta (RKSW PUNCHER Radom)

Mateusz Szarkowicz (Armia Polkowice)

-71kg

1. Filip Adamiok (Puncher Wrocław)

2. Jakub Bielawski (Centrum Sportów Walki Płock)

3. Radosław Szpojda (Hunter Gym)

-81kg

1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

2. Jacek Miszta (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

+81kg

1. Konrad Krzepkowski (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

Juniorki Starsze

-52kg

1. Magdalena Kaczor (Kohorta Poznań)

2. Angelika Białoszewska (HALNY Nowy Sącz)

-60kg

1. Gerc Ela (mks wicher kobyłka)

2. Agnieszka Knop (AKS NIWKA SOSNOWIEC)

3. Aleksandra Sosnowska (WILK GRAJEWO)

Karolina Chochol (Miejski Klub Sportowy w Szczawnie-Zdroju)

-65kg

1. Natalia Kasprzycka (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)

-70kg

1. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

Juniorki Młodsze

-56kg

1. Angelika Skoczeń (HALNY Nowy Sącz)

2. Patrycja Pamuła (KOKORO GYM Grudziądz)

-60kg

1. Jarosława Wawrzyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)

Juniorzy Starsi

-54kg

1. Kasper Batra (LZS Scorpion Krępice)

2. Damian Chochół (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-57kg

1. Jacek Bochanysz (Legion Głogów)

2. Gabriel Loranty (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

3. Tomasz Przekurat (goldendragon)

Aleksander Sanna (KOBE-GYM)

-60kg

1. Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)

2. Radosław Jeleniewicz (Legion Głogów)

3. Łukasz Motyka (SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC)

Marcin Maleszewski (ABSORTIO GYM RYBNIK)

-63.5kg

1. Mateusz Białecki (Toruński Klub Kickboxingu "SMOK")

2. Michał Czerwiński (Alien Łódź)

3. Dominik Szmalec (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

Kamil Bojanko (Street Fighter Warszawa)

-67kg

1. Jakub Filipek (Diament Pstrągowa)

2. Jan Naus (Lithuania)

3. Adrian Ahmad (Rzeszowski Klub Sportów Walki)

Mateusz Kalinowski (WILK GRAJEWO)

-71kg

1. Mateusz Kowalski (Champion Gdańsk)

2. Kamil Jaszczur (Puncher Wrocław)

3. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)

Przemysław Witkowski (Paco Team Katowice)

-75kg

1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

2. Damian Strzecha (SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC)

3. Damian Waluch (goldendragon)

Paweł Gaszka (ABSORTIO GYM RYBNIK)

-81kg

1. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)

2. Robert Sobczyszyn (KSW Sokół Jarosław)

3. Adrian Pamięta (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

Patryk Jagłowski (CORPUS GYM GDAŃSK)

-86kg

1. Adam Gaszka (ABSORTIO GYM RYBNIK)

2. Maciej Janowski (Gym-Fight Wrocław)

3. Patryk Zambrzycki (Legion Głogów)

Michał Gil (HUMAN BIAŁYSTOK)

-91kg

1. Vejus Vietrinas (Lithuania)

2. Paweł Sitek (Zduńskowolski Klub Krate Kyokushin)

+91kg

1. Denis Kuczyński (Legion Głogów)

2. Skrzypek Piotr (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

Seniorzy

-54kg

1. Artiom Pogrebnoi (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

2. Łukasz Walczak (Akademia Walki Warszawa)

-57kg

1. Michał Królik (Paco Team Katowice)

2. Aleksander Kania (asw fighter mogilany)

-60kg

1. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)

2. Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)

3. Krzysztof Zygalski (KSW SEKRET Gorzów)

Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)

-63.5kg

1. Michał Polak (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ )

2. Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)

3. Dominik Matusz (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

Tomasz Adamus (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-67kg

1. Jarosław Daschke (Champion Gdańsk)

2. Marcin Kret (Puncher Wrocław)

3. Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)

Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)

-71kg

1. Henrikas Viksraitis (Lithuania)

2. Kamil Urbański (Hunter Gym)

3. Michał Węcławek (Palestra Warszawa)

Piotr Szloser (Palestra Warszawa)

-75kg

1. Piotr Tryc (Palestra Warszawa)

2. Mateusz Kluczniok (ABSORTIO GYM RYBNIK)

3. Kamil Kamiński (Centrum Sportów Walki Płock)

Marek Szczepanek (PSSW TOM CENTER)

-81kg

1. Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)

2. Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)

3. Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)

Karol Cieślak (Palestra Warszawa)

-86kg

1. Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

2. Radosław Rydzewski (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)

3. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)

Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław)

-91kg

1. Kryspin Kalski (KOBE-GYM)

2. Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)

3. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)

Maciej Bobrowski ("RING" Kraków)

+91kg

1. Sergej Maslobojev (Lithuania)

2. Tomasz Klimiuk (HUMAN BIAŁYSTOK)

3. Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin)

Marcin Szreder (Palestra Warszawa)

Najlepszy klub:

 

Klub Sportowy Dragon Starachowice

 

Najlepszy Senior:

 

Sergej Maslobojev (Lithuania)

 

Najlepsza Seniorka:

 

Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)

 

Najlepszy Junior:

 

Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)

 

Najlepsza Juniorka:

 

Gerc Ela (mks wicher kobyłka)

 

Skład Sędziowski:

Sędzia główny zawodów – Zawistowski Ryszard - Pasłęk

RING A

Kacperski Krzysztof – kierownik ringu - Pasłęk

Wielgosz Waldemar - Pasłęk

Maciusiewicz Andrzej - Toruń

Sułkowski Jarosław – Ostrowiec Świętokrzyski

Hajducki Waldemar - Mogilno

Sułkowski Przemysław – Ostrowiec Świętokrzyski

RING B

Żychliński Krzystof – kierownik ringu – Piaseczno

Bassa Jerzy - Rzeszów

Półtorak Sławomir - Siemiatycze

Kuca Krzysztof - Elbląg

Vadim Zelev - Litwa

Śliwka Jacek – Ostrowiec Świętokrzyski

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL