Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

European Kickboxing Challenge_11-12.09.2020 - Sulejówek

11.09.2020
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Patryk Rosiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Paweł Buta (Gks Fighter Trzebnica)
  2. Dominik Szynkiewicz (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Grzegorz Drobiarski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Przemysław Mańka (WM Warriors Olsztyn)
  3. Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Dawid Rożak (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Artur Pawlik (Gks Fighter Trzebnica)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Daniel Terlecki (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Wojciech Jarosz (WM Warriors Olsztyn)
  3. Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Krystian Latański (Gks Fighter Trzebnica)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  2. Agata Białek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Katarzyna Szaniawska (WM Warriors Olsztyn)
  2. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kacper Gajaszek (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Szymon Osik (Gks Fighter Trzebnica)
  2. Aleksander Grudka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  2. Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Michał Stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
    Paweł Nalazek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Oliwier Bardadyn (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Amadeusz Drzewiecki (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Kacper Boryń (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Patryk OBERDA (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Oskar Kusztal (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Filip Majrowski (Gks Fighter Trzebnica)
    Dawid Zaraś (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Artur Szlędak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. julia wawrzynowicz (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Emilia Rawa (UKS Fight Club Mrągowo)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. NIKOLA SCIEPURA (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Igor Kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Mikołaj Młodkowski (WM Warriors Olsztyn)
    Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Dominik Zabiegło (Gks Fighter Trzebnica)
  5. Szymon Ciszek (Gks Fighter Trzebnica)
  6. Szymon Szegda (KSW Sokół Jarosław)
  7. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Łukasz Godłoza (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Sergiusz Paszowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Kuba Wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
    Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Kacper Siwiński (Striker Turek)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Kacper Szczepański (WM Warriors Olsztyn)
  5. Michał Rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Kacper Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  7. Sebastian Brzostek (UKS Fight Club Mrągowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. ISMAEL GABOR (FIGHTER Nowa Sól)
    Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Kacper Kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. WIKTOR POPOWICZ (FIGHTER Nowa Sól)
    Balczus Nikodem (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Szymczakiewicz (KSW Sokół Jarosław)
  2. Balczus Nikodem (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Seweryn Kowalewski (Striker Turek)
    Kewin Szkaradowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maria Rafalska (Gks Fighter Trzebnica)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Zuzanna Szymaniak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Maja Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -69kg
  1. Julian Goliński (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Antoni Dybaś (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Alan Werner (UKS Fight Club Mrągowo)
  2. Jan Małecki (Striker Turek)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Franciszek Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Tomasz Sobieraj (Gks Fighter Trzebnica)
  3. Krzysztof Osik (Gks Fighter Trzebnica)
    Jakub Wojciechowski (DAN Świdnik)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Marcin Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Bartosz Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Antoni Wron (Uniq Fight Club Warszawa)
    Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Antoni Wrona (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Dorian Bartosik (Gks Fighter Trzebnica)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Wojciech Standziak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Dominik Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Tobiasz Jarosz (Gks Fighter Trzebnica)
  5. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Wiktor Grzmociński (Gks Fighter Trzebnica)
  7. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Andżelika Jeroszewska (UKS Fight Club Mrągowo)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Zuzanna Pawłowska (Gks Fighter Trzebnica)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  2. Michalina Grzelak (Gks Fighter Trzebnica)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Ida Trybek (Gks Fighter Trzebnica)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Rafał Frenkiel (WM Warriors Olsztyn)
  2. Wojciech Jarosz (WM Warriors Olsztyn)
  3. Adrian Laskowski (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
    Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Kacper Pilarczyk (Knock Out Tem Bełchatów)
  3. Bartłomiej Kęsy (Knock Out Tem Bełchatów)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Fabian Rudnicki (Knock Out Tem Bełchatów)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Roksana Szubińska (Knock Out Tem Bełchatów)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Prusaak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  2. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  3. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
    Kamil Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  4. Mikołaj Młodkowski (WM Warriors Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Kacper Szczepański (WM Warriors Olsztyn)
  3. Wiktor Wędzik (Knock Out Tem Bełchatów)
    Mikołaj Paszkiewicz (Knock Out Tem Bełchatów)
  4. Jonasz Gortat (Knock Out Tem Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Natan Dziankowski (Knock Out Tem Bełchatów)
  3. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Aleksandra Kalata (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  2. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Jakub Wojciechowski (DAN Świdnik)
  3. Jan Nastaj (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Aleksander Piaseczny (Striker Turek)
  4. Jan Małecki (Striker Turek)
  5. Stanisław Nowicki (Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Jan Hawrysz (DAN Świdnik)
  3. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Kacper Skórzyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Filip Czechowski (Knock Out Tem Bełchatów)
  6. Jerzy Dudek- Dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  7. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  4. Jerzy Dudek- Dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Kacper Skórzyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Marcel Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
    Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)

Najlepsi zawodnicy
Klasyfikacja końcowa rywalizacji dzieci 7-9 lat na pałki piankowe do 125 cm 1. Dominik Jaroszewski (UKS Fight Club Mrągowo) 2. Mikołaj Grzmociński (KSW Sokół Jarosław) 3. Nadia Glińska (KSW Sokół Jarosław) do 135 cm 1. Oliwier Harasim (ASW GO-FIGHT Łęczna) 2. Anna Mitura (Klub WALHALLA Mińsk Mazowiecki) 3. Marcel Szwejk (AZS AWF Warszawa) Antoni Hawrysz (DAN Świdnik) do 145 cm 1. Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki) 2. Mikołaj Komorzycki (Klub WALHALLA Mińsk Mazowiecki) 3. Julia Szcześniak (Klub KNOCKOUT Bełchatów) Oliwia Gałązka (Tang Soo Do RONIN Tęcza Stanisławów) pow. 145 cm 1. Gabriela Przybysz (Tang Soo Do RONIN Tęcza Stanisławów) Klasyfikacja końcowa rywalizacji kadetów młodszych na pałki piankowe do 135 cm (chłopcy) 1. Michał Zdziarski (Klub WALHALLA Mińsk Mazowiecki) 2. Kacper Skórżyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki) 3. Jerzy Dudek-Dmochowski (Klub WALHALLA Mińsk Mazowiecki) do 140 cm (chłopcy) 1. Piotr Derlatka (KS TAE Sulejówek) 2. Kacper Kacprzak (KS TAE Sulejówek) 3. Filip Badłowski (KS TAE Sulejówek) Wiktor Grzmociński (KSW Sokół Jarosław) do 145 cm (chłopcy) 1. Paweł Bielecki (ASW GO-FIGHT Łęczna) 2. Antoni Woźnica (KS TAE Sulejówek) 3. Wiktor Krystosiak (KS TAE Sulejówek) Jan Nastaj (ASW GO-FIGHT Łęczna) pow.145 cm (chłopcy) 1. Jan Nastaj (ASW GO-FIGHT Łęczna) 2. Antoni Bojarczyk (ASW GO-FIGHT Łęczna) 3. Jan Hawrysz (DAN Świdnik) Stanisław Nowicki (KS TAE Sulejówek) pow.145 cm (dziewczynki) 1. Martyna Lachowska (ASW GO-FIGHT Łęczna) 2. Andżelika Jaroszewska (UKS FIGHT CLUB Mrągowo) 3. Zuzanna Pawłowska (KSW Sokół Jarosław) Klasyfikacja końcowa rywalizacji dzieci 7-9 lat w formule PF do 27 kg 1. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki) 2. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY Warszawa) 3. Antoni Hawrysz (DAN Świdnik) Oliwier Harasim (ASW GO-FIGHT Łęczna) do 36 kg 1. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY Warszawa) 2. Kornel Dziurzyński (STRIKER Turek) do 42 kg 1. Mikołaj Komorzycki (Klub WALHALLA Mińsk Mazowiecki) 2. Oliwier Rosiak (STRIKER Turek)
Najlepszy klub
Organizator zawodów przyznał nagrody dla najlepszych klubów w rywalizacji kick-light: 1. Łaski Klub Sztuk Walki 2. Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska 3. AZS AWF Warszawa
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny zawodów Beata Sękowska - kierownik planszy C Tomasz Bałdyga - kierownik planszy B Dariusz Matusik - kierownik planszy A Marcin Wrzosek Michał Bocheński Cyprian Grzęda Sebastian Misiuro Dominik Szymczak Piotr Bogucki Tomasz Sobczak
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL